صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: اپلای برای رشته طراحی صنعتی و دیگر گرایش های دیزاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراح گرافیک/هنر شیراز

پیش فرض پاسخ : اپلای برای رشته طراحی صنعتی و دیگر گرایش های دیزاین

سلام
    ليست دانشگاههايي كه PHD طراحي گرافيك رو دارن ميخوام.
    به نظر شما بنده كه ليسانس گرافيك دارم و ارشد پژوهش هنر، براي دكتراي گرافيك ديزاين، شانسم بيشتره يا اينكه دوباره مستر گرافيك بگيرم؟

Junior Member

دوستان کسی اطلاعی از رشته Product Design در دانشگاه STANFORD داره؟
    اینکه شرایطش چجوریه و تمرکزشون بیشتر رو چه حوزه ای هستش؟
    تا جایی که میدونم بصورت یکی از گروه های مهندسی مکانیک ارائه میشه.
    من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک دریا از امیرکبیردارم.معدل کارشناسیم هم 16.5 هستش.در حین تحصیل هم با دوستان طراح زیادی همکاری کردم و حدود 2-3سال هم تجربه کاری در زمینه طراحی خودرو و محصول دارم.تو تیم طراحی یک کانسپت موتورسیکلت هم بودم که نمونه 1/1 اون در نمایشکاه دبی رونمایی شد.از اونجایی که هم بک گراند مهندسی داشتم و هم دستم تو طراحی قوی بود در یک پروژه طراحی قایق تفریحی لوکس دو زیست هم به عنوان مهندس مشاور دریایی و هم به عنوان طراح صنعتی همکاری داشتم و نتیجه کار محصول چشمگیری از آب دراومد. 3تا اختراع ثبت شده و 2 تا اختراع در حال ثبت دارم که همشون به پروداکت دیزاین مربوط میشن البته یکی شون در مراحل پایانی تجاری سازیه و به زودی وارد بازار میشه.
    از اونجایی که به کارآفرینی در حوزه طراحی محصول و اینتراکشن علاقه خاصی دارم این دانشگاه رو با توجه به موقعیتش مناسب دیدم.
    در حال حاضر دارم آماده میشم واسه زبان و جی آر ای و با توجه به شناختی که از خودم دارم تافل رو میتونم 100 به بالا بگیرم.
    درضمن در چند ماهه آینده ممکنه شرایطی پیش بیاد که به فاند هم نیاز نداشته باشم.میخواستم ببینم آیا نیاز نداشتن به فاند میتونه تاثیری توی پذیرش من داشته باشه؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

بنده در حال حاظر دانشجوی ارشد مهندسی مکاترونیک هستم ، و قصدم اینه که تا تابستون 95 دفاع کنم و فارغ التحصیل بشم / بخاطر علاقه زیادی که به طراحی دارم میخوام برای دکترا در یکی از گرایش های طراحی صنعتی اپلای بگیرم ولی چون لیسانسم و فوقم غیر مرتبط می باشد قصد دارم دوباره ازمون ارشد بدم و برم طراحی صنعتی بخونم .
    با این تفاسیر به نظر شما تنها شانسم برای پذیرش مقطع دکترا در خارج از کشور در رشته طراحی صنعتی همین روش هست ؟ و ایا با گرفتن ارشد طراحی صنعتی اصلا شانسی برای پذیرش دکترا خواهم داشت ؟؟؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر فیزیک در دانشگاه های دولتی تهرانم
    قصد دارم بعد از گرفتن لیسانس و آزاد شدن مدارکم ( تقریبا دو سال دیگه ) برای تحصیل در دوره ی لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم. در حال حاضر هم دارم یه سری درس های پایه مثل طراحی و فرم و ... رو یاد میگیرم.
    میدونم که احتمالا آزمون عملی دارم چند تا سوال دارم، امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه که خیلی ممنونش میشم!
    کنکور عملی طراحی صنعتی چه مهارت ها و اطلاعاتی رو میسنجه ؟ و کلا ترجیحشون چیه؟
    اگر قرار باشه که پرتفولیو براشون بفرستم ( که فکر کنم باید بفرستم ) پیشنهاد میکنید حتما شامل چه کار هایی باشه؟ مثلا حجم؟ به عبارت دیگه بیشتر کدوم توانایی هامو نشونشون بدم؟
    بهترین دانشگاه های طراحی صنعتی کدوما هستن؟ البته برام مهم نیست حتما دانشگاه باشه، کلا کجا بهترین آموزش رو دارن؟ کجا این اطلاعات رو میتونم بگیرم.
    زبان آلمانی یا انگلیسی برام خیلی تفاوتی نداره اما ترجیح میدم هزینه ی دانشگاه نداشته باشم و شهر هم خیلی پر هزینه نباشه! پیشنهادتون چیه؟
    آیا مدرک لیسانس فیزیک هم براشون جلب توجه میکنه؟ معدلم 12 13 که میانگین معدل این رشتس.. منم چون نمیخواستم تو فیزیک بمونم خیلی بهش بها ندادم ولی کلا هم خیلی بد نیست چون جزو دانشگاه های مهم تهرانه..
    کسی هست مرا یاری کند؟

Junior Member

سلام
    کسی در مورد آکادمی هنر فلورانس و آکادمی آی ای دی رم اطلاعاتی داره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastifa نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال آخر فیزیک در دانشگاه های دولتی تهرانم
    قصد دارم بعد از گرفتن لیسانس و آزاد شدن مدارکم ( تقریبا دو سال دیگه ) برای تحصیل در دوره ی لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم. در حال حاضر هم دارم یه سری درس های پایه مثل طراحی و فرم و ... رو یاد میگیرم.
    میدونم که احتمالا آزمون عملی دارم چند تا سوال دارم، امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه که خیلی ممنونش میشم!
    کنکور عملی طراحی صنعتی چه مهارت ها و اطلاعاتی رو میسنجه ؟ و کلا ترجیحشون چیه؟
    اگر قرار باشه که پرتفولیو براشون بفرستم ( که فکر کنم باید بفرستم ) پیشنهاد میکنید حتما شامل چه کار هایی باشه؟ مثلا حجم؟ به عبارت دیگه بیشتر کدوم توانایی هامو نشونشون بدم؟
    بهترین دانشگاه های طراحی صنعتی کدوما هستن؟ البته برام مهم نیست حتما دانشگاه باشه، کلا کجا بهترین آموزش رو دارن؟ کجا این اطلاعات رو میتونم بگیرم.
    زبان آلمانی یا انگلیسی برام خیلی تفاوتی نداره اما ترجیح میدم هزینه ی دانشگاه نداشته باشم و شهر هم خیلی پر هزینه نباشه! پیشنهادتون چیه؟
    آیا مدرک لیسانس فیزیک هم براشون جلب توجه میکنه؟ معدلم 12 13 که میانگین معدل این رشتس.. منم چون نمیخواستم تو فیزیک بمونم خیلی بهش بها ندادم ولی کلا هم خیلی بد نیست چون جزو دانشگاه های مهم تهرانه..
    کسی هست مرا یاری کند؟
    سلام
    طبق اطلاعاتی که بنده جمع آوری کردم گویا برای مقطع ارشد نیاز به کارهای عملی خوب هست،برای مقطع لیسانس با توجه به سایت هایی که بررسی کردم از دانشجو کار حرفه ای نمیخوان.هر چند شما با دست پر اقدام کنید مسلما کمک کننده خواهد بود.حد اقل برای خودتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
    بنده در حال حاظر دانشجوی ارشد مهندسی مکاترونیک هستم ، و قصدم اینه که تا تابستون 95 دفاع کنم و فارغ التحصیل بشم / بخاطر علاقه زیادی که به طراحی دارم میخوام برای دکترا در یکی از گرایش های طراحی صنعتی اپلای بگیرم ولی چون لیسانسم و فوقم غیر مرتبط می باشد قصد دارم دوباره ازمون ارشد بدم و برم طراحی صنعتی بخونم .
    با این تفاسیر به نظر شما تنها شانسم برای پذیرش مقطع دکترا در خارج از کشور در رشته طراحی صنعتی همین روش هست ؟ و ایا با گرفتن ارشد طراحی صنعتی اصلا شانسی برای پذیرش دکترا خواهم داشت ؟؟؟
    بنظرم همون رشته خودتونو ادامه بدید، و برای پاسخ به اشتیاقتون، پروژه های طراحی صنعتی رو کار کنید
    اینکه بخواهید یه ارشد دیگه بگیرید خیلی عقب میفتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein_Seifi نمایش پست ها
    سلام.

کدم دانشگاه های امریکا برای طراحی صنعتی در مقطع دکترا فاند میدن؟
    رو سایت دانشگاههارو باید چک کنید، و چنتا سایت هم هست که اخبار فاند های همه دانشگااهارگ پوشش میدن پیگیر باید باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط isjdh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز می تونی خودتو معرفی کنی. من فارغ التحصیل ارشد طراجی صنعتی از دانشگاه تهران هستم. به نظر می رسه آشنا باشیم.
    بنده هم دانشگاه هنر طراحی صنعتی خوندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Manfered نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی از رشته Product Design در دانشگاه STANFORD داره؟
    اینکه شرایطش چجوریه و تمرکزشون بیشتر رو چه حوزه ای هستش؟
    تا جایی که میدونم بصورت یکی از گروه های مهندسی مکانیک ارائه میشه.
    من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک دریا از امیرکبیردارم.معدل کارشناسیم هم 16.5 هستش.در حین تحصیل هم با دوستان طراح زیادی همکاری کردم و حدود 2-3سال هم تجربه کاری در زمینه طراحی خودرو و محصول دارم.تو تیم طراحی یک کانسپت موتورسیکلت هم بودم که نمونه 1/1 اون در نمایشکاه دبی رونمایی شد.از اونجایی که هم بک گراند مهندسی داشتم و هم دستم تو طراحی قوی بود در یک پروژه طراحی قایق تفریحی لوکس دو زیست هم به عنوان مهندس مشاور دریایی و هم به عنوان طراح صنعتی همکاری داشتم و نتیجه کار محصول چشمگیری از آب دراومد. 3تا اختراع ثبت شده و 2 تا اختراع در حال ثبت دارم که همشون به پروداکت دیزاین مربوط میشن البته یکی شون در مراحل پایانی تجاری سازیه و به زودی وارد بازار میشه.
    از اونجایی که به کارآفرینی در حوزه طراحی محصول و اینتراکشن علاقه خاصی دارم این دانشگاه رو با توجه به موقعیتش مناسب دیدم.
    در حال حاضر دارم آماده میشم واسه زبان و جی آر ای و با توجه به شناختی که از خودم دارم تافل رو میتونم 100 به بالا بگیرم.
    درضمن در چند ماهه آینده ممکنه شرایطی پیش بیاد که به فاند هم نیاز نداشته باشم.میخواستم ببینم آیا نیاز نداشتن به فاند میتونه تاثیری توی پذیرش من داشته باشه؟
    متشکرم

دانشگاه استنفورد خیلی سطحش بالاست، و توی این چندسال تاحالا نشنیدم کسی بورسیه اونحارو گرفته باشه، حتی یکی از اساتید معروف مون هم نتونست...
    خصوصا که رشته شما طراحی صنعتی نبوده... بنظرم به دانشگاههای دیگه فکر کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)