صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    100K روكه الان نميخوان هر وقت انتخاب شدي از پول بايد 60 روز مدارك رو بفرستي بعد ممكنه مصاحبه داشته باشه بعد از قبولي مصاحبه اونوقت ازت 100K V رو ميخوان.
    یعنی حداقل چند روز؟
    من هنوز پیش وکیل نرفتم. میتونم پیغام شخصی بدم یا تلفنی مزاحم بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    یعنی حداقل چند روز؟
    من هنوز پیش وکیل نرفتم. میتونم پیغام شخصی بدم یا تلفنی مزاحم بشم؟
    به نظر من مطالب رو همينجا بنويسيم تا دوستان ديگه هم مشتاق بشن مطالبشونو اينجا بزارن تا كمكي به همه بشه.

شما اول بايد مانند اكسپرس اينتري ثبت نام كنيد اگه حداقل 82 امتياز داشته باشيد انتخاب ميشين ( فعلا" كف امتيازا 82 هست)
    اگه نه پس بايد به امتيازاتتون اضافه كنيد مانند سفر اكتشافي يا آيلتس همسر
    بعد كه انتخاب شديد 60 روز برا ارسال مدارك
    بعد از اونو من نميدونم چقدر طول ميكشه مدارك رو بررسي كنن جواب بدن حالا اگه مصاحبه داشته باشيد بايد بريد كانادا مصاحبه بعد جواب مصاحبه مياد كه اگه اوكي باشيد تازه اونوقته كه بايد پولو بفرستيد

Junior Member

سلام،من براى ١٠نوامبر براى سمينار بازديد اكتشافى وقت گرفتم و دارم مى رم البته وكيل ندارم و خودم فرم EOI رو پر كردم .امتيازم بدون زبان به ٦٧ مى رسه،ممنون مى شم بگيد كه كف امتياز ٨٢ رو كجا ثبت شده.و بعد اينكه من مدرك رسمى زبان ندارم يعنى از ٢٠امتياز هيچى حساب نكردم .ايا با امتياز ٦٧ انتخاب مى شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood52 نمایش پست ها
    سلام،من براى ١٠نوامبر براى سمينار بازديد اكتشافى وقت گرفتم و دارم مى رم البته وكيل ندارم و خودم فرم EOI رو پر كردم .امتيازم بدون زبان به ٦٧ مى رسه،ممنون مى شم بگيد كه كف امتياز ٨٢ رو كجا ثبت شده.و بعد اينكه من مدرك رسمى زبان ندارم يعنى از ٢٠امتياز هيچى حساب نكردم .ايا با امتياز ٦٧ انتخاب مى شم؟
    سلام دوست من
    مدرك زبان لازم هست و بايد داشته باشيد حالا يا فرانسه و يا آيلتس . اما از اونجايي كه شما بعد از سفر اكتشافي 82 رو ميگيريد پس يك آيلتس با هر نمره اي كه باشه فقط لازم داريد.
    شما اولين آزمون آيلتس رو ثبت نام كن و كارنامه اونو داشته باش
    در مورد نمره 82 هم اين سه دراو آخري كه انجام شده كف قبولي 82 بود . چون دوست من هم با همين نمره قبول شد . البته اون بدون سفر استاني و با نمره آيلتس همسر 82 شد .

Junior Member

ببخشيد فكر كنم خوب توضيح ندادم با احتساب ١٥ امتياز سفر اكتشافى ٦٧ مى شم. تو توضيحات سايتهاى وكلاى مهاجرت چندين جا خوندم كه مدرك زبان الزامى نيست،مگر اينطور نيست؟

ببخشيد فكر كنم خوب توضيح ندادم با احتساب ١٥ امتياز سفر اكتشافى ٦٧ مى شم. تو توضيحات سايتهاى وكلاى مهاجرت چندين جا خوندم كه مدرك زبان الزامى نيست،مگر اينطور نيست؟

بعضي وكلا ميگن بله با 67 هم ميشه اما اونا ميخوان پول بگيرن بعد هم ميگن دست ما كه نبود شما انتخاب نشديد ترافيك بين نمره 65 تا 80 خيلي زياد هست اين به معني اين نيست كه اصلا شانس نباشه اما خيلي درصدش كمه خيلي كم .توي دراو هاي اولشون از 92 پايين نيومدند اما بعد تا 87 پايين اومدن حالام كه روي 82 گير كردن پايين اومدنشون به تعداد نفرات و نمرههاي اونا بستگي داره
    مدرك زبان لازم هست حتما حتما . اما كمتر از 4 نمره اي نداره
    اطلاعاتي كه من دارم اين هست حالا اگه دوستان نظر ديگه اي دارند بگن
    فقط ميگم ممكن هست با سفر شما كه ميشيد 67 و اينهمه هزينه سفر انتخاب نشيد

Junior Member

ممنون از توضيحى كه دادى در مورد سابقه كارى و مديريت ايا خدمت سربازى هم سابقه محسوب مى شه چون با اون دو سال سابقهم به ١٠ سال ميرسه و پنج امتياز هم اضافه مى شه و ضمنا أيا همسرم مى تونه آيلتس شركت كنه و امتيازش برابر حساب مى شه؟

ممنون از توضيحى كه دادى در مورد سابقه كارى و مديريت ايا خدمت سربازى هم سابقه محسوب مى شه چون با اون دو سال سابقهم به ١٠ سال ميرسه و پنج امتياز هم اضافه مى شه و ضمنا أيا همسرم مى تونه آيلتس شركت كنه و امتيازش برابر حساب مى شه؟
    همسر بايد حداقل CLB 5 در آيلتس بگيره اگر گرفت مجموع امتياز سفر و آيلتس همسر ميشه 20 .
    تكي آيلتس همسر با CLB5 امتيازش 10 هست ولي وقتي با امتياز سفر(15 امتياز ) جمع ميشه كلا 20 تا بيشتر حساب نميشه
    در مورد سابقه كار مهم نامه سابقه كارتون هست كه اون چند سال رو بعنوان مديريت حساب كنه
    مثلا 84 تا 94 رو بعنوان مدير ذكر كنه

Junior Member

كسى كه خودش هم مدير باشه هم كارفرما نامه سابقه كار رو خودش بايد بنويسه يا مدرك بيمه تأمين اجتماعى به عنوان كارفرما ملاك محسوب مى شه؟

Junior Member

من تو هیات مدیره یه شرکت از سال 88 بودم، همین کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)