صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 74

موضوع: بحث و تبادل نظر پیرامون امتحان IELTS Life Skills

پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون امتحان IELTS Life Skills

از آپریل 2015 ماجول جدیدی به ماجول های آیلتس اضافه شده تحت عنوان IELTS Life Skills که به گفته ی idp هدف از اون ارزیابی توانایی افراد در برقراری ارتباطات روزمره به زبان انگلیسی هست. این تاپیک به منظور بررسی جزییات این ماجول ایجاد شده است.

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون امتحان IELTS Life Skills

سلام . ممنون بابت این تاپیک , لازمه که اطلاعات بیشتری ازش کسب کنیم ,
    مثل اینکه فعلا فقط تو سفارت انگلیس برگزار میشه , درسته ? برای ما سخت میشه , احتمال زیاد باید بریم ترکیه برای امتحان , و نکته جالب دیگه اینکه 650 لیر هزینشه , یعنی حول و حوش 800 تومان. نسبت به ket گرونه , تازه خرج هواپیما و سفر ترکیه هم سوا . کاشکی زودتر سفارت انگلیس در تهران باز شه که متحمل این هزینه زیادی و صرف وقت زیاد نشیم ,
    برای ویزای settlement نوع ازدواج این الزامی شده . منتهی معلوم نیست که اجرایی شده یا نا , از 5 april گویا تصویب شده , ولی توی فرم ها و سایت هوم افیس تغیرات اپدیت نشدن .
    یکی از دوستان تو تاپیک ویزای ازدواج انگلستان لینک مربوط به ثبت نام در ترکیه رو گذاشته بودن , میگردم ببینم پیدا نمی کنم .
    ویرایش توسط Sirvan87 : May 14th, 2015 در ساعت 11:49 AM

رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

پیدا کردم , باتشکر از samin_h که لینک رو قرار داده بودن .
    http://www.britishcouncil.org.tr/en/exam/ielts
    اینجا نوع امتحان رو انتخاب میکنید بعد تاریخ و شهر مورد نظر , بعد باید هزینه رو به کمک کسی در ترکیه یا صرافی پرداخت کنید , یک روز وقت هست برای پرداخت هزینه

Junior Member

سلام دوستان من هم بايد براي اين امتحان اماده بشم سطح زبانم intermediate هست ولي نميدونم ايا اين امتحان واقعا سخته؟ با توجه به اينكه نوشتند سطح a1 هست وبايد در دو زمينه speaking &listening اماده بشيم ،ميخواستم بدونم كسي ميدونه موضوعاتي كه داده ميشن سخت هست يا اسون ؟

رشته و دانشگاه

سلام . نه دوست عزیز اصلا نگران نباشید . سطحش خیلی ابتدایی هست و شما اگر در حد intermediate هستین هیچ مشکلی نخواهید داشت .

Junior Member

ممنون sirvan عزيز، من به اموزشكاه هاي زيادي مراجعه كردم تا در مورد اين امتحان اطلاعات بكيرم اما اونها از اين امتحان براي من غول ساختند و كفتند بايد مهارت speaking listeningeton بالا باشه ، از دوستان تقاضا دارم تجربياتشون از اين امتحان رو مطرح كنند
    ویرایش توسط yasy222 : May 18th, 2015 در ساعت 12:30 PM

Junior Member

سلام
    چه خوب که این صفحه رو درست کردید. من جمعه این هفته فراره این امتحان رو در ترکیه بدم. برگشتم حتما اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار میدم.
    ضمنا اخیرا چند نمونه سوال از این امتحان در سایت ایلتس قرار داده شده که لینکش اینه:
    http://www.ielts.org/test_takers_inf...ills_test.aspx

درود...لطفا حتما اطلاعات بدید که امتحان چجوریه...خانوم سمین عزیز بهتون پیام خصوصی دادم ولی چون صندوقتون پر بود دریافت نشد...

در کشور ترکیه در شهر استانبول دو مرکز برای این امتحان وجود داره درسته؟ یکیش مرکز idp و دیگری british council....خانوم سمین شما توی کدوم مرکز امتحان میدین؟

Junior Member

سلام
    من پاسخ همه رو سعی میکنم اینجا بدم.
    در ترکیه دو موسسه IDP و British Council ایلتس برگزار می کنند که تو سایت اصلی ایلتس اسمشون هست و مورد تاییده. در استانبول هر دو موسسه نمایندگی دارند. من با توجه به تاریخ هایی که برام مناسب بود British Council رو انتخاب کردم. ضمن اینکه در سایتش بطور واضح تاریخ اعلام جواب ازمون رو هم مشخص کرده و پنج روزه جواب رو میده.
    تو این لینک تمام موسساتی رو که مورد تایید انگلیس هست (برای برگزاری ایلتس تو کشورهای مختلف) برای گرفتن ویزا می تونید پیدا کنید.
    http://www.ielts.org/test_takers_inf...test_ukvi.aspx

سایت British Council در ترکیه هم اینه:
    http://www.britishcouncil.org.tr/en

سطح امتحان آسونه و بهترین مرجع برای ارزیابی سطح سوالات سایت خود ایلتس و نمونه سوالاتی هست که اخیرا در لینک زیر قرار داده شده:
    http://www.ielts.org/test_takers_inf...o_prepare.aspx
    بخش listening امتحان خیلی کمه و بیشتر speaking هست.

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)