صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه سیدنی و مسایل مرتبط با آن university of sydney

سلام
    کسی واسه دانشگاه سیدنی اپلای کرده یا اکسپت شده باشه؟ اگر هست لطفا به من پیام بدید سوال مهمی دارم
    Junior Member

سلام
    دوستان research opportunity enquiry. با اپلای اصلی فرق داره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfml نمایش پست ها
    سلام
    دوستان research opportunity enquiry. با اپلای اصلی فرق داره؟
    ممنون
    سلام. بله فرق‌میکنه

Junior Member

سلام دوستان عزیز. لطفا کمک کنید. من با یک استاد در دانشگاه سیدنی در حال مکاتبه هستم برای مقطع PhD. استاد بهم گفته مقدار اسکالرشیپ 27000 دلار استرالیاست. به جز هزینه های زندگی که تقریبا 20000 در سال برای یک نفر هستش، تقریبا 40000 تا هم هزینه شهریه دانشگاه است. به نطر شما چه راههای برای تامین هزینه شهریه دانشگاه هست؟ یک نفر بهم گفت به دانشگاه ایمیل بزنم بپرسم شهریه رو ویو میکنن یا نه؟
    ایمیل استاد رو هم اینجا میزارم. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنونم.
    Its real important that you do check out the extra costs that are part of becoming a PhD studen
    The stipend which we supply in terms of the Scholarship certainly will not cover all your expenses in Sydney

Sydney is an international city that is very expensive particularly in terms of accommodation

The scholarship is approximately $27,000 Australian dollars – on top of that the University will charge you approximately $40,000 a year in fees

So you can see how expensive it will be

I am just making you understand the situation as it really needs careful consideration

We are not in a position to offer any further costs!

So let us know what you think

Junior Member

سلام
    بورسهای RTP و بورس های دانشگاهی برای دانشجویان خارجی همشون شهریه رو کاور میکنه. استاد ها معمولا زیاد تو این جریانات نیستن. تو سایت هر دانشگاه تو بخش scholarship توضیحات کامل
    هر بورسی هست فقط ممکنه بعضی از بورس های دانشگاهی بیمه و فی ویزا رو کاور نکنن اما rtp همه رو کاور میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amorous نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. لطفا کمک کنید. من با یک استاد در دانشگاه سیدنی در حال مکاتبه هستم برای مقطع PhD. استاد بهم گفته مقدار اسکالرشیپ 27000 دلار استرالیاست. به جز هزینه های زندگی که تقریبا 20000 در سال برای یک نفر هستش، تقریبا 40000 تا هم هزینه شهریه دانشگاه است. به نطر شما چه راههای برای تامین هزینه شهریه دانشگاه هست؟ یک نفر بهم گفت به دانشگاه ایمیل بزنم بپرسم شهریه رو ویو میکنن یا نه؟
    ایمیل استاد رو هم اینجا میزارم. لطفا راهنمایی کنید. خیلی ممنونم.
    Its real important that you do check out the extra costs that are part of becoming a PhD studen
    The stipend which we supply in terms of the Scholarship certainly will not cover all your expenses in Sydney

Sydney is an international city that is very expensive particularly in terms of accommodation

The scholarship is approximately $27,000 Australian dollars – on top of that the University will charge you approximately $40,000 a year in fees

So you can see how expensive it will be

I am just making you understand the situation as it really needs careful consideration

We are not in a position to offer any further costs!

So let us know what you think

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    سلام
    بورسهای RTP و بورس های دانشگاهی برای دانشجویان خارجی همشون شهریه رو کاور میکنه. استاد ها معمولا زیاد تو این جریانات نیستن. تو سایت هر دانشگاه تو بخش scholarship توضیحات کامل
    هر بورسی هست فقط ممکنه بعضی از بورس های دانشگاهی بیمه و فی ویزا رو کاور نکنن اما rtp همه رو کاور میکنه.
    خیلی ممنون از توضیحتون. پس این استاد خودش میگه 27000 دلار فقط در سال این پروژه اسکالرشیپ داره. یعنی میشه این اسکالرشیپ را عوض کرد؟ چجوری اقدام کنم برای RTP? اول باید موافقت استاد رو بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من 1 سوالی دارم
    فقط ی مقدار فوری هست
    چون فقط امروز فرصت دارم مدارکم رو تکمیل کنم
    من برای ای دانشگاه اپلای کردم و به نامه ی تایید اینکه استادی قبول کرده سوپروایزرم بشه گیر دادن
    من عکس از ایمیلی که فرستاده استاد ارسال کردم براشون
    اما این جواب رو دادن
    The attached screenshot is the log of the University of Sydney.

Please provide screenshot showing the full email from your nominated supervisor as requested by the Admissions officer.
    منظورشون چی هست؟
    ممنون میشم جواب بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare8 نمایش پست ها
    سلام
    من 1 سوالی دارم
    فقط ی مقدار فوری هست
    چون فقط امروز فرصت دارم مدارکم رو تکمیل کنم
    من برای ای دانشگاه اپلای کردم و به نامه ی تایید اینکه استادی قبول کرده سوپروایزرم بشه گیر دادن
    من عکس از ایمیلی که فرستاده استاد ارسال کردم براشون
    اما این جواب رو دادن
    The attached screenshot is the log of the University of Sydney.

Please provide screenshot showing the full email from your nominated supervisor as requested by the Admissions officer.
    منظورشون چی هست؟
    ممنون میشم جواب بدید
    چرا اسکرین؟! خب اون ایمیلی که قبول کرده رو ازش پی دی اف بگیرید و بفرستید. رسمی و معتبره. اگه از جیمیل استفاده میکنید روی شکلک پرینت در بالا سمت راست کلیک کنید و ذخیره کنید..

Junior Member

منم اول همین کار رو کردم
    اما قبول نکردن
    گفتن اسکرین شات بگیرید
    از ایمیل استاد اسکرین شات هم گرفتم باز هم قبول نکردن
    گفتن باید ایمیلش کامل باشه
    این بار طوری اسکرین شات گرفتم که ادرس ایمیل استاد هم باشه
    امیدوارم دیگه قبول کنن
    ویرایش توسط bahare8 : August 22nd, 2018 در ساعت 04:19 PM

سلام
    دوستان من ماه مارچ اپلای کردم. موضوع تزم هم اصلا حساس نیست. کسی اطلاع داره حدودا نتایج کی اعلام میشه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)