صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: اپلای برای رشته طراحی صنعتی و دیگر گرایش های دیزاین

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : اپلای برای رشته طراحی صنعتی و دیگر گرایش های دیزاین

نقل قول نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
    بنده در حال حاظر دانشجوی ارشد مهندسی مکاترونیک هستم ، و قصدم اینه که تا تابستون 95 دفاع کنم و فارغ التحصیل بشم / بخاطر علاقه زیادی که به طراحی دارم میخوام برای دکترا در یکی از گرایش های طراحی صنعتی اپلای بگیرم ولی چون لیسانسم و فوقم غیر مرتبط می باشد قصد دارم دوباره ازمون ارشد بدم و برم طراحی صنعتی بخونم .
    با این تفاسیر به نظر شما تنها شانسم برای پذیرش مقطع دکترا در خارج از کشور در رشته طراحی صنعتی همین روش هست ؟ و ایا با گرفتن ارشد طراحی صنعتی اصلا شانسی برای پذیرش دکترا خواهم داشت ؟؟؟
    دوست عزیز شما رشته ارشدتون مرتبط با طراحی صنعتی مخصوصا transportation design هستش .تعجب میکنم چطور می فرمایید نیست.بعدش هم که من خودم ارشد طراحی شهری هستم و با سابقه حرفه ای در طراحی صنعتی طراحی اتومبیل.گر جور بشه می رم ارشد طراحی صنعتی می خونم به چند دلیل/1.رشته استراتژیگ و کاربردی هستش 2-برای ارشد کار بیشتره تا دکترا 3-ارشد 2 ساله و دکترا 5 سال .این یعنی 3 سال کار زود پیدا کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام.
    من طراحی صنعتی خونده ام. اما گرایشم محصولات پوشیدنی و فشن بوده بیشتر... خواستم بپرسم واسه طراحی لباسهای هوشمند، کدوم کشورها و دانشگاهها بهتر هست؟

Junior Member

سلام
    برای رشته طراحی صنعتی و گرافیک دانشگاه های کدوم کشور تو اروپا رو پیشنهاد میکنید؟ امسال دیپلم هنر میگیرم و هنرستان درس میخونم
    یه جایی که بعد از اینکه لیسانس گرفتم برای ارشد بتونم به یه کشور بهتر برم مثل کانادا، انگلیس،...

Junior Member

میشه اسم سایتهایی که گفتید اخبار فاند دانشگاه ها رو پوشش میدن بگید لطفا ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار-دانشگاه ازاد نیشابور

سلام وقت بهیر من مدرک لیسانس نرم افزار دارم اما معدل بالایی ندارم و میخوام برای رشته طراحی جواهرات اپلای کنم ضمن اینکه مدرک فنی حرفه ای در خصوص ساخت جواهرات و مدل سازی و ... دارم حالا میخوام بدونم بهتره با مدرک دیپلمم اقدام کنم یا لیسانس و کسی میدونه چه دانشگاه هایی برای این رشته دارند و چقد معدل مهمه؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)