نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نحوه تهیه MASTER CARD

Junior Member

پیش فرض نحوه تهیه MASTER CARD

سلام.

ببخشید که این سوالو در این بخش مطرح می کنم چون جای دیگه ای پیدا نکردم براش. من برای ارائه مقاله لازمه حدود چند ماه آینده برم پاریس. یکی از اقوام در این دوره از استرالیا میاد ایران. اول از همه آیا بهتره که من بلیط های هواپیمارو از روی اینترنت با مستر کارت بخرم؟ با توجه به تخفیف هایی که دارن یا از آژانس های مسافرتی ارزون تر در میاد؟ اگر جوابتون مثبته بهتره مستر کارتو از اینجا بگیرم یا از استرالیا بیارن؟ اگر بیارن امکان شارژش اینجا هست؟ و اینکه مستر باشه یا ویزا؟ و چه نوعی باشه؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : نحوه تهیه MASTER CARD

با سلام
    اولا هیچ تفاوتی بین مسترکارت و ویزا کارت نیست... فقط مطمئن باشید که Address free نباشند( بعضی از کارت‌ها خودتون میتونید آدرس هرجا که دوست داشنید بدید که خیلی از درگاه‌ها این کارت‌هارو قبول نمیکنند) .اگر براتون گیفت کارد تهیه کنن ، خیر ، گیفت کارد امکان شارژ کردن نداره و توصیه هم نمیکنم که گیفت کارد بگیرید به ۳ دلیل، اول اینکه برای تهیه گیفت کارد باید کارمزد صدور بدید، دوم اینکه اگر مبلغی داخل کارت بمونه دیگه خیلی سخت میشه صفرش کرد پس باقی پولتون هدر میشه و سومین دلیل اینکه در ۹۰ درصد موارد وقتی گیفت کارتی مثلا از استرالیا یا آمریکا صادر میشه فقط قابلیت استفاده در آمریکا یا استرالیا رو داره و شما خارج از اون کشور در درگاه‌های دیگه نمیتونید استفاده کنید .
    اینترنتی هم بله اگر بگیرید و بتونید آفر خوب پیدا کنید خوبه که بگیرید .
    پیشنهاد من به شما اینه: اول اینکه کلا دور گرفتن مستر کارت رو خط بکشید کلا چون خیلی براتون هزینه بر هست چه شارژ شدنیش چه یکبار مصرفش اگر فقط برای خرید بلیط هواپیما میخواید استفاده کنید.
    دوم اینکه اگر میخواید بهترین قیمت رو بدست بیارید چون ایران‌ایر به پاریس پرواز داره بهتره که از همین الان برید و بلیط از ایران ایر تهیه کنید که قیمتش کلا از آفر های اینترنتی هم پایین تره
    در نهایت اگر حتما تصمیمتون این بود که از اینترنت خرید کنید بهترین و به صرفه ‌ترین راه این هست که بگید دوستتون با کارتش که در استرالیا هست براتون خرید کنه و شما معادل ریالیش رو بهش بدید یا از کسی که کارت داره بخواید که براتون کنه.
    امیدوارم توضیحات کافی داده باشم.
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimikia نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید که این سوالو در این بخش مطرح می کنم چون جای دیگه ای پیدا نکردم براش. من برای ارائه مقاله لازمه حدود چند ماه آینده برم پاریس. یکی از اقوام در این دوره از استرالیا میاد ایران. اول از همه آیا بهتره که من بلیط های هواپیمارو از روی اینترنت با مستر کارت بخرم؟ با توجه به تخفیف هایی که دارن یا از آژانس های مسافرتی ارزون تر در میاد؟ اگر جوابتون مثبته بهتره مستر کارتو از اینجا بگیرم یا از استرالیا بیارن؟ اگر بیارن امکان شارژش اینجا هست؟ و اینکه مستر باشه یا ویزا؟ و چه نوعی باشه؟

با تشکر

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان کسی میدونه 3D-Security چیه؟ من یه کارت ویزا و یه کارت مستر دارم منتها نمیتونم باهاشون از اینترنت خرید کنم، بانک هم به من میگه باید اونجایی که خرید میکنید ازش 3D-Secure باشه.

با سلام
    3D Secure نوعی متود امنیتی هست که کارت‌هایی که بانک‌ها صادر میکنن رو پشتیبانی میکنند و این متود جلوی استفاده از کارت‌های دزدی رو میگیره و گیفت‌کارت‌ها و کارت‌های Address free و کارت‌هایی در بانک‌های کشورای شوروی سابق صادر میشن این متود رو پشتیبانی نمیکنن.
    اطلاعات بیشتر در این سایت : https://en.wikipedia.org/wiki/3-D_Secure

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه 3D-Security چیه؟ من یه کارت ویزا و یه کارت مستر دارم منتها نمیتونم باهاشون از اینترنت خرید کنم، بانک هم به من میگه باید اونجایی که خرید میکنید ازش 3D-Secure باشه.

3D Secure رو می شه ازطربق صادر کننده کارت فعال کرد که تو چند حالت می تونه باشه اینکه شامل صرفا رمز باشه یا OPT و یا Security question که بسته با بانک داره.
    ولی در کل چیز خوبیه. امنیت کارت رو بیشتر تضمین می کنه و همواره موقع انجام پرداخت لطفا دقت کنید که مبادا گیر صفحات فیشینگ نیافتید وگرنه رمزتون رو هم ممکنه دو دستی بدید بره. داشتن کسپراسکای Total security رو پیشنهاد می کنم

Junior Member

سلام.معمولا 99 درصد کارتهایی که در ایران میتونید تهیه کنید 3d secure رو ندارند.ولی بعضی سایتها و درگاه ها که میخواید خرید کنید باید حتما کارتتون 3d باشه.ولی بعضی از کارتها هم چه فیزیکی چه مجازی قابل تهیه هستند که این ویژگی رو دارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی مشهد

سلام دوستان
    من با یه شرکتی چن باری کار کردم، اینا 3d secur مسترکارت هاشونو بصورت پیش فرض آزاد گذاشته بودند تا موقع پرداخت اینترنتی دچار مشکل نشم، البته بعضی از این شرکت ها که خدمات غیر نقدی ارز رو انجام میدن برای این آپشن، پول دریافت می کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)