نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

ما چهار نفر هستیم که مدت 4 سال است که برای برنامه مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان منیتوبا MPNP-B اقدام کردیم و پس از:

اقدام و ارسال مدارک برای اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا

دریافت دعوت نامه از اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا به منظور شرکت در سفر اکتشافی

اقدام برای دریافت ویزای ویزیت برای کانادا به منظور شرکت در سفر اکتشافی و مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری منیتوبا

شرکت در سفر اکتشافی در شهر وینی پگ استان منیتوبا

مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری استان منیتوبا

قبولی در مصاحبه

آپدیت مدارک به همراه ارسال business plan

دریافت تأییدیه قبولی و اعلام اداره مهاجرت استان منیتوبا برای دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا

درخواست صدور پرمیت از وزیر امور خارجه کانادا

دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا پس از 2 سال انتظار و بلاتکلیفی فراوان

دریافت قرارداد(Deposit Agreement)

واریز سپرده حسن نیت

ارسال قرارداد امضا شده و رسید بانکی واریز سپرده حسن نیت

دریافت گواهی و تأییدیه نامزدی از دولت استان منیتوبا

و سرانجام اکنون در آستانه ارسال مدارک به ویزا آفیس
CIC Central Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada مرحله فدرال هستیم.

دوست دارم گروهی در تلگرام یا واتس آپ راه اندازی کنم تا کسانی که قصد مهاجرت و یا در راه مهاجرت به استان منیتوبا هستند، با هم باشیم و تجربه هامون رو

دراختیار همدیگر قرار دهیم.

از دوستان عزیز و گرامی sharp2660 و oloop
و mahmood52 تقاضا می شود تا شماره تلفن همراه خود را برای اینجانب پیام خصوصی بفرمایند تا با هم بیشتر صحبت

کنیم و گروه را تشکیل دهیم.
سلام دوست عزیز

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون که بسیار مفید خواهد بود
سوال بنده اینه که پروسه آغاز تا انتها از طریق مینیتوبا همیشه اینقدر طولانیه ؟؟؟ یعنی باید 4 تا 5 سال منتظر باشیم ؟؟؟ خوب اگر اینطوری باشه به نظرتون پرداخت مبلغ بیشتر و اقدام از طریق کبک بهتر و راحتتر نیست ؟؟؟؟
با تشکر