صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 163

موضوع: مهاجرت به منیتوبا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به منیتوبا

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    حضور محترم دوستان عزیز و گرامی عرض سلام، ادب و احترام دارم.

ما چهار نفر هستیم که مدت 4 سال است که برای برنامه مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان منیتوبا MPNP-B اقدام کردیم و پس از:

اقدام و ارسال مدارک برای اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا

دریافت دعوت نامه از اداره مهاجرت و کارآفرینی استان منیتوبا به منظور شرکت در سفر اکتشافی

اقدام برای دریافت ویزای ویزیت برای کانادا به منظور شرکت در سفر اکتشافی و مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری منیتوبا

شرکت در سفر اکتشافی در شهر وینی پگ استان منیتوبا

مصاحبه با افسر مهاجرت تجاری استان منیتوبا

قبولی در مصاحبه

آپدیت مدارک به همراه ارسال business plan

دریافت تأییدیه قبولی و اعلام اداره مهاجرت استان منیتوبا برای دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا

درخواست صدور پرمیت از وزیر امور خارجه کانادا

دریافت مجوز (پرمیت)ویژه و خاص معافیت از تحریم برای انتقال سرمایه گذاری از وزیر خارجه کانادا پس از 2 سال انتظار و بلاتکلیفی فراوان

دریافت قرارداد(Deposit Agreement)

واریز سپرده حسن نیت

ارسال قرارداد امضا شده و رسید بانکی واریز سپرده حسن نیت

دریافت گواهی و تأییدیه نامزدی از دولت استان منیتوبا

و سرانجام اکنون در آستانه ارسال مدارک به ویزا آفیس
    CIC Central Intake Office (CIO) in Sydney, Nova Scotia, Canada مرحله فدرال هستیم.

دوست دارم گروهی در تلگرام یا واتس آپ راه اندازی کنم تا کسانی که قصد مهاجرت و یا در راه مهاجرت به استان منیتوبا هستند، با هم باشیم و تجربه هامون رو

دراختیار همدیگر قرار دهیم.

از دوستان عزیز و گرامی sharp2660 و oloop
    و mahmood52 تقاضا می شود تا شماره تلفن همراه خود را برای اینجانب پیام خصوصی بفرمایند تا با هم بیشتر صحبت

کنیم و گروه را تشکیل دهیم.
    سلام دوست عزیز

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون که بسیار مفید خواهد بود
    سوال بنده اینه که پروسه آغاز تا انتها از طریق مینیتوبا همیشه اینقدر طولانیه ؟؟؟ یعنی باید 4 تا 5 سال منتظر باشیم ؟؟؟ خوب اگر اینطوری باشه به نظرتون پرداخت مبلغ بیشتر و اقدام از طریق کبک بهتر و راحتتر نیست ؟؟؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Payammm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون که بسیار مفید خواهد بود
    سوال بنده اینه که پروسه آغاز تا انتها از طریق مینیتوبا همیشه اینقدر طولانیه ؟؟؟ یعنی باید 4 تا 5 سال منتظر باشیم ؟؟؟ خوب اگر اینطوری باشه به نظرتون پرداخت مبلغ بیشتر و اقدام از طریق کبک بهتر و راحتتر نیست ؟؟؟؟
    با تشکر
    سلام دوست عزيز

برنامه كبك بيش از دو برابر منيتوبا سپرده ميخواد كه احتمال برگشتش كمه و همينطور مقدار دارائي كه بايد نشون بديم چند برابر منيتوباست . همچنين خيلي طولانيه خيلي ميتونيد به قسمت سرمايه گذاري كبك توي همين فروم بريد و نظرات ديگر دوستان رو بخونيد .
    در مورد منيتوبا و تجربه اين دوستمون اگه دقت كنيد 2 سال فقط انتظار براي گرفتن مجوز ارسال پول داشتن كه اگه تحريم ها برداشته بشه ديگه انقدر طول نمي كشه
    ولي كلا" پروسه مهاجرت خيلي طولانيه من كه يك ماهه مدارك فرستادم خسته شدم چه برسه به باقي دوستان اما زياد به حرف وكيلا هم توجه نكنيد چون ميخوان پول بگيرن ميگن بيا فرداي قرارداد برو كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

برنامه كبك بيش از دو برابر منيتوبا سپرده ميخواد كه احتمال برگشتش كمه و همينطور مقدار دارائي كه بايد نشون بديم چند برابر منيتوباست . همچنين خيلي طولانيه خيلي ميتونيد به قسمت سرمايه گذاري كبك توي همين فروم بريد و نظرات ديگر دوستان رو بخونيد .
    در مورد منيتوبا و تجربه اين دوستمون اگه دقت كنيد 2 سال فقط انتظار براي گرفتن مجوز ارسال پول داشتن كه اگه تحريم ها برداشته بشه ديگه انقدر طول نمي كشه
    ولي كلا" پروسه مهاجرت خيلي طولانيه من كه يك ماهه مدارك فرستادم خسته شدم چه برسه به باقي دوستان اما زياد به حرف وكيلا هم توجه نكنيد چون ميخوان پول بگيرن ميگن بيا فرداي قرارداد برو كانادا
    دقیقا حق با شماست . بنده نه به اون دو سال برای مجوز معافیت تحریم دقت نکرده بودم و نه به میزان سرمایه قابل نشان دادن که نزدیک به 5 برابر هست ... ممنون از یادآوریتون

سلام دوستان طبق اعلام دولت منيتوبا تا تاريخ 4 ژانويه 2016 تعداد 340 توصيه نامه جهت اقدام صادر شده كه از قراره هر هفته ميشده 10 انتخاب .
    رنج نمرات برنده ها از 80 تا 98 بوده .
    212 نفر هم از اين تعداد در طي اون مدت 60 روز فرصت پرونده هاشونو ارسال كردن و رسيده .
    از كل تعداد نفرات هم 12 % ايراني بودند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

با سلام
    من هم دارم برای منیتوبا اقدام می کنم ولی نه برای کارآفرینی برای مهاجرت و کار کردن در اونجا خوشحال می شم در گروه شما عضو بشم. لطفا بفرمایید چی کار کنم؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

با سلام دوست عزیز آقای payammm
    من هم دارم برای منیتوبا اقدام می کنم ولی نه برای کارآفرینی برای مهاجرت و کار کردن در اونجا خوشحال می شم در گروه شما عضو بشم. لطفا بفرمایید چی کار کنم؟

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط baharan2007 نمایش پست ها

با سپاس
    سلام دوست عزيز
    اينجا دوستان زياد فعال نيستن .اما اگر موضوعي بود در خدمت هستم. اكثر دوستان اين روم براي سرمايه گذاري منيتوبا اقدام كردن مثل خودم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام ممنون از اینکه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می گذارید و هم وقت خود را.

من 43 سالمه، آیلتس 6.5 overal- general دارم در ضمن اسس مدارکم (مهندس برق الکترونیک)هم دریافت کردم. 14 سال سابقه کار دارم که 12 سالش در حوزه مخابرات است . متاهل و 1 بچه دارم. می خوام برای مهاجرت متخصص کار به منیتوبا اقدام کنم . لطفا راهنماییم کنید

سلام ممنون از اینکه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می گذارید و هم وقت خود را.

من 43 سالمه، آیلتس 6.5 overal- general دارم در ضمن اسس مدارکم (مهندس برق الکترونیک)هم دریافت کردم. 14 سال سابقه کار دارم که 12 سالش در حوزه مخابرات است . متاهل و 1 بچه دارم. می خوام برای مهاجرت متخصص کار به منیتوبا اقدام کنم . لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزيز
    در روم مهاجرت استاني همين سايت دوستان اطلاعات بيشتر و بهتري دارند كه ميتونيد ازشون كمك بگيريد .
    در مورد سرمايه گذاري و كارآفريني منيتوبا اگر اطلاعاتي خواستيد در خدمتم.

با سپاس
    سلام دوست عزیز
    بنده گروهی ندارم که شما بخواهید عضوش بشوید .
    بنده هم مثل شما در فکر مهاجرت و تحقیقات در مورد روشهای مختلف هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)