صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

سلام
    برنامه ربزی برای سرمایه گزاری را شروه کرده ام - آیا باید نمره آیلتس را قبل از EOI داشته باشیم ؟ من ویزای توریستی کانادا را دارم و می خواستم قبل از EOI سفر به مانیتوبا را آغاز کنم و امتحان Ielts را هم بدهم . سوال من این هست که آیا بهتر است EOI را انجام دهم و بعد مراحل را به انجام برسانم ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan213 نمایش پست ها
    سلام
    برنامه ربزی برای سرمایه گزاری را شروه کرده ام - آیا باید نمره آیلتس را قبل از EOI داشته باشیم ؟ من ویزای توریستی کانادا را دارم و می خواستم قبل از EOI سفر به مانیتوبا را آغاز کنم و امتحان Ielts را هم بدهم . سوال من این هست که آیا بهتر است EOI را انجام دهم و بعد مراحل را به انجام برسانم ؟
    با تشکر
    سلام شما قبل از هر کاری باید آیلتس داشته باشید
    بعد که آیلتس گرفتید امتیاز خودتونو حساب کنید با احتساب سفر ببینید به 80 و بالاتر میرسید؟ اگر میرسید به سفر برید
    چون تا آیلتس نداشته باشید امکان ثبت مشخصات در سایت نیست همون اول کار میخوان ازتون بعد اینهمه هزینه کنید برید برگردید امتیازتون کم باشه انتخاب نشید فایده ای نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای 5 ساله مولتیپل کانادا رو دارم
    قصدم اینه که برم و اونجا زندگی کنم با همین ویزا
    میخواستم بدونم امکانش هست که بعد از وارد شذن به کانادا برای سرمایه گذاری مانیتوبا اقدام کنم؟؟؟(شرایط سرمایه گذاری رو دارم)
    یا کلا با 2 سال اقامت در کانادا امکان درخواست pr هست و نیازی به سرمایه گذاری نیست

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

سلام دوستان
    کسی در این فروم از طریق اسکیل ورکر به منیتوبا اومده .....من الان در وینی پگ هستم و مصاحبه دارم ...می خوام ببینم کسی تجربه مصاحبه داشته یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در این فروم از طریق اسکیل ورکر به منیتوبا اومده .....من الان در وینی پگ هستم و مصاحبه دارم ...می خوام ببینم کسی تجربه مصاحبه داشته یا نه ؟
    همه دوستان من از طریق سرمایه گذاری منیتوبا اقدام کردند و مصاحبه همشون از طریق اسکایپ بود
    کلا سوالات در مورد خودتون و ادعاهایی که کردید هست میخوان مطمئن شن نهایت برای همشون که اینجوری بود گشته بودن یک سوتی توی مدارک پیدا میکنند میذارن جلوتون ازتون توضیح میخوان
    جمع بندی من اینه منیتوبا به ایرانی ها دید مثبتی نداره

Junior Member

سلام
    دوستان من از طریق کبک اولین سری آنلاین اقدام کردم اما از اونجا که خیلی مراحلش طولانی شده دارم دنبال یه روش دیگه میگردم که همزمان اقدام کنم شرایطمم به این صورته

29 ساله 4 ماه سابقه بیمه ای 4 سال سابقه بدون بیمه فوق لیسانس عمران مدرک زبان ندارم (حدود 6 در تمام اسکیل ها میتونم بگیرم)
    همسرم 10 سال سابقه بیمه ای لیسانس ساختمان 35 ساله آیلتس 6

آیا از طریق استانی میتونم سریعتر جواب بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha198600 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من از طریق کبک اولین سری آنلاین اقدام کردم اما از اونجا که خیلی مراحلش طولانی شده دارم دنبال یه روش دیگه میگردم که همزمان اقدام کنم شرایطمم به این صورته

29 ساله 4 ماه سابقه بیمه ای 4 سال سابقه بدون بیمه فوق لیسانس عمران مدرک زبان ندارم (حدود 6 در تمام اسکیل ها میتونم بگیرم)
    همسرم 10 سال سابقه بیمه ای لیسانس ساختمان 35 ساله آیلتس 6

آیا از طریق استانی میتونم سریعتر جواب بگیرم؟
    سلام، اگر همزمان پرونده مهاجرت دیگری داشته باشید مطمئناً قبول نمی کنند شک نکنید اونا یکی میخوان فقط به منیتوبا فکر کنه
    مورد داشتیم مانند شما اونا از تمامی منابع اطلاعاتی استفاده میکنند وقتی فهمیدن ریجکت کردند، حتی اگر به کانادا به هر شهری جز منیتوبا سفر هم داشتید قبلاً، حتما ازتون توضیح میخوان چرا رفتید و ما مطمئن نیستیم اگر اکی شید در منیتوبا میمونید و ریجکت میشید مگر توضیح خیلی خیلی خیلی خوبی داشته باشید.

با سلام.. دوستان كسي اطلاع داره كه بخش فدرال بعد از اپروال استان مانيتوبا چقدر طول ميكشه؟ اگر گروهي در زمينه مهاجرت به مانيتوبا هست، لطفا اعلام كنيد. مرسي
    من هم ميتوانم تجربياتم رو در اين زمينه در اختيار بگذارم

سلام
    در خصوص سمينار و مدت زمان لازم جهت حضور در سفر اكتشافي منيتوبا كسي اطلاعات بروز شده اي داره؟

Junior Member

سلام
    چه قدر این تاپیک خالی و سرده
    بنده چند بار تو این تاپیک مشکلم رو مطرح کردم و از دوستان راهنمایی و کمک خواستم اما در نهایت ره به جایی نبردم
    پس اگر قرار بر این باشه که تجارب رو با هم به اشتراک نگذاریم و به یکدیگر کمک نکنیم این تاپیک و اصولا گردهمایی در اینجا به چه دردی میخوره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)