نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دکتری رشته های بالینی مورد قبول ورارت بهداشت در انگستان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Post doctoral fellow in clinical biochemistry, Keele University, England

Unhappy دکتری رشته های بالینی مورد قبول ورارت بهداشت در انگستان

سلام دوستان
    من در حال حاضر PhD بیوشیمی بالینی میخونم در دانشگاه کمبریج. امروز با مسئول ارزشیابی وزارت بهداشت صحبت کردم و خبر خیلی بدی به من داد. میگفت چون دوره PhD در انگلیس By Research هست بعدا مشکل پیدا می کنم و ممکنه دکتری بالینی ارزشیابی نشه و این یعنی آزمایشگاه طبی نمیشه تاسیس کرد.
    کسی اینجا از بچه های علوم پزشکی هست که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکتری رشته های بالینی مورد قبول ورارت بهداشت در انگستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alish60 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر PhD بیوشیمی بالینی میخونم در دانشگاه کمبریج. امروز با مسئول ارزشیابی وزارت بهداشت صحبت کردم و خبر خیلی بدی به من داد. میگفت چون دوره PhD در انگلیس By Research هست بعدا مشکل پیدا می کنم و ممکنه دکتری بالینی ارزشیابی نشه و این یعنی آزمایشگاه طبی نمیشه تاسیس کرد.
    ممنون
    دکترای تخصصی ایران دارای واحد های تئوری هست، قانون ارزشیبابی وزارت بهداشت می گه باید 80 درصد واحدهای درسی رشته ای که مایل هستید مدرکتون ارزشیابی شود رو کاور کرده باشید. و بر این اساس با مدرک دکترای تحقیقاتی به مشکل برخواهید خورد. در حقیقت مدرک شما ارزشیابی میشه اما نظام بهتون نمی دن. دو نکته می تونه بهتون کمک کنه، یکی اینکه فوق لیسانس مرتبط داشته باشید تا به نوعی واحدهای مشابه رو گذرونده باشید و دوم و البته مهمتر اینکه بتونید بصورت ساید در دانشگاه محل تحصیلتون یه سری واحدهارو بگذرونید و گواهی از دانشگاه بگیرید. برای این کار می تونید از سایت وزارت بهداشت مواد درسی بیوشیمی بالینی رو بردارید و با هماهنگی با استادتون سعی کنید تا دروسی با تایتل مشابه رو حتی با بچه های مستر بردارید و بگذرونید. این کار تا حد زیادی به شما کمک خواهد کرد.

Junior Member

کسی از دوستان عزیز میتونه کمک و راهنمایی بهم بده در مورد اینکه من پزشک عمومی در ایران هستم و چطور میتونم پویشن شغلی در انگلستان پیدا کنم؟

Junior Member

سلام سوالي كه داشتم اين هستش كه أيا برأي ورود به رشته هاي باليني مورد قبول وزارت بهداشت در انگلستان مثل ايمونولوژي يا خون شناسي باليني برأي ارشد و دكترا ا متحان ورودي ميگيرن؟؟؟أيا مدرك كارشناسي دانشگاه ازاد رو قبول دارن؟؟؟خيلي ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط alish60 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    نه من هم با مسئول ارزیابی صحبت کردم. کلاس هایی که در ایران در طول دکترا تدریس میشه را یردارید و امتحان بدهید. و در مدرک شما اسم رشته شما قید گردد. حتمان ارزیابی می شود. در ضمن باید پروژه تون بیوشیمی باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)