صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 74

موضوع: بحث و تبادل نظر پیرامون امتحان IELTS Life Skills

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون امتحان IELTS Life Skills

سلام دوستان
    منم مالزی امتحان دادم و پاس شدم جواب رو در عرض پنج روز دادن،امتحان خیلی ساده است اصلا نگران نباشید!

Junior Member

سلام.تورو خدا جواب بدین حالا که سفارت کارای ویزا انجام میده آیا امتحان ielts life skill تو ایران برگزار میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zemestoo نمایش پست ها
    سلام.تورو خدا جواب بدین حالا که سفارت کارای ویزا انجام میده آیا امتحان ielts life skill تو ایران برگزار میشه؟
    سلام
    ليست مورد قبول رو از اين لينك ببينيد آخرين بروزرسانيش مربوط به٢٥فوريه است ولي اسمي از كشور ايران توش نيست،همينو چك كنيد دوست عزيز
    https://www.gov.uk/government/upload...st_Centres.pdf

Junior Member

سلام دوستان من ۲۴ مارچ امتحان دارم و متاسفانه خیلی استرس دارم کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه که دقیقا این امتحان برای چه سطحی از زبان طراحی شده من هشت ماه کلاس رفتم البته عمومی هفته ای سه روز و کتاب تاپ ناتچ خوندم کتابهاییکه من تو این مدت خوندم تکتیکس فور لیسنینگ دو‌جلدش بوده و ایدیم اسنشل و گرامر اسنشل و چند تایی پادکست ، دوستانی که این متحانو دادید میشه سطح زبانتون رو بفرنایید و‌منابعی که خوندید منونم

Junior Member

سلام به همگی دوستان من ۲۴ مارچ امتحان دادم و قبول شدم برای دوستانی که اطلاعات لازم دارند باید بگم اول یک فرم دادند که توی فرم نام من و تاریخ امتحان و ... بود و از من خواستند دو بار از روی برگه بخونم و صدای من ریکورد میشد بعد از اون ما وارد اتاق دیگه ای شدیم و خانمی که از ما امتحان میگرفت اول خودش رو معرفی و نوع امتحان رو توضیح داد بعد از من خواست که اسم وفامیلم رو اسپل کنم و اینکه اهل کجام چند تا سوال ساده و از نفر بعدی هم خواست خودشو معرفی کنه بعد از من خواست که بهترین پوستم رو توصیف کنم و من حدود دو دقیقه صحبت کردم و از نفر بعد خواست تا در مورد شغلش توضیح بده شغلش چیه دوست داره شغلش رو یا نه و از حقوقش راضی هست؟ و رفتارش با همکاراش و اینکه چند روز و ساعت در هفته کار میکنه و بعد دو تا فایل صوتی گذاشتکه یکش درباره یه پدریبود که اومده بود مدرسه پسرش و میخواست درباره پسرش با معلم صحبت کنه چون بچه تکالیفش رو انجام نمیداد و بعدی درباره یه بچه بود که مادرش برده بودش بیمارستان و متخصص اطفال میخواست معاینش کنه و مادر به دکتر میگفت بچه تب و سرفه شدید داره بعد از اون. از اون یکی واست از من درباره اینکه اخر هفته ام چطوری میگذرونم بپرسه حدود هفت تا سوال پرسید و از من خواست ازش درباره برنامه های تلوزیون بپرسم و در اخر از ما درباره وقت ملاقات پزشک خواست از هم سوال بپرسیم همین و ر کل دود ۲۵ دقیقه شد امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه موفق باشید

Junior Member

سلام
    Tamana جان شما چند روز بعد از امتحان جواب رو گرفتين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    سلام
    Tamana جان شما چند روز بعد از امتحان جواب رو گرفتين
    یک‌ هفتت بعد تز امتحان جواب گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

برای ادامه تحصیل ایا life skill لازمه یا اکادمیک؟؟
    Grasp any opportunity to reach your ambitions

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا از تجربیات امتحان اینجا بنویسید. چه موضوعاتی سوال میشه؟ من این چند صفحه رو خوندم اما پست ها برای سال گذشته است. به جز چند تا ویدیو توی یوتیوب چیز دیگه ای پیدا نکردم. لطفا کمک کنید. یکماه دیگه امتحان دارم.

Junior Member

سلام
    من دیروز تهران تو ایرسافام امتحان دادم. امتحان بسیار آسون بود. به نظر من با سطح حتی beginner رو به بالا راحت میشه جواب داد. از من در مورد اینکه شام چی می خورم سوال کرد. از پارتنرم خواست تا از من در مورد کارایی که اول صبح میکنم بپرسه و از من خواست تا ازش در مورد جاهایی که میره که خوش بگذرونه سوال بپرسم. برای listening هم در مورد یه مرده بود که سایت خبری چک می کرد و یکی دیگه ش هم در مورد یه خانمی که از سایت آشپزی استفاده می کرد، بود. برای قسمت آخر هم گفت در مورد وبسایت و اینترنت با هم بحث کنید.
    متاسفانه پارتنر من بسیار بسیار ضعیف بود. تو قسمت سوال و جواب به یدونه از سوال هام هم جواب نداد و نتونست حتی یه سوال ازم بپرسه. برای قسمتی هم که با هم بحث می کردیم کلا ساکت بود و اصلا بحثی نتونستیم بکنیم. کسی که امتحان میگرفت چند تا سوال کرد که من جواب دادم ولی باز اون ساکت بود. الان خیلی نگرانم که این باعث بشه منم قبول نشم!!!! از دوستان کسی تجربه چنین شرایطی را داشته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)