صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

سلام به دوستان عزیز
    امروز Unconditional Offer letter رو از دانشگاه سیدنی گرفتم ولی در مورد اسلارشیپ هیچ چیز ننوشته. میخئاستم بدونم این یعنی به من اسکلارشیپ ندادن یا اینکه باید منتظر بمونم تا جواب اون هم بیاد؟
    اصلا هیچ چیز در مورد بورس اشاره نکردن. برای همین خیلی گیچ شدم.
    یه همچین چیزی هم نوشتن
    Previous internal RTS/RTP
    consumed
    0
    Previous external RTS/RTP
    consumed
    0
    اگه تجربه ی مشابه دارین لطفا راهنمایی کنین.

سلام دوستان.
    من امروز با یکی از اساتید این دانشگاه که دپارتمان هده مصاحبه داشتم. چند بار تاکید کرد که باهات در ارتباطیم و اینا.آخرش هم پرسید که کی میای و با کی میای و کسی داری اینحا و ...
    چیزی که واسم عجیب بود قبل از مصاحبه از من ریز نمرات و دو تا ریکام گرفتند.. و امروز هم به من گفتش که we have applied for scholarship. از اونجایی که چند بار گفت اگر موفق بودی توی اسکالرشیپ ما .....(من خودم اپلای نکردم رسما اصلا). ایا منظورشون از اپلای کردن برای اسکالرشیپ واسه من بوده یا کلی واسه گرفتن دانشجوی دکتری واسه خودش بوده؟؟
    یک مورد دیگه اینکه از اینجایی که خود استادم رییس دپارتمانه بنظرتون تاثیری میتونه بزاره توی گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ؟
    بسیار سپاس

سلام دوستان
    حقیقتش من هم برای یک استاد سیدنی و هم برای یک استاد ملبورن پروپوزال نوشتم و تایید کردن و گفتن که اپلای کن. اما متاسفانه امروز نمره آیلتسمو دریافت کردم که نمره ریدینگم 5 شده که باعش شده اورالم هم از 6 بشه...
    از اونجایی که شنیدم بدون مینیمم نمره زبان برای اسکالرشیپ هیچ شانسی ندارم و واقعا هم نمیخام این استادو از دست بدم من هنوز اپلای نکردم و میخوام 2 نوامبر دوباره امتحان آیلتس بدم که جوابش 15 نوامبر میرسه.
    الان میخوام بدونم من باید چیکار کنم؟
    1-صبر کنم نمره جدیدو بگیرم ددلاین راند بعدی اسکالرشیپ ملبورن (که مهمترین راندشه) میگذره و من شانسم از بین میره.
    2-بدون نمره زبان اپلای کنم(بخاطر نمره بد ریدینگ) و بعد ک نمره ی جدید م رو 15 نوامبر (5 روز بعد از ددلاین راند 3 دریافت کردم) رو اعمال کنم(اصلا امکان پذیر هست؟!).
    3- با همین نمره فعلی آیلتسم اپلای کنم (که شانس اسکالرشیپ فکر نکنم داشته باشه) و بعد 5 روز بعد از ددلاین که نمره جدید رو دریافت کردم اونو اعمال کنم(آیا شدنیه؟).

خیلی ممنون میشم منو راهنمایی بفرمائید :/

سلام دوستان چند سوال!!
    1. هنگام اپلای کردن گزینه جداگانه ای برای اپلود کردن فرم اسکولارشیپ Research Experience Evidence نیست. این رو کجا باید اپلود کرد؟
    2. هنگامی که مقاله می خواهیم مشخصاتش رو در فرم انلاین وارد کنید تا 5 تا مقاله بیشتر جواب نمی ده. بقیه رو کجا وارد کنیم؟
    3. ایا اپلای کردن و اسکولارشیپ همزمانه؟ یا نیاز فرایند جداگانه داره؟
    4. این مورد اخر پرداخت اپلیکشن فی 120 دلار چیست؟ ایا باید پرداخت بشه برای همه کسایی که دکتری اپلای می کنند؟ اگر بله!!! چه طور ما از ایران پرداخت کنیم؟
    سپاس

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    1- هر جایی که یک سوال را پاسخ میدید زیرش مدارک مورد نیاز برای آپلود را قرار داده. البته من خودم این مورد را چون نداشتم دقت نکردم. شاید نداره واقعا. اما بعد از این که شما اپلیکیشن را بفرستین بلافاصله چک میکنن و هر فایلی که مورد نیاز هست که آپلود بشود را ازتون میخوان که آپلود کنید. پس نگرانی ای نداشته باشین.
    2- بله متاسفانه تعداد مقالات رو محدود گذاشتن. من خودم در قسمتی که می بایست فایل مقالات ثبت شده را بفرستیم، جدای از این مقالاتم، یک فایل PDF آپلود کردم که به فرمت خودشون، لیست کامل مقالاتم رو وارد کردم. بعدش تک تک مقالاتم رو براشون آپلود کردم.
    3- همزمان هست. شما یک گزینه ای دارین موقع اپلای که توش تیک میزنین که آیا میخواهین برای اسکولارشیپ بررسی بشین یا نه. فقط زمان ددلاین اسکولارشیپ رو باید در نظر داشته باشین.
    4- راستش رو بخوایین من توی بعضی جاهای دیگه خوندم شاید بشه ویو کرد. اما تو خوده سایت دانشگاه دیدم برای رشته های دیگه است. باز البته بگم نتونسم بگردم چون به ددلاین نزدیک بودم. من دیگه سریع پرداخت کردم. از Tehran payment استفاده کردم. سه ساعته پرداخت کردن. بعد از پرداخت اپلیکیشن شما دیگه حالت Continue نداره و فقط View داره. بعد از 2 3 روز از دانشگاه یه ایمیل تایید میاد. اون موردی هم که فایلی اپلود نشده باشه رو باز بعد از اون بهتون خبر میدن.
    مورد اضافی اینکه برای داور ها هم بلافاصله بهتون میگن که به داورها ایمیل زدیم و تا ددلاین مشخص باید پر کنن. فرم داورها هم توسط خودشون با ایمیل قابل فرستادن هست هم خودتون میتونین تو اکانتتون اپلای کنین.
    حالا این ددلاین که گذشت. ددلاین اخر سپتامبر بود. چند روز پیش به من ایمیل زدن که Outcome اواسط دسامبر میاد.

موفق باشین.

ممنون از پاسختون.
    ددلاین ها برای همه رشته ها یکسانه جهت اسکولارشیپ؟
    من دانشکده بیزینس چک کردم دو تا ددلاین برای اپلای کردن داشت. آیا فرق داره با ددلاین اسکولارشیپ؟ اگر بله ممکنه لینک ددلاین ها رو بگذارید؟
    Application closing dates
    International students
    • Research Period 2 - 30 October
    • Research Period 3 - 30 April

.......................................
    مورد اضافی اینکه برای داور ها هم بلافاصله بهتون میگن که به داورها ایمیل زدیم و تا ددلاین مشخص باید پر کنن. فرم داورها هم توسط خودشون با ایمیل قابل فرستادن هست هم خودتون میتونین تو اکانتتون اپلای کنین.
    حالا این ددلاین که گذشت. ددلاین اخر سپتامبر بود. چند روز پیش به من ایمیل زدن که Outcome اواسط دسامبر میاد.

موفق باشین.[/QUOTE]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    ددلاین ها برای همه رشته ها یکسانه جهت اسکولارشیپ؟
    من دانشکده بیزینس چک کردم دو تا ددلاین برای اپلای کردن داشت. آیا فرق داره با ددلاین اسکولارشیپ؟ اگر بله ممکنه لینک ددلاین ها رو بگذارید؟
    Application closing dates
    International students
    • Research Period 2 - 30 October
    • Research Period 3 - 30 April

.......................................

موفق باشین.
    [/QUOTE]

راستش رو بخوایین من نمیدونستم این مورد رو دقیق.
    https://sydney.edu.au/study/admissio...8EFDh_5_button
    توی این لینک چهار تا ریسرچ پریود زده که من از اون ها رفتم جلو. اما الان که شما گفتی من برای دانشکده Law رو چک کردم زمان دیگه ای بود

http://sydney.edu.au/law/fstudent/re..._periods.shtml
    همینطور برای دانشکده موسیقی
    http://sydney.edu.au/music/CS/course...nrolment.shtml

اما به نظر من بهترین کار این هست که برای این مورد با دانشکده صحبت بکنید. در ضمن به پیچ اسکولارشیپ های دانشگاه یه نگاه حتما بندازید

http://sydney.edu.au/scholarships/po...larships.shtml

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من یه استاد تو دانشگاه سیدنی پیدا کردم تو میلش برام پروپوزالم فرستاده و گفته برا اسکلارشیپ باید رقابت کنی. در اینجا دو تا ددلاین زده برای پذیرش. منظورش اینه که برای سمستر دوم تا ۳۰ اپریل وقت داری؟

سلام دوستان
    قرار دادن فایل Examiners reports هنگام اپلای الزامیه؟ اگرقرار ندهیم پرونده ما مورد بررسی قرار نمی گیرد؟
    همچنین یه مورد دیگر، هنگام پرکردن فرم انلاین اپلای بعد از انتخاب عنوان پژوهش ، گزینه ای است به نام Research plans . چند جا اپلای کردم اولین باری است که همچنین گزینه ای رو در فرم انلاین اپلای می بینم. دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن می شه بیشتر در این مورد توضیح دهید؟ اگر نمونه ای اینجا قرار دهید ممنون می شوم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قرار دادن فایل Examiners reports هنگام اپلای الزامیه؟ اگرقرار ندهیم پرونده ما مورد بررسی قرار نمی گیرد؟
    همچنین یه مورد دیگر، هنگام پرکردن فرم انلاین اپلای بعد از انتخاب عنوان پژوهش ، گزینه ای است به نام Research plans . چند جا اپلای کردم اولین باری است که همچنین گزینه ای رو در فرم انلاین اپلای می بینم. دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن می شه بیشتر در این مورد توضیح دهید؟ اگر نمونه ای اینجا قرار دهید ممنون می شوم.
    سلام الزامی نیستش. من نزاشتم و در حال بررسی هستم. خودشون بعدن ایمیل زدن و از من خوده فایل پایان نامه رو به زبان فارسی خواستن که ارزیابی هاش خودشون رو انجام بدن. اگر چیزی هم نیاز بوده که آپلود کنین و نکردین خودشون اطلاع میدن. مثلا برای من مدرک کارشناسیم نبود که چند روز بعد خبر دادن و 20 روز زمان دادن تا آپلود کنم.
    در مورد Research plans بله دانشگاه های دیگه ندارن. چیز خاصی نیست. تنها تو یکی دو جمله توضیح بدن چه کاری رو با چه روشی میخواهین انجام بدین. دو جمله ی خیلی کوتاه. من نمونم رو میزارم خدمتتون :

In this thesis, a new method inspired from fish school for harnessing energy from marine currents will be studied numerically. It is expected that this study can reduce dependency to fossil fuels. and also helps our environment

من این جمله رو با استادم هماهنک کردم. جای نگرانی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)