صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    کسی هست که برای سرمایهگزاری منیتوبا اقدام کرده باشه، راهنمایی میکنین
    سلام
    چه سوال داريد؟ بفرماييد؟

سلام دوستان، کسی اطلاع داره برنامه سرمایه‌گذاری منیتوبا تا کی ادامه داره؟ چند نفر از این طریق میخوان؟؟ تا حالا چند نفر دعوت نامه گرفتن؟کف امتیاز به چند رسیده؟
    اصلا برای کسی که تازه می خواهد اقدام کنه امیدی هست؟
    آگه برای ویزای بازدید از منیتوبا اقدام کنیم 3 ماه بعد ویزا میاد، آیا تا اون وقت این برنامه ادامه داره؟

سلام دوستان
    من هم از
    طریق سرمایه گذاری برای منیتوبا اقدام کردم .
    سوالي كه دارم در مورد مصاحبه است بعضي سايتها و وكلا ميگن مصاحبه بايد بريم بعضي ميگن اگه مدارك كامل باشه احتياجي نيست .
    اگر اجباريه در روز مصاحبه ميشه مترجم با خودمون ببريم؟؟

Junior Member

سلام ، من در حال حاضر در مونترال دانشجو هستم و فاميل يا دوستى در منيتوبا ندارم. دوستانى كه مطلع هستند امكان داره راهكارهاى اقدام برأى مهاجرت به منيتوبا از طريق نيروى كار متخصص را بفرمايند.

Junior Member

من شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا رو دارم ولی همسرم با آب و هوای این استان فکر نکنم بتونه بسازه. دوستا تجربه ای در مورد winnipeg دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    من شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا رو دارم ولی همسرم با آب و هوای این استان فکر نکنم بتونه بسازه. دوستا تجربه ای در مورد winnipeg دارند؟
    سلام دوست عزيز
    منم براي مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا اقدام كردم.در مورد آب و هواي اونجا تحقيق كردم زمستانهاي بسيار بسيار سردي داره. از طرفي طي تحقيقات من انجام كليه شرط و شروط هاي دولت براي پس گرفتن 100000 دلار كار سخت و شايد غيرممكني هست پس بايد اونو از حالا بيخيال شيم
    منم به اين نتيجه رسيدم بعد از مدتي كه ويني پگ رو بررسي كردم نهايت به تورنتو و يا شهرهاي ديگه كانادا برم . زياد نگران اب و هوا نباشيد اگه شرايط رو داريد حتما اقدام كنيد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    منم براي مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا اقدام كردم.در مورد آب و هواي اونجا تحقيق كردم زمستانهاي بسيار بسيار سردي داره. از طرفي طي تحقيقات من انجام كليه شرط و شروط هاي دولت براي پس گرفتن 100000 دلار كار سخت و شايد غيرممكني هست
    منم به اين نتيجه رسيدم بعد از مدتي كه ويني پگ رو بررسي كردم نهايت به تورنتو و يا شهرهاي ديگه كانادا برم . زياد نگران اب و هوا نباشيد اگه شرايط رو داريد حتما اقدام كنيد .

سلام
    خوشحالم که شمارو پیدا کردم.
    عرض کنم که کار من خدمات در بستر اینترنت و بازی سازی هست و میتونم business plan مناسب ارایه بدم ولی من هم فکر کردم که شاید بد نباشه بیخیال 100k بشیم و بعد از گرفتن اقامت دایم برم جای دیگه. شما هم همین نظر رو دارید؟
    دوست دارم با هم ارتباط بیشتری داشته باشیم اگر موافقید.

سلام
    خوشحالم که شمارو پیدا کردم.
    عرض کنم که کار من خدمات در بستر اینترنت و بازی سازی هست و میتونم business plan مناسب ارایه بدم ولی من هم فکر کردم که شاید بد نباشه بیخیال 100k بشیم و بعد از گرفتن اقامت دایم برم جای دیگه. شما هم همین نظر رو دارید؟
    دوست دارم با هم ارتباط بیشتری داشته باشیم اگر موافقید.
    بله منم همين نظر رو دارم
    البته ان شاءاله همه چي كه اوكي شد رفتيم كمي جستجو و تحقيق ميكنيم شايد اونجا شرايطش بد هم نباشه.
    دوستان زيادي حتي از سالهاي قبل براي مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا اقدام كردند اگر همه به اين صفحه سر بزنند و اطلاعاتشونو بزارن خيلي كمك به بقيه ميشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    بله منم همين نظر رو دارم
    البته ان شاءاله همه چي كه اوكي شد رفتيم كمي جستجو و تحقيق ميكنيم شايد اونجا شرايطش بد هم نباشه.
    دوستان زيادي حتي از سالهاي قبل براي مهاجرت سرمایه گذاری به منیتوبا اقدام كردند اگر همه به اين صفحه سر بزنند و اطلاعاتشونو بزارن خيلي كمك به بقيه ميشه.
    گویا شما اقدام کردید؟ من تازه میخوام برم وکیل رو ببینم و هنوز 100k سرمایه گذاری رو حاضر نکردم.
    من هر فیلمی در youtube بوده دیدم، وینی پگ یک دشت کامل هست. میشه با منطقه کوهین نزدیک قزوین مقایسه کرد که البته در فاصله دورتر تپه و کوه داره ولی وینی پگ همینم نداره و کاملا بی دفاع هست.
    برای زندگی هم فکر میکنم آپارتمان داخل شهر بهتر باشه چون حومه رو خوب برف روبی نمیکنن.

گویا شما اقدام کردید؟ من تازه میخوام برم وکیل رو ببینم و هنوز 100k سرمایه گذاری رو حاضر نکردم.
    من هر فیلمی در youtube بوده دیدم، وینی پگ یک دشت کامل هست. میشه با منطقه کوهین نزدیک قزوین مقایسه کرد که البته در فاصله دورتر تپه و کوه داره ولی وینی پگ همینم نداره و کاملا بی دفاع هست.
    برای زندگی هم فکر میکنم آپارتمان داخل شهر بهتر باشه چون حومه رو خوب برف روبی نمیکنن.
    100K روكه الان نميخوان هر وقت انتخاب شدي از پول بايد 60 روز مدارك رو بفرستي بعد ممكنه مصاحبه داشته باشه بعد از قبولي مصاحبه اونوقت ازت 100K V رو ميخوان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)