صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

منم دقیقا این مشکلو دارم. نمیدونم کجا مدارکمو آپلود کنم. ممنون میشم کسی کمک کنه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای
    IPRS این دانشگاه اقدام کنم. همه مدارکم اماده هست و حتی استادی به من اوکی داده.
    مشکل اینجاست نمی دونم چجوری اپلای کنم و مدارک رو از کدام لینک دانشگاه آپلود کنم. کلا خیلی عجیبه سایتش.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام یه سوال در مورد این دانشگاه وکلا وضعیت تحصیل و زندگی در استرالیا دارم...
    من به یه استادی ایمیل زده بودم ، چند روز پیش بود بعد سریع جواب داد که الان دسترسی به میل ندارم چون در تعطیلات به سر می برم و اینا! ( خیلی ذوق مرگ شده بودم که چقدر زود جواب داده ولی ... ) و گفتش که تا 3 ژانویه نمیتونم بررسی کنم ایمیلا رو .. .... ولی بعد 2 روز دیدم یه ایمل زده و گفتش که بک گراند شما مناسب واسه ملحق شدن به تیم ما در این دانشگاه و یه سری توضیحات دیگه و اینکه اخر سر گفتش یه 2 3 صفحه research proposal بنویسم بعد موافقت در مورد تاپیکش میتونم اپلای کنم ... خب حالا این جواب به منزله اوکی هست یا فقط تشویق به اپلای !؟ تا کی باید اون پروپوزال رو بنویسم بعد بفرستم ؟ فاند میدن واسه Mphil ( چوون خود استاد گفتش که اون بهتره و اینکه بعدش میشه واسه IPRS اپلای کنم و .. میشه تو استرالیا هم کار کرد هم درس خوند تا پولی پس انداز بشه ؟ تی ای اینا دارند ؟ با نمره یه خورده کمتر (77تافل و 310 جی ار ای) اصلا امیدی به پذیرش است ؟

ممنون میشم که جواب بدین ...

Junior Member

سلام

برای فاند IPRS شانس هم هست چون وارد رقابت باید بشید. معدل، دانشگاه هایی که بودید، مقاله، این که استاد استرالیا چقدر پشتتون وایسه هم ملاکه. در هر صورت از کوچکترین شانسها هم باید استفاده کرد. من تافل ۱۰۲ بودم ولی چون نباید نمره زیر ۲۵ داشته باشیم (اسپیکینگ ۲۴ بودم)، استاد اون موقع بهم گفته بود که تضمین نمیکنه که بتونه این قضیه رو حل کنه ولی در نهایت اکی شد. در حالت کلی تافل زیر ۹۰ من شخصا ندیدم کسی که به مشکل نخورده باشه. حتما سریع تافل بدین.

نوشتن پروپوزال یعنی اینکه شما صاحب یه استاد شدید در پروسه اپلای! و تازه اول راهه و چیزی رو تضمین نمی کنه ولی خب برای اون استاد خاص رفتید توی یک لیست 2 برابری برای پذیرش. در مورد فاند باید از دانشگاه بپرسید ولی اگرمنظورشون MPhil رشته های پزشکی هست بله ممکنه فاند هم باشه اما خیلی کمه.کلا فاند ارشد و دکترای حرفه ای کمه. در مورد کار هم باید بگم که اگر شهریه رو هم مجبور بشید بدید اصلا امکان فراهم کردن شهریه و خرج زندگی با هم ممکن نیست چون کار پاره وقت نهایتا 1000 دلار بهتون بدن و شهریه اتون فقط سالی 37000 دلار هست! اما هزینه های زندگیتون رو تا حد زیادی پوشش میده. در مورد تافل هم باید نمره لازم رو بیارید. اگر برای ارشد میخواید برید باید معادلها رو از توی سایت پیدا کنید و فکر کنم تافلتون کمه برای پذیرش. اونجا TA هم ندارند و باید بیرون دانشگاه کار کنید. کار داخل دانشگاه خیلی کمه و کاملا شانسیه. اگر زبان رو نیارید ممکنه کلاس زبان بتونید برید ولی خرجش خیلی بالاست. لذا برید یه تافل دیگه بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام یه سوال در مورد این دانشگاه وکلا وضعیت تحصیل و زندگی در استرالیا دارم...
    من به یه استادی ایمیل زده بودم ، چند روز پیش بود بعد سریع جواب داد که الان دسترسی به میل ندارم چون در تعطیلات به سر می برم و اینا! ( خیلی ذوق مرگ شده بودم که چقدر زود جواب داده ولی ... ) و گفتش که تا 3 ژانویه نمیتونم بررسی کنم ایمیلا رو .. .... ولی بعد 2 روز دیدم یه ایمل زده و گفتش که بک گراند شما مناسب واسه ملحق شدن به تیم ما در این دانشگاه و یه سری توضیحات دیگه و اینکه اخر سر گفتش یه 2 3 صفحه research proposal بنویسم بعد موافقت در مورد تاپیکش میتونم اپلای کنم ... خب حالا این جواب به منزله اوکی هست یا فقط تشویق به اپلای !؟ تا کی باید اون پروپوزال رو بنویسم بعد بفرستم ؟ فاند میدن واسه Mphil ( چوون خود استاد گفتش که اون بهتره و اینکه بعدش میشه واسه IPRS اپلای کنم و .. میشه تو استرالیا هم کار کرد هم درس خوند تا پولی پس انداز بشه ؟ تی ای اینا دارند ؟ با نمره یه خورده کمتر (77تافل و 310 جی ار ای) اصلا امیدی به پذیرش است ؟

ممنون میشم که جواب بدین ...

Junior Member

سلام ممنون از جوابتون ... من رزومه ای که فرستاده بودم همین نمره رو هم نوشته بودم توش و استاده چیزی نگفت در این مورد.. خب میتونست اصلا جواب نده بخاطر نمره پایین تافل یا مثلا بگه چون از مینیم تافل کمه بهتره نمرتو بیاری بالا.. همون جوابی که یکی از استادای دانشگاه کویینز کانادا بهم گفت و .... من الان نمیتونم واسه یه تافل دیگه سریع ثبت نام کنم چون احتمال اینکه نمرم خیلی بیاد بالا کمه ( البته قبول دارم بخاطره هنگ کردن سیستم وسط لیسنینگ کلا خراب کردم R=23,L=13,S=20,W=21 و... ولی باید بیشتر زمان بذارم و الکی پول تافل ندم که در این صورت ددلاین همه دانشگاه ها میگذره... حالا سوالم اینه پذیرش با این وضعیت
    غیرممکنه ؟! و در مورد استرالیا ایا نمیشه از دوره Mphil که خود استاده ریسرچ بیس هست و اون فاندی که میدن انتظار داشت که هزنیه تحصیل و زندگی بخور نمیر فراهم شه یا باید خودمون هزینه کنیم چون من وضعیت اقتصادیم اونطوری نیست از پسش بربیام مگراینکه اونجا یه کاری گیر بیارم و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    نوشتن پروپوزال یعنی اینکه شما صاحب یه استاد شدید در پروسه اپلای! و تازه اول راهه و چیزی رو تضمین نمی کنه ولی خب برای اون استاد خاص رفتید توی یک لیست 2 برابری برای پذیرش. در مورد فاند باید از دانشگاه بپرسید ولی اگرمنظورشون MPhil رشته های پزشکی هست بله ممکنه فاند هم باشه اما خیلی کمه.کلا فاند ارشد و دکترای حرفه ای کمه. در مورد کار هم باید بگم که اگر شهریه رو هم مجبور بشید بدید اصلا امکان فراهم کردن شهریه و خرج زندگی با هم ممکن نیست چون کار پاره وقت نهایتا 1000 دلار بهتون بدن و شهریه اتون فقط سالی 37000 دلار هست! اما هزینه های زندگیتون رو تا حد زیادی پوشش میده. در مورد تافل هم باید نمره لازم رو بیارید. اگر برای ارشد میخواید برید باید معادلها رو از توی سایت پیدا کنید و فکر کنم تافلتون کمه برای پذیرش. اونجا TA هم ندارند و باید بیرون دانشگاه کار کنید. کار داخل دانشگاه خیلی کمه و کاملا شانسیه. اگر زبان رو نیارید ممکنه کلاس زبان بتونید برید ولی خرجش خیلی بالاست. لذا برید یه تافل دیگه بدید

دو تا نکته هست. نکته اول در مورد زبانه. اینکه قبول کنه یانه. بعضی دانشگاهها پذیرش مشروط میدن یا حتی اسکالرشیپ مشروط اما تقریبا احتمال پذیرش با اسکالرشیپ اونم مشروط به زبان اونم برای ارشد محاله. ممکنه بهت پذیرش بدن و وقت بدن زبان رو اوکی کنی و مثلا برای راند بعد اسکالرشیپ حاضر بشی. الان راند فاند این ترم تموم شده و میره تا 31 جولای. لذا در مورد زبان باید بپرسی. نکته دوم. اگر شهریه رو بتونی ویو کنی بله میتونی کار پیدا کنی و ممکن هست اما با شهریه نمیشه. لذا فعلا شما اپلای کن و در مورد زبان و فاند بپرس. با هزینه شهریه غیرممکنه بتونی با کار اونجا از پسش بربیای

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون ... من رزومه ای که فرستاده بودم همین نمره رو هم نوشته بودم توش و استاده چیزی نگفت در این مورد.. خب میتونست اصلا جواب نده بخاطر نمره پایین تافل یا مثلا بگه چون از مینیم تافل کمه بهتره نمرتو بیاری بالا.. همون جوابی که یکی از استادای دانشگاه کویینز کانادا بهم گفت و .... من الان نمیتونم واسه یه تافل دیگه سریع ثبت نام کنم چون احتمال اینکه نمرم خیلی بیاد بالا کمه ( البته قبول دارم بخاطره هنگ کردن سیستم وسط لیسنینگ کلا خراب کردم R=23,L=13,S=20,W=21 و... ولی باید بیشتر زمان بذارم و الکی پول تافل ندم که در این صورت ددلاین همه دانشگاه ها میگذره... حالا سوالم اینه پذیرش با این وضعیت
    غیرممکنه ؟! و در مورد استرالیا ایا نمیشه از دوره Mphil که خود استاده ریسرچ بیس هست و اون فاندی که میدن انتظار داشت که هزنیه تحصیل و زندگی بخور نمیر فراهم شه یا باید خودمون هزینه کنیم چون من وضعیت اقتصادیم اونطوری نیست از پسش بربیام مگراینکه اونجا یه کاری گیر بیارم و ...

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من شنیده بودم که این 100 دلار اپ فی دانشگاه سیدنی یک جوری میشه ویو کرد. میشه دوستانی که این کار انجام دادن اینجا توضیح بدن چطوری میشه این کار انجام داد؟

ممنون
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

سلامی دوباره .. اون استادی که باهاش مکاتبه داشتم بعد از چک کردن ریسرچ پروپوزالی که بهم گفته بود بنویسم گفتش میتونی با همین ریسرچ پروپوزالت و کپی همین ایمیلی که بهت دادم!!! ( گفته بود خوشحال میشم سوپروایزرت بشم و اینا ") اپلای کنی ... خب حالا این یعنی چی ؟!؟ راستی تو ایمیل اولیش گفته بود اگه این پروپوزالت اوکی بشه میتونی واسه IPRS اپلای کنی ... ولی وقتی کل اپلای ابرود رو در این زمینه خوندم همه گفته بودن مستر فاند گرفتن غیر ممکنه و کمه و اینا به عبارتی هی امیدی نیست حالا به استاد ایمیل بزنم که آیا فاندی دارین و میتونید منو ساپورت کنین ؟! ( راستی استاده ایرانیه ) یا ممکنه ناراحت بشه و بگه اصلا اپلای نکن ؟!؟!؟! نکته بعدی اینکه من همونطور که گفتم مدرک ارشد ندارم میخواستم ارشدمو استرالیا ( دانشگاه سیدنی ) بخونم بعد اگه عمری باقی موند برم امریکا واسه همین.. و اینکه نمیشه مثل امریکا دکتری مستقیم اپلای کرد گویا ... الان به نظرتون با همین مدرک زبان اپلای کنم یا بذارم تا یکی دوماه مونده به 31 جولای که تافل دیگه هم بدم شاید نمره بهتر بشه و بعدش ؟! ولی خب میترسم استاده اون موقع یادش بره و سرد بشه ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    دو تا نکته هست. نکته اول در مورد زبانه. اینکه قبول کنه یانه. بعضی دانشگاهها پذیرش مشروط میدن یا حتی اسکالرشیپ مشروط اما تقریبا احتمال پذیرش با اسکالرشیپ اونم مشروط به زبان اونم برای ارشد محاله. ممکنه بهت پذیرش بدن و وقت بدن زبان رو اوکی کنی و مثلا برای راند بعد اسکالرشیپ حاضر بشی. الان راند فاند این ترم تموم شده و میره تا 31 جولای. لذا در مورد زبان باید بپرسی. نکته دوم. اگر شهریه رو بتونی ویو کنی بله میتونی کار پیدا کنی و ممکن هست اما با شهریه نمیشه. لذا فعلا شما اپلای کن و در مورد زبان و فاند بپرس. با هزینه شهریه غیرممکنه بتونی با کار اونجا از پسش بربیای

Junior Member

سلام. من برای مقطع دکتری برای ددلاین 15 دسامبر اپلای کردم . میخواستم بدونم معمولا نتیجه پذیرش و فاند کی معلوم میشه ؟ واینکه ب نظرتون من با این رزومه شانس دارم یا نه ؟
    لیسانس و ارشد علوم پزشکی تهران معدل 17.89 و 18.66 و شاگرد اول / یه مقاله ISI , و یکی هم سابمیت

Junior Member

فوری
    سلام دوستان
    من یک هفته پیش برای یک پروژه تو دانشگاه سیدنی درخواست فرستادم. استاد امروز جواب داده گفته همه چیز اوکی هست فقط یک رایتینگ برام بفرست و اینکه چند روز دیگه وقت اسکایپ بهت میدم. من که اسپیکینگم در حد 6 و 6.5 هست از پسش برمیام؟ چیا میپرسن تو مصاحبه؟؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)