صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 67891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

اگر یک ایمیل براشون بفرستید این توضیحات را به شما خواهند داد . من مرحله LLA را قبلا گذراندم و در این خصوص به من اطلاع دادند و بهترین راه حل فرستادن یک ایمیل است که معمولا به صورت Autoreply بلافاصله سوالهای جوابهایی که در سایت نیست براتون فرستاده میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farrokh125 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای 5 ساله مولتیپل کانادا رو دارم
    قصدم اینه که برم و اونجا زندگی کنم با همین ویزا
    میخواستم بدونم امکانش هست که بعد از وارد شذن به کانادا برای سرمایه گذاری مانیتوبا اقدام کنم؟؟؟(شرایط سرمایه گذاری رو دارم)
    یا کلا با 2 سال اقامت در کانادا امکان درخواست pr هست و نیازی به سرمایه گذاری نیست

ممنون
    دوست عزیز این فکر رو نکنید
    وقتی با ویزای مالتیپل میاید، نمیشه اونو تبدیل به نوع دیگه کنید
    کلا در حالتی نیاز به سرمایه گذاری برای دریافت اقامت نیست، که درخواست یا اسکیلد ورکر باشه یا اسپانسر همسر

سلام دوستان
    من ١٤ماه از مديكالم ميگذره سرمايه گذاري مانيتوبا اقدام كرديم ولي خبري نيست طبق إيميل كه از طرف فدرال دريافت كردم بايد شش ماه صبر كنم كه دو كاهش گذشته و مد يكال مجدد برام صادر نكردن خيلي نگرانم و بلا تكليف ميترسم پروسه طولاني باشه الان نزديك چهار سال-

Dear Applicant,

We can confirm that the processing of the above mentioned application has started and well progressed. The time frame to complete these internal procedures are difficult to determine as the time necessary to complete the procedures may vary from one case to another depending to the specificities of each application. (We have requested the extension of medical validity)

Currently, some of our internal procedures which are compulsory for all applicants and non exemptable, are under process. This can take up to 180 days. If you don’t hear from us within 180 days, you can contact us. Otherwise, as soon as there will be any new development, we will inform yourself and / or the applicant.

Hope this will be of assistance

Cordialement / Kindly
    ویرایش توسط hiver : February 21st, 2018 در ساعت 08:28 AM دلیل: اطلاعات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeedya نمایش پست ها
    دوستان سلام

من پرمیت منیتوبا رو گرفتم ( اسکیل ورکر) و در وقت مقرر مدارکم رو برای فدرال پست کردم. دوتا سوال دارم

1- الان که مدارکم توی فدرال هست آیلتس من اکسپایر شده، بازم از من آیلتس میخوان؟

2- این پروسه فدرال چجوریه؟ چقدر طول میکشه؟

ممنونم
    دوست عزیز امکان داره راهنمایی بفرمایید چجوری پرمیت منیتوبا رو گرفتید؟

سلام دوستان
    راجب مطلبي كه خوندم در مورد سرمايه گزاري منيتوبا بايد حتما بيزنس رو رَآه إنذاري كنيم چقدر صحت داره چون ما قصد موندم اونجا رو نداريم و فقط صرفنظر أز صد هزار تا و گرفتن كارت اقامتي و ساكن شدن در تورنتو
    ولي پست يكي از دوستان رو خوندم كه به ايرانيا سخت ميگيرن و هزينه تا دويست هزار در ميادبرام مشكل فكري درست كرده
    لطفا اگر اطلاع درست دارين پست بزاريد
    سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

سلام دوستان.
    اگر از طریق منیتوبا نامینیت شده باشیم، در هنگام لند چه اتفاقی میفته؟ با توچه به اینکه لندینگ مستقیم در وینیپگ وجود نداره آیا مشکلی هست اگر در تورنتو و ... لند کنیم و بعد بریم وینیپگ؟

و سوال دیگه اینکه آیا میشه به طور کلی محل دیگری بجز منیتوبا را برای زندگی برگزید و به آنجا رفت؟ محدودیت قانونی وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر از طریق منیتوبا نامینیت شده باشیم، در هنگام لند چه اتفاقی میفته؟ با توچه به اینکه لندینگ مستقیم در وینیپگ وجود نداره آیا مشکلی هست اگر در تورنتو و ... لند کنیم و بعد بریم وینیپگ؟

و سوال دیگه اینکه آیا میشه به طور کلی محل دیگری بجز منیتوبا را برای زندگی برگزید و به آنجا رفت؟ محدودیت قانونی وجود داره؟
    سلام
    ببخشید یه سوال.شما آیا کانکشن داشتین تو این استان که تونستید نامینیت بگیرین ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط NR95 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یه سوال.شما آیا کانکشن داشتین تو این استان که تونستید نامینیت بگیرین ؟

سلام. بله.

Junior Member Dolphin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA in Marketing, Agriculture ENG

دوستان گرامی؛
    من لیسانس مهندسی کشاورزی و MBA مارکتینگ دارم. حدود 10 سال سابقه کار در چند شرکت مختلف با سمت مدیر فروش و بازاریابی دارم درضمن مربی رسمی فدراسیون شنا هستم. همسرم هم لیسانس جغرافیا و دارای مدرک مربیگری بدنسازی از فدراسیون هست. خودم 36 و همسرم 29 ساله است. در اسرع قصد مهاجرت داریم!بنظرتون دانشجویی اقدام کنیم یا اسکیل ورکر؟ استانی یا فدرال؟
    ممنون میشم نظرات کارشناسی شما و یا تجربیات شما عزیزان رو جویا بشم. پیشاپیش سپاسگزارم
    Knock the "T" off CAN't

Junior Member

سلام‌
    میخواستم ببینم کسی بیزنس در منیتوبا راه اندازی کرده؟
    و راه اندازی بیزنس و تونسته فعال نگه داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)