صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: تحصیل در دانشگاه پارما Università degli Studi di Parma

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه پارما Università degli Studi di Parma

دوست عزیز،

سپاس فراوان از پاسخ سریع...
    ولی من این فایل رو خونده بودم و بازم برام سوال پیش اومد، چون با توجه به متن زیر، گویا باید اولا مدارک رو به سفارت ایتالیا در ایران بفرستیم و نه دانشگاه، در ثانی برای ددلاین هم گفته شده به سه لینکی که در متن اشاره کرده بریم که من ا زاونجا هم نتونستم چیزی بفهمم. ممنون می شم راهنمایی کنید:
    Non EU citizens :
    Applicants of non EU citizenship who are not resident in Italy should submit a pre- enrolment application form to the
    Italian Embassy or Consulate in their country of residence specifying UNIVERSITY, SECOND CYCLE DEGREE
    (Università di Parma – Laurea Magistrale in International Business and Development ).
    The deadline for submission is fixed by the Italian Embassy or Consulate in each country.
    See these websites for details and updated information: www.miur.it; www.esteri.it; www.studiare-initalia.it/studentistranieri/calendar.html
    The following documents must be submitted with the pre-enrolment application form:
    • Degree certificate
    • List of module / course examinations comprising the degree
    • Syllabus or programme of each module / course
    • Passport
    • Two passport photos

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh591111 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

سپاس فراوان از پاسخ سریع...
    ولی من این فایل رو خونده بودم و بازم برام سوال پیش اومد، چون با توجه به متن زیر، گویا باید اولا مدارک رو به سفارت ایتالیا در ایران بفرستیم و نه دانشگاه، در ثانی برای ددلاین هم گفته شده به سه لینکی که در متن اشاره کرده بریم که من ا زاونجا هم نتونستم چیزی بفهمم. ممنون می شم راهنمایی کنید:
    Non EU citizens :
    Applicants of non EU citizenship who are not resident in Italy should submit a pre- enrolment application form to the
    Italian Embassy or Consulate in their country of residence specifying UNIVERSITY, SECOND CYCLE DEGREE
    (Università di Parma – Laurea Magistrale in International Business and Development ).
    The deadline for submission is fixed by the Italian Embassy or Consulate in each country.
    See these websites for details and updated information: www.miur.it; www.esteri.it; www.studiare-initalia.it/studentistranieri/calendar.html
    The following documents must be submitted with the pre-enrolment application form:
    • Degree certificate
    • List of module / course examinations comprising the degree
    • Syllabus or programme of each module / course
    • Passport
    • Two passport photos

شما نیازی نیست که مدارک رو مورد تائید سفارت برسونید یا تو سفارت پرونده درست کنید اول اپلای کنید بعد که پذیرشتون اومد میرید سفارت برای ویزا و تشکیل پرونده.
    یه هفته بعد کلیه دانشگاه ها بسته میشه و بهتره نگه دارید بعد کریسمس اپلای کنید که بعد هفته اول جانیوری باز میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام .آیا در این دانشگاه رشته داروسازی وجود داره؟

Junior Member

سلام. من سایت دانشگاه پارما رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم برای اپلای باید چیکار کرد. کماکان اپلای این دانشگاه به صورت قبله و با ایمیل مدارک خواسته شده رو میفرستیم ؟ ددلاین مشخصی داره؟ الان میشه برای فال 2019 اپلای کرد؟

Junior Member

سلام کسی هست برای فال 2020 پذیرش از دانشگاه پارما گرفته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان آیا امتحان ورودی این دانشگاه و دانشگاه های ایتالیا حقیقت داره؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)