صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/allameh University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

با سلام ، ایا میدانید پروسه زمانی مهاجرت به منیتوبا از طریق دوست چقدر زمان بر است ؟ ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_Barzan نمایش پست ها
    از دوستانی که با ایشان مصاحبه شده - چه با اسکایپ چه حضوری - کسی در مورد سوالها و تعدادشون خبری داره ؟ الان draw برای سرمایه گذاری چند شده ؟ تا دسامبر 2016 که یادمه 87 بود - الان رو کسی خبر داره ؟
    با سپاس

سلام تمامی مصاحبه ها ازطریق اسکایپ هست و افسر در مورد همه چی سوال میکنه کل پرونده که ارسال کردید.اول از خودتون سوال میکنه وپاسپورت همراهتون باشه بعد هدف سفر چرا منیتوبا بیزینس پلن ریز به ریز در مورد شرکتی که قصد دارید اونجا بزنید و همینطور ریز به ریز در مورد کار اینجا تون همه چی همه چی همه رو یادداشت میکنه که تصمیم بگیرند.برای من که از 6.30 عصرشروع شد 9شب تموم شد دیگه آخرا به فارسی فحش می دادم که بسه تموم کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_1136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در این فروم از طریق اسکیل ورکر به منیتوبا اومده .....من الان در وینی پگ هستم و مصاحبه دارم ...می خوام ببینم کسی تجربه مصاحبه داشته یا نه ؟
    سلام دوست عزیز
    ظاهرا شما هم از طریق اسکیل ورکر منیتوبا و سفر اکتشافی اقدام کردید ایا دوستی یا آشنایی در اونجا داشتید ؟ توی سال 2016 اقدام کردید ؟ چقدر طول کشید تا از شما درخواست مدارک کنند و ویزا بدن ؟ مثاحبه اتان چطور شد چی پرسیدن ؟ میشه لطفا تجربیاتتان را به ما هم بگویید خیلی ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/allameh University

لطفا از دوستان اگر در این مورد اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند. ممنون

Junior Member

سلام
    كسى ميدونه چطور ميشه بيزينس پلن تهيه كرد كه مورد تاييد باشه،هزينش چقدره؟من ميخوام بدون وكيل اقدام كنم چون شنيدم خيلى فرقشه از لحاظ هزينه،و يه سوال ديگه اين كه من برادرم تورنتو سيتيزن شده ميخواستم ببينم براى من مشكلى ايجاد ميشه ؟چون توى توضيحات بالا خوندم كه نوشته بودن شما بايد حتما ثابت كنيد كه وينيپگ ميمونين و جاى ديگه نميرين؟!

سلام دوستان. آیا همزمان میشه در طرحهای کارآفرینی چند استان ثبت نام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_iranmanes نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا همزمان میشه در طرحهای کارآفرینی چند استان ثبت نام کرد؟
    به نظر من این کار رو نکنید
    چون اونا کسی رو میخوان که در استان بمونه و حتما از منابع مختلف چک میکنند و وقتی متوجه بشن سوال میشه چرا برای چند استان اقدام کردید و مطمئن شدیم شما در استان ما بمون نیستید و ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط Alibot نمایش پست ها
    سلام
    كسى ميدونه چطور ميشه بيزينس پلن تهيه كرد كه مورد تاييد باشه،هزينش چقدره؟من ميخوام بدون وكيل اقدام كنم چون شنيدم خيلى فرقشه از لحاظ هزينه،و يه سوال ديگه اين كه من برادرم تورنتو سيتيزن شده ميخواستم ببينم براى من مشكلى ايجاد ميشه ؟چون توى توضيحات بالا خوندم كه نوشته بودن شما بايد حتما ثابت كنيد كه وينيپگ ميمونين و جاى ديگه نميرين؟!
    اونا کسی رو میخوان که در استان بمونه و وقتی متوجه بشن شما دوست یا فامیلی در کانادا غیر منیتوبا دارید شک میکنند که در استان نمی مونید و این یعنی ریجکت

Junior Member

با سلام و احترام خدمت دوستان. یسوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید. من میخوام برای مانیتوبا اقدام کنم. یکی از دوستام یه نفر رو در مانیتوبا بهم معرفی کرده. ایشون قبول کرده که کمکم کنه برای مهاجرتم. اما دولت کانادا چطور بررسی میکنه که ما دوست هستیم یا نه؟ ایشون باید چیکار کنه؟ آیا فرم خاصی رو باید پر کنه؟ شانس پذیرش پرونده ما از این طریق چطوره؟

Junior Member

سلام دوستان

در حال آماده کردن مدارک هستم وسوال من در مورد املاک هست -آیا املاکی که به صورت وکالت بلاعزل ار پدر یا مادر به نام شده باشند را می توان به عنوان دارایی در نظر گرفت ؟
    متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)