صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    60 روز مهلت ارسال مدارك من خيلي وقته تموم شده و مداركم توسط وكيل ارسال شده .
    نزديك 2 سال پيش آيلتس دادم و حالا اصلا انگليسيم خوب نيست يعني فراموش كردم به شدت نگران مصاحبه هستم .
    منظورم از روز اولی که برای مهاجرت اقدام کردید هست
    برای زبان یه سری به سایت LanguageExchange بزنید، میتونید یه انگلیسی زبان پیدا کنید که بخواد فارسی تمرین کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    منظورم از روز اولی که برای مهاجرت اقدام کردید هست
    برای زبان یه سری به سایت LanguageExchange بزنید، میتونید یه انگلیسی زبان پیدا کنید که بخواد فارسی تمرین کنه.
    من از تيرماه داخل پول بودم ولي اواخر مرداد نمره آيلتس همسرم اومد و 85 امتيازي شديم و همون هفته هم انتخاب شديم.
    شما هم از مشخصات پرونده و اينكه در چه مرحله اي هستيد بگيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    من از تيرماه داخل پول بودم ولي اواخر مرداد نمره آيلتس همسرم اومد و 85 امتيازي شديم و همون هفته هم انتخاب شديم.
    شما هم از مشخصات پرونده و اينكه در چه مرحله اي هستيد بگيد
    من چون هنوز IELTS ندارم کاری نکردم هنوز. با مشاور که صحبت کردم گفتند باید همون اول IELTS داشته باشید.

دوستان پرونده ما با شماره 229 ثبت شده و تحويل اونا شده. نشون ميده هنوز فرصت هست .از 500 نفري كه هر ساله از اين طريق ميگيرن 229 پرونده دستشون رسيده. در ايميلي كه برامون اومده گفته 6 ماه بررسي مدارك زمان ميبره و طي اين مدت تماسي نگيريم فقط تغييرات رو اعلام كنيم.
    خدا كنه ديگه مصاحبه نداشته باشه . كسي ميدونه عموما" براي اين نوع برنامه ها ويزا آفيس كجا ميشه؟؟

Junior Member

ويزا أفيس در سيدنى نواسكوشيا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood52 نمایش پست ها
    ويزا أفيس در سيدنى نواسكوشيا هست.
    سال 2014 بررسي اوليه مدارك توي سيدني بود بعد براي مراحل بعد به پاريس ارسال ميشد كه پاريس سرعت بالايي داشت حداكثر 6 ماه بر عكس تركيه كه چندين سال طول ميكشه. البته براي اسكيل وورك منظورمه .
    براي پرونده هاي سرمايه گذاري منيتوبا ظاهرا" بررسي اوليه توي خود منيتوباست . منظور شما اينه كه اگر اگر اگر همه چي درست بود جهت طي مراحل سكوريتي چك و مديكال و اين چيزا به سيدني ميره ؟؟؟ سيدني سرعتش چطوره؟

Junior Member

تا جايى كه من متوجه شدم تا پس از تاييد پرونده و مصاحبه در منيتوبا از شما مى خواهند كه مبلغ دپوزيت رو با بانكى كه معرفى مى كنند واريز كنيد، پس از ان پروسه از نظر استان مختومه شده و پرونده جهت ادامه امور توسط دولت فدرال به دفتر Cic سيدنى نواسكوشيا ارسال مى شه و البته شما در صورت لزوم مى تونيد درخواست ويزا كنيد و اين مدت جهت اداره امور فدرال رو در كانادا باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood52 نمایش پست ها
    تا جايى كه من متوجه شدم تا پس از تاييد پرونده و مصاحبه در منيتوبا از شما مى خواهند كه مبلغ دپوزيت رو با بانكى كه معرفى مى كنند واريز كنيد، پس از ان پروسه از نظر استان مختومه شده و پرونده جهت ادامه امور توسط دولت فدرال به دفتر Cic سيدنى نواسكوشيا ارسال مى شه و البته شما در صورت لزوم مى تونيد درخواست ويزا كنيد و اين مدت جهت اداره امور فدرال رو در كانادا باشيد.
    واقعا" ميشه بعد از تائيد منيتوبا وارد كانادا شد؟؟؟ پس فقط ميمونه مصاحبه كه واقعا" ازش ميترسم چون زبانم خوب نيست .

حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

ما چهار نفر هستیم که مدت 4 سال است که برای برنامه مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان منیتوبا MPNP-B اقدام کردیم و پس از:

اقدام و ارسال مدارک برای اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا

دریافت دعوت نامه از اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا به منظور شرکت در سفر اکتشافی

اقدام برای دریافت ویزای ویزیت برای کانادا به منظور شرکت در سفر اکتشافی و مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری منیتوبا

شرکت در سفر اکتشافی در شهر وینی پگ استان منیتوبا

مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری استان منیتوبا

قبولی در مصاحبه

آپدیت مدارک به همراه ارسال business plan

دریافت تأییدیه قبولی و اعلام اداره مهاجرت استان منیتوبا برای دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا

درخواست صدور پرمیت از وزیر امور خارجه کانادا

دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا پس از 2 سال انتظار و بلاتکلیفی فراوان

دریافت قرارداد(Deposit Agreement)

واریز سپرده حسن نیت

ارسال قرارداد امضا شده و رسید بانکی واریز سپرده حسن نیت

دریافت گواهی و تأییدیه نامزدی از دولت استان منیتوبا

و سرانجام اکنون در آستانه ارسال مدارک به ویزا آفیس
    CIC Central Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada مرحله فدرال هستیم.

دوست دارم گروهی در تلگرام یا واتس آپ راه اندازی کنم تا کسانی که قصد مهاجرت و یا در راه مهاجرت به استان منیتوبا هستند، با هم باشیم و تجربه هامون رو

دراختیار همدیگر قرار دهیم.

از دوستان عزیز و گرامی sharp2660 و oloop
    و mahmood52 تقاضا می شود تا شماره تلفن همراه خود را برای اینجانب پیام خصوصی بفرمایند تا با هم بیشتر صحبت

کنیم و گروه را تشکیل دهیم.
    ویرایش توسط babak4118 : December 5th, 2015 در ساعت 09:18 PM
    در صورت رضایت از پاسخ حقیر ، بر روی این پست و بر روی گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر کلیک فرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

ما چهار نفر هستیم که مدت 4 سال است که برای برنامه مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان منیتوبا MPNP-B اقدام کردیم و پس از:

اقدام و ارسال مدارک برای اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا

دریافت دعوت نامه از اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا به منظور شرکت در سفر اکتشافی

اقدام برای دریافت ویزای ویزیت برای کانادا به منظور شرکت در سفر اکتشافی و مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری منیتوبا

شرکت در سفر اکتشافی در شهر وینی پگ استان منیتوبا

مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری استان منیتوبا

قبولی در مصاحبه

آپدیت مدارک به همراه ارسال business plan

دریافت تأییدیه قبولی و اعلام اداره مهاجرت استان منیتوبا برای دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا

درخواست صدور پرمیت از وزیر امور خارجه کانادا

دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا پس از 2 سال انتظار و بلاتکلیفی فراوان

دریافت قرارداد(Deposit Agreement)

واریز سپرده حسن نیت

ارسال قرارداد امضا شده و رسید بانکی واریز سپرده حسن نیت

دریافت گواهی و تأییدیه نامزدی از دولت استان منیتوبا

و سرانجام اکنون در آستانه ارسال مدارک به ویزا آفیس
    CIC Central Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada مرحله فدرال هستیم.

دوست دارم گروهی در تلگرام یا واتس آپ راه اندازی کنم تا کسانی که قصد مهاجرت و یا در راه مهاجرت به استان منیتوبا هستند، با هم باشیم و تجربه هامون رو

دراختیار همدیگر قرار دهیم.

از دوستان عزیز و گرامی sharp2660 و oloop
    و mahmood52 تقاضا می شود تا شماره تلفن همراه خود را برای اینجانب پیام خصوصی بفرمایند تا با هم بیشتر صحبت

کنیم و گروه را تشکیل دهیم.
    بصورت خصوصي پاسخ داده شد. ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)