صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

نقل قول نوشته اصلی توسط Petrochemistry نمایش پست ها
    سلام
    ددلاین اسکولارشیپ برای اینترنشنالها (IPRS) و (USydIS) در این دانشگاه 31 جولای و 15 دسامبر هست. اگر میخواین برای این اسکولارشیپها اپلای کنین برای راند دوم (15 دسامبر) وقت دارین. تو سایت دانشگاه سرچ کنین نحوه اپلای و مدارک لازم رو پیدا می کنین.

سلام
    1-
    یه سوال داشتم. من میخوام واسه راند دوم و واسه بیزینس اسکولش (Institute of Transport & Logistics Management) اقدام کنم یعنی ترمی که شروعش از July 1 2016. تو سایت دانشکدش نوشته که تا تاریخ 1 March فرصت داریم که فایل EOI را بفرستیم. در حالی که
    ددلاین اسکولارشیپ (IPRS) برای اینترنشنالها 15 دسامبر هست. در این صورت آیا شانسی برای گرفتن این اسکولارشیپ برای راند دوم داریم یا باید تا سال آینده منتظر باشیم؟؟؟ یا اینکه جدا از دانشکده برای این اسکولارشیپ اقدام کنیم؟؟؟

2-
    یه سوال دیگه نمره زبان برای دانشگاه گفته 97 می خواد اما بیزینس اسکولش گفته 100. امکان داره برای 3-4 نمره تافل ریجکت بشم؟؟؟؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

سلام. من با یه استاد در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم واسه دکتری. از مقالاتم خوشش اومد و گفت i am willing to supervise you ولی گفت ساپورد واسم سخته. ضمنا یه پروپزال 500 کلمه ای کامل هم واسم نوشت و بهم گفت اپلای کن. گفت واسه اسکولارشیپ هم با مسئولش که ایمیلشو بهم داد تماس بگیر.
    سوالی که دارم اینه که من معدل لیسانسم بشدت خرابه. زیر 13 است. ولی ارشدم با معدل 17.5 گرفتم و دو مقاله ای اس ای چاپ شده تو اشرینگر و وایلی دارم و 4 مقاله سابمیت شده و تحت ریواز تو الزویر دارم. زمینه کاریم هم به استاده نزدیکه. خودشم گفت که سوپروایزرم میشه و پروفی دال بر ارتباطم با او رو بهم میده واسه اپلای.
    ایا پذیرش و اسکولارشیپم با این معدل کم لیسانسم بهم میخوره؟ اگه تااستثیرش زیاده چیکار کنم باعث خرابی کارم نشه تو اپلای؟ تافل 92 هم دارم و حتی جی ار ای هم کوانتم 163 ، وربال 141 و رایتینگم 3 است.
    شنیدم که معمولا استادا پروپزال کامل رو نمیدن درسته؟ چقدر امید داشته باشم به پذیرش؟

Junior Member Bliss آواتار ها

سلام،
    دوستان یکی از اساتید این دانشگاه اکی داده، ولی گفته که باید برای اسکالرشیپهای خود دانشگاه اپلای کنی. چیکار باید کنم؟ از کجا شروع باید کرد؟

Junior Member Bliss آواتار ها

دوستان متاسفانه ددلاین دسامبر (IPRS) و (USydIS) رو خیلی بیخود از دست دادم. میشه از الان برای دور بعدیش اقدام کنم؟
    اسکالرشیپهای دیگه ای موجود هستند که مشروط به پذیرش هستن. از طرفی برای اپلای و پذیرش باید پروپزال آماده کرد. از طرف دیگه استاد هم گفته اول اسکالرشیپ اقدام کن!
    الان باید چیکار کرد؟ میشه با استاد صحبت کرد و برای نوشتن پروپزال و اپلای اقدام کرد و بعد اسکالرشیپ؟
    دوستان خواهشا راهنمایی کنید
    من نمیخوام این فرصت رو از دست بدم
    ممنون

Junior Member

سلام من میخوام تازه اپلای کنم ولی نمیدونم چطور باید مدرک زبان رو براشون بفرستم
    مدر زبان تافل هست و برای کانادا خود ETS میفرسته اما هر دانشگاهی تو استرالیا گشتم نگفته چطور باید مدرک زبان بهشون برسونیم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها اگر نمره تافل کلیمون چند نمره زیر نمره اصلی باشه، یعنی 96 بخان و من 94 دارم، چی میشه؟ ممکنه بهم پذیرش بدهند؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام
    من می خوام برای
    IPRS این دانشگاه اقدام کنم. همه مدارکم اماده هست و حتی استادی به من اوکی داده.
    مشکل اینجاست نمی دونم چجوری اپلای کنم و مدارک رو از کدام لینک دانشگاه آپلود کنم. کلا خیلی عجیبه سایتش.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

خیلی پیچیده نیست. یه اکانت در sydney student درست میکنید. این لینکها رو ببینید
    http://sydney.edu.au/study/admission...-to-apply.html
    https://sydneystudent.sydney.edu.au/...in?process=det

Junior Member

ممنون. این سایتو می دنم ولی نمی دونم از کجا اکانت بسازم.
    If you have not used this portal before, please register as a NEW APPLICANT.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    خیلی پیچیده نیست. یه اکانت در sydney student درست میکنید. این لینکها رو ببینید
    http://sydney.edu.au/study/admission...-to-apply.html
    https://sydneystudent.sydney.edu.au/...in?process=det
    سلام دوست عزیز

شما اطلاعاتی از این دانشگاه دارید؟ من دیروز اپلیکشن رو برای admission و scholarship انجام دادم ولی ایمیل برای recommender هام فرستاده نشده. این به این دلیله که این دو روز تعطیله یا چیز دیگه ایه؟
    با توجه به این که ددلاین اسکلار شیپ 15 دسامبر هستش اگه توصیه نامه ها دیرتر داده بشه مشکلی هست؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)