صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

موضوع: تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

Junior Member

پیش فرض تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

کسی موفق به گرفتن اسکولارشیپ از دانشگاه سیدنی واسه این دوره شده؟
    چه بازه زمانی برای گرفتن اسکولارشیپ باید منتظر موند؟ مثلا واسه این دوره گفته شده mid april جوابا میاد، امروز 17 اپریل هست و جوابی نیومده هنوز... تا کی منتظر بمونم ؟
    ویرایش توسط solmazpour : April 17th, 2015 در ساعت 09:40 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

سلام. برای اپلیکیشن حتما باید مدارک رسمی باشه یا اگر غیر رسمی باشه هم قبول میکنند؟
    سوپروایزر پبدا کردم ولی میترسم صد دلارم از بین بره به خاطر مدارک!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smah نمایش پست ها
    سلام. برای اپلیکیشن حتما باید مدارک رسمی باشه یا اگر غیر رسمی باشه هم قبول میکنند؟
    سوپروایزر پبدا کردم ولی میترسم صد دلارم از بین بره به خاطر مدارک!
    سلام،
    شما مدارک رو ترجمه میکنید و حداقلش اینه که مهر مترجم روش میخوره،
    ولی وقتی میخوان آفر بدن، کاندیشنال میدن و زمانیکه شما اصل مدارک رو ایمیل کردید میشه آنکاندیشنال آفر.
    برای من این اتفاق افتاد.

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

سلام دوستان،
    من از دانشگاه سیدنی پذیرش conditional گرفتم و نوشته که وقتی مدارک تحصیلی و مدرک زبانت رو آپلود کنی و ما بررسی کنیم به unconditional تغییر پیدا میکنه. حالا من دو تا سوال دارم.
    من نمره ی زبانی که قبلا دادم دو نمره کمتر از مینیمم هستش ولی یک ماه بعد آزمون تافل دارم باز و حتما نمره ی قبولی رو میارم میخوام بدونم با تجربه ی شما به دانشگاه بگم صبر کنه یا همین نمره رو بفرستم چی میشه. البته مینیممی که دانشگاه تعیین کرده در حالت کلی رو دارم ولی مینیمم دانشکده یکم بالاتر هستش.
    سوال دوم هم اینکه تو این نامه conditional فقط خرج ها ذکر شده و صحبتی از اسکالرشیپ و ... نشده، میخواستم بدونم آیا اون نامه اش جدا هستش یا اینکه اگه unconditional بدن اونجا معلوم میشه؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    میخواستم ببینم اگر توی این دانشگاه استاد اکسپت کنه. و نمره زبان هم داشته باشیم. چقدر احتمال داره به هر دلیلی (هر چی که ممکنه به ذهنتون برسه) اپلیکیشن رو ریجکت کنن؟

دوستانی که در این دانشگاه تحصیل میکنند ایا احتمال میدن که من با شرایط زیر پذیرفته شم برای رشته مهندسی مکانیک؟
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه تهران
    معدل ۱۴.۳۷ و یک ترم هم آمریکا خوندم با اسکولارشیپ و استیپند و یه مقاله آی اس آی پابلیش دارم و چند تا اکسپت
    سابقه کار هم دارم و ضمنا ویزا ۴۷۶ هم گرفتم و ایلتس دارم و جی آر ای و توصیه خوب از استادم تو آمریکا و ایران
    اگر به نظرتون بیام دانشگاه یه بار حضوری آیا استاد خاصی هست که راه بیاد؟ واسه مستر بای کورس با هزینه شخصی!
    ممنون میشم راهنماییم کنین!
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

سلام ،من با یه استاد تو استرالیا مکاتبه کردم و اون نوشته که اسمش رو به عنوان potential supervisor بنویسم.ولی یه لینکی فرستاده گفته اسکالرشیپ رو هم نگاه کن.منم رفتم تو سایت.ولی با توجه به اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد انواع اسکالرشیپ و نحوه گرفتنش ندارم چیزی سر در نیاوردم. واقعا گیج کننده است.می خوام برا Ph.D اقدام کنم.ممنون میشم یکی کمکم کنه.یکم عجله ایه و باید سریع به استاد بگم که میخوام اپلای کنم یا نه.اینم لینکش:
    http://sydney.edu.au/future_students/international_postgraduate_research/costs_scholarships/scholarships/index.shtml

و یک سوال دیگه اینکه منکه هنوز امتحان ایلتس ندادن(واسه اواخر ابان ماه ثبتنام کردم) آیا اصلا به اپلای واسه اسکالرشیپ و دانشگاه سیدنی میرسم؟؟؟

من فوری نیاز به راهنمایی دارم، سوالم رو در بالا پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم، اگر زودتر راهنمیی بفرمایید ممنون میشم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر تا قبل از ددلاین شما مدرک زبان ندید.. شمارو برای بورسیه دکتری بررسی نمیکنند... این نکته از همه مهم تره !
    نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    من فوری نیاز به راهنمایی دارم، سوالم رو در بالا پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم، اگر زودتر راهنمیی بفرمایید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام ،من با یه استاد تو استرالیا مکاتبه کردم و اون نوشته که اسمش رو به عنوان potential supervisor بنویسم.ولی یه لینکی فرستاده گفته اسکالرشیپ رو هم نگاه کن.منم رفتم تو سایت.ولی با توجه به اینکه هیچ اطلاعاتی در مورد انواع اسکالرشیپ و نحوه گرفتنش ندارم چیزی سر در نیاوردم. واقعا گیج کننده است.می خوام برا Ph.D اقدام کنم.ممنون میشم یکی کمکم کنه.یکم عجله ایه و باید سریع به استاد بگم که میخوام اپلای کنم یا نه.اینم لینکش:
    http://sydney.edu.au/future_students/international_postgraduate_research/costs_scholarships/scholarships/index.shtml

و یک سوال دیگه اینکه منکه هنوز امتحان ایلتس ندادن(واسه اواخر ابان ماه ثبتنام کردم) آیا اصلا به اپلای واسه اسکالرشیپ و دانشگاه سیدنی میرسم؟؟؟
    سلام
    ددلاین اسکولارشیپ برای اینترنشنالها (IPRS) و (USydIS) در این دانشگاه 31 جولای و 15 دسامبر هست. اگر میخواین برای این اسکولارشیپها اپلای کنین برای راند دوم (15 دسامبر) وقت دارین. تو سایت دانشگاه سرچ کنین نحوه اپلای و مدارک لازم رو پیدا می کنین.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)