صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 163 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

سلام دوستان. مشکلی حیاتی وجود داره و اون هم مشاوران بسیار سودجو هستن و که به هیچ حرفیشون نمیشه اعتماد کرد.
    دوستانی که پرونده شون اوکی شده و یا در مراحل خوبی به سر میبرند و از وکیلشون راضی بودن میشه لطفا اطلاعات تماس وکیلتون رو در اختیار بنده بذارید در خصوصی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cinderella5577 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ١٤ماه از مديكالم ميگذره سرمايه گذاري مانيتوبا اقدام كرديم ولي خبري نيست طبق إيميل كه از طرف فدرال دريافت كردم بايد شش ماه صبر كنم كه دو كاهش گذشته و مد يكال مجدد برام صادر نكردن خيلي نگرانم و بلا تكليف ميترسم پروسه طولاني باشه الان نزديك چهار سال-

Dear Applicant,

We can confirm that the processing of the above mentioned application has started and well progressed. The time frame to complete these internal procedures are difficult to determine as the time necessary to complete the procedures may vary from one case to another depending to the specificities of each application. (We have requested the extension of medical validity)

Currently, some of our internal procedures which are compulsory for all applicants and non exemptable, are under process. This can take up to 180 days. If you don’t hear from us within 180 days, you can contact us. Otherwise, as soon as there will be any new development, we will inform yourself and / or the applicant.

Hope this will be of assistance

Cordialement / Kindly
    سلام شما بعد از گرفتن فایل نامبر فدرال چقدر منتظر شدید ؟ چون پروسه 20 ماهه هستش الان که مدیکال رو آخر میفرستن بعد از سموریتی چک که اکسپایر نشه . الان من خودم سرمایه گذاری اقدام گرفتم و 12 ماهه منتظرم و تو سایت شده زمان تقریبی 7 ماه مونده که تموم بشه

Junior Member

سلام - مدت زمان دریافت فایل نامبر برای شما چقدر بوده ؟ من ۶۰ روز پیش مدارک را ارسال کردم - هنوز خبری نشده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)