صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

سپاس از پاسختون
    همسرم شرکت ثبت شده ندارن جواز کسب هم به نام پدرشون هست ولی کارت مباشرت دارن اطلاع دارید کارت مباشرت می تونه اثبات کنه یا خیر؟ اگه نه وکیل معتبر سراغ دارید بپرسم ازشون؟
    ممنونم

سلام
    لیست مشاغلی که مورد تائید دولت برای ویزای خوداشتغالی است از کجا پیدا کنیم؟
    ودر ضمن ارزیابی ارزش ملک و دارائی توسط چه کسانی صورت میگیرد؟
    آیا از ارزش دارائیها کاملا آگاهی دارند و یا همینطور الکی قیمت میزنند؟
    ممنون

Junior Member

سلام، فرض كنيد من ١٠٠ هزار دلار رو بيخيال ميشم و ميريزم به حساب دولت كانادا و بعدش تصميم دارم جايي ديگه از كانادا زندگي كنم، هزينه هاي دفاتر مهاجرتي يا وكلا از ابتدا تا انتها چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reko نمایش پست ها
    سلام، فرض كنيد من ١٠٠ هزار دلار رو بيخيال ميشم و ميريزم به حساب دولت كانادا و بعدش تصميم دارم جايي ديگه از كانادا زندگي كنم، هزينه هاي دفاتر مهاجرتي يا وكلا از ابتدا تا انتها چقدره؟
    بستگی به وکیل و خدماتی که میده داره
    از 20000 تا 25000 دلار آمریکا میگیرن بسته به وکیل

Banned

سلام من برای سرمایه گذاری تو استان مانیتوبا مطلب مهاجرت به مانیتوبا رو تو سایت irandehkadeh.com خوندم، به نظرم خوب راهنمایی کرده

دوستان لطف كنند اينجا تبليغ سايت هاي بي ربط نكنند ، اينجا تبليغ اژانس هواپيمايي نيست

استاد ارجمند علاوه بر هزينه ٢٥ تا ٣٠ هزاردلاري وكلا ، شما ٢٥٠٠ دلار هم بابت هزينه استاني ميدهيد ، اما بازي تازه شروع ميشود ،طبق بررسي هاي اخير انجام شده توسط دولت محلي منيتوبا ، اكثر ايرانيها با راهنمايي غلط وكلاي ماه واره ايي با اين خيال به منيتوبا امده اند و به مشكل خورده اند ، در واقع دولت منيتوبا از شما ميخواهد كه كه در اين استان بيزينس بزنيد ، و چون عزيزان ايراني با همين نقشه امده اند كه ١٠٠ هزار تا را بدهند و بروند ، در پرونده هاي اخير بشدت به ايراني ها سخت گرفته اند ، و شما بايد ثابت كنيد كه بيزينس راه اندازي ميكنيد . پس هزينه زندگي و راه اندازي بيزينس را هم اضافه كنيد ، در سفري كه به اين استان داشتم با ايرانيهاي زيادي صحبت كردم كه از اين طريق امده بودند و مشكلات مالي زيادي داشتند . به گفته انها عدد واقعي كه خرج كرده بودند ببيش از ٢٠٠ هزار تا بوده ، پس قبل از هر تصميمي مجددا به هزينه ها فكر كنيد .

استاد ارجمند علاوه بر هزينه ٢٥ تا ٣٠ هزاردلاري وكلا ، شما ٢٥٠٠ دلار هم بابت هزينه استاني ميدهيد ، اما بازي تازه شروع ميشود ،طبق بررسي هاي اخير انجام شده توسط دولت محلي منيتوبا ، اكثر ايرانيها با راهنمايي غلط وكلاي ماه واره ايي با اين خيال به منيتوبا امده اند و به مشكل خورده اند ، در واقع دولت منيتوبا از شما ميخواهد كه كه در اين استان بيزينس بزنيد ، و چون عزيزان ايراني با همين نقشه امده اند كه ١٠٠ هزار تا را بدهند و بروند ، در پرونده هاي اخير بشدت به ايراني ها سخت گرفته اند ، و شما بايد ثابت كنيد كه بيزينس راه اندازي ميكنيد . پس هزينه زندگي و راه اندازي بيزينس را هم اضافه كنيد ، در سفري كه به اين استان داشتم با ايرانيهاي زيادي صحبت كردم كه از اين طريق امده بودند و مشكلات مالي زيادي داشتند . به گفته انها عدد واقعي كه خرج كرده بودند ببيش از ٢٠٠ هزار تا بوده ، پس قبل از هر تصميمي مجددا به هزينه ها فكر كنيد .

Junior Member

سلام من ویزای توریستی کانادا دارم آیا برای امتیاز سفر اکتشافی باید نامه یا فرم خاصی را پر کنم یا اینکه صرفا یکهفته منیبوتا باشم کفایت می کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

سلام دوستان
    اگه کسی تو سمپتامبر عازم وینی پگ هست لطفا پیام بده ..ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)