صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

ApplyAbroad Superstar

Smile تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

دانشگاه لاتروب (La Trobe University)

دانشگاه لاتروب با بیش از 40 سال سابقه و چندین پردیس مختلف در ایالت ویکتوریا، از جمله دانشگاه های پیشتاز استرالیا محسوب میشود.. از سال 2003، همواره جزء 500 دانشگاه برتر جهان بوده است. اکنون بیش از 30.000 دانشجو که 7.600 نفر از آنها دانشجویان بین المللی میباشند در این دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند.

هدف لاتروب این است که با آموزش دانشجویان و خلق دانش نوین و کاربردی و حفظ انسجام و کیفیت دانشگاه تغییرات عمده ای ایجاد نماید.

لاتروب 5 دانشکده دارد و دوره های آموزشی و تحقیقاتی گسترده ای ارائه میدهد. این دانشکده های عبارتند از:
    • بازرگانی، اقتصاد و حقوق
    • آموزش
    • علوم بهداشتی
    • علوم انسانی و علوم اجتماعی
    • علم، فناوری و مهندسی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

راهنمای پذیرش و بورس از دانشگاه La Trobeاین دانشگاه تقریبا دانشگاه کمتر شناخته شده ای در میان دانشگاه های موجود در استرالیاست ولی تقریبا در سال های اخیر رو به رشد بوده گرچه در رتبه بندی ها جایگاه زیاد مطلوبی نداره و نوسانات زیادی داره...

-در ایالت ویکتوریاست که از بهترین ایالت ها می باشد و دارای سه کمپ اصلی می باشد
    -گویا در رشته های هنر و انسانی دارای کیفیت بهتری می باشد
    - با توجه به اینکه روند رو به رشد دارن بعضا اساتید دنبال دانشجویان هستند و این فرصت بسیار خوبی برای علاقه مندان به استرالیاست(گرچه سیستم مالی دانشگاه های استرالیایی هم مشکلات خودشو داره)
    -روند پذیرش اپلای کردن هست ولی قبل از همه تماس با اساتید با توجه به مطالب مندرج در خود سایت بسیار توصیه شده است برای قبول کردن اولیه

http://www.latrobe.edu.au/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه لاتروب و مسائل مرتبط (La Trobe)

If wish to apply for La Trobe University Research Higher Degree program, you must first make contact with a potential supervisor/s who would be interested in supervising your proposed research topic. Please note if the university cannot offer appropriate supervision for your topic then your application will not be process.
    To find a supervisor in your proposed field please follow this link http://www.latrobe.edu.au/research/f...rch-supervisor. When contacting a supervisor I recommend you to write a brief email introducing yourself, your background and your proposed topic. Please include the following information:
    • University academic transcripts and completion certificates
    • Your professional CV outlining relevant work experience, academic awards, prior research background or any other relevant information.
    • Details of any publications
    • A copy of your master’s thesis (if in English)
    • A research proposal (no more than 300 words)

Once a suitable supervisor is available and interested in supervising your research topic, your next step will be to submit a formal application to La Trobe International via LTIResearch@latrobe.edu.au. When you submit your application please include the following documents/Information:
    • A completed application form [attached]
    • University academic transcripts and completion certificates
    • Your professional CV outlining relevant work experience, academic awards, prior research background etc.
    • Details of any publications
    • A copy of your master’s thesis (if in English)
    • Evidence of academic English proficiency: IELTS/TOEFL/PTE/etc. [optional]
    • A research proposal (no more than 500 words)
    • 2 Confidential academic referee reports

If you wish to apply for LTU research scholarships, please indicate this by ticking the appropriate boxes in the scholarship information section on page 2 of the application form. Please note LTU scholarship applications for 2014 close by 30th of September 2013, therefore if you wish to be included you must submit your application as soon as possible. also note the LTU research scholarships are awarded on the basis of academic merit and are very competitive, students must have a minimum of H1 subject average. If you do not have a minimum H1 average it will be unlikely that you would receive an LTU Research Scholarship. For further information about LTU research scholarships please refer to http://www.latrobe.edu.au/international/fees/scholarships/research.
    All international applicants to Australian universities must demonstrate evidence of academic English proficiency. In most cases this is in the form of a one day exam like an IELTS/TOEFL/PTE or a multi-week ELICOS English course. This evidence must be undertaken less than 2 years before the course start date and will be assessed as part of your candidature assessment.
    The 2 confidential academic referee reports need to be completed by academic referees and submitted directly the La Trobe International by post, email or fax [addresses below]. These reports must be completed on the attached form, generic letters of recommendation will not be accepted.
    I hope this information helps
    Kind regards,
    LTI Research Team
    La Trobe International | La Trobe University | Bundoora| Victoria | Australia 3086
    | F - +61 3 9479 3660 | E –
    ltiresearch@latrobe.edu.au
    www.latrobe.edu.au/international CRICOS Provider 00115M

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام فراوان
    من برای دکتری عمران می خواهم اقدام کنم...حقیقتش تازه از اول مهر می خواهم برم کلااس زبان و برای امتحان آماده بشم...{با صداقت کامل}
    صفحه اپلای: {استاد در پاسخ به ایمیل اول من داده است:Please apply for PhD study following the instruction in the following link:}
    http://www.latrobe.edu.au/study/how-...earch-programs
    همین ابتدا بگویم این اولین بار هست دارم اینکار را میکنم خوشحال میشم کمکم کنید و البته سوالات ساده من را هم به بزرگواری خود ببخشید
    ++++++++++++++++
    1.
    تفاوت این سه عبارت چیست؟ مخصوصا دو تای آخر
    Master's by Research, Professional Doctorate or Doctor of Philosophy (PhD)
    2.
    در گام اول یعنی قسمت research area and program.
    الان من باید کدام را انتخاب کنم:
    postgraduate coursework
    یا
    research degrees
    3.
    در مورد بالا وقتی find را میزنم هیچی نمیاد که؟؟؟؟
    4.
    گفته
    Check that you meet the academic entry requirements for your program
    اما منظورش دقیقا کجا هست..کجا را بخونم و چک کنم؟
    5.
    Check that you meet the English language proficiency requirements for your course. If you don't meet these requirements, you can apply and submit another test score before or when you accept your offer.
    منظورش دقیقا چیست از :
    If you don't meet these requirements, you can apply and submit another test score before
    6.
    در گام 5 منظور از فرم دوم
    Your academic referee will need to submit the Additional Academic Referee Report Form [PDF 107KB].
    چیست؟ الان داور یعنی استاد راهنمای خودم تو ایران؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    7.
    منظور از جمله زیر همان خلاصه پایان نامه است
    If you need help writing your research proposal for your application, download our Guide to Writing a Research Proposal [PDF 48KB].

تشکر فراوان

Junior Member

سلام از الان اگه بخوایم واسه ترم بعد این دانشگاه ابلای کنیم کی میشه ؟ فکر کنم الان بسته شده دیکه ، شروع باز شدن ابلای کی هست ؟ این دانشگاه دو راند نه نیست ؟ این تاریخ تو سایتش بود
    The closing date for scholarships is 30 September
    ولی من متاسفانه متوجه نشدم اگه بخوام برای ترم بعد ابلای کنم دقیق کی میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidm نمایش پست ها
    سلام از الان اگه بخوایم واسه ترم بعد این دانشگاه ابلای کنیم کی میشه ؟ فکر کنم الان بسته شده دیکه ، شروع باز شدن ابلای کی هست ؟ این دانشگاه دو راند نه نیست ؟ این تاریخ تو سایتش بود
    The closing date for scholarships is 30 September
    ولی من متاسفانه متوجه نشدم اگه بخوام برای ترم بعد ابلای کنم دقیق کی میشه ؟
    سلام

منم دارم واسه این دانشگاه اقدام می کنم. هر موقع از سال می تونی اقدام کنی ولی واسه اسکولارشیپ باید قبل از 30 سپتامبر هر سال اقدام کنی. اگه الان اقدام کنی واسه ساله بعد می تونید برید.
    می تونم رزمتونو بپرسم ؟

Junior Member

بدون مقاله هم ميشه براى اين دانشكاه دكترا بزيرش كرفت؟

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    بدون مقاله هم ميشه براى اين دانشكاه دكترا بزيرش كرفت؟
    مسلما داشتن مقاله برای هیچ جا شرط نیست ولی خب برای بورسیه کارتون خیلی خیلی سخت میشه برای پذیرش ولی جای امید هست

Junior Member

نه باهزينه شخصى ميخام اقدام كنم، بس شما ميكين كه شدنى هست ؟!
    از طريق يكى از اين شركتها مىخام اقدام كنم،
    با ايلتس جنرال ٦.٥ و در صورتى كه فوق ليسانس كاملن به زبان انكليسى كزرونده شده باشه ، ايا باز هم نياز به ايلتس ٦.٥ اكادميك هست برا ادامه تحصيل در اين دانشكاه؟

Junior Member

سلام

کسی واسه این دانشگاه اقدام نکرده ؟؟

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)