نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیشنهاد نصب افزونه Quote در اسکریپ فروم

Post پیشنهاد نصب افزونه Quote در اسکریپ فروم

سلام،

گویا اسکریپت فروم یک افزونه دارد که این امکان را به اعضا میدهد ، در صورتی که متنی از آنها Quote شود یک اعلان در قسمت جهت اطلاع شما به شخص Quote شده نشان داده خواهد شد،
    خوب، اینکه هر بار یک شخصی نوشته من را جایی Quote کند یه پیغام اطلاع رسانی برای من بیاید ، قاعدتا خیلی میتواند راهگشا و تسهیل کنند تبادل نظر ها باشد، لطفا پیگیر نصب این ویژگی / افزونه باشید.

ممنون.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نصب افزونه Quote در اسکریپ فروم

کاربر گرامی

با سلام و تشکر بابت پیشنهاد شما

ادمین گرامی سابقا اعلام کردند که اضافه کردن افزونه های اضافی ممکن است مشکلات و خطراتی برای سایت به همراه داشته باشد لذا تا حد ممکن ترجیح بر این هست که از نرم افزار اصلی بدون اضافه کردن این افزونه ها استفاده شود. با این وجود بنده پیشنهاد شما را به ایشان منتقل کردم. در صورتی که صلاح بدانند و توضیحات بیشتری داشته باشند یا حتی تصمیم داشته باشند این مورد را در اولویت امور قرار دهند، اینجا اطلاع رسانی خواهند کرد.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نصب افزونه Quote در اسکریپ فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام و تشکر بابت پیشنهاد شما

ادمین گرامی سابقا اعلام کردند که اضافه کردن افزونه های اضافی ممکن است مشکلات و خطراتی برای سایت به همراه داشته باشد لذا تا حد ممکن ترجیح بر این هست که از نرم افزار اصلی بدون اضافه کردن این افزونه ها استفاده شود. با این وجود بنده پیشنهاد شما را به ایشان منتقل کردم. در صورتی که صلاح بدانند و توضیحات بیشتری داشته باشند یا حتی تصمیم داشته باشند این مورد را در اولویت امور قرار دهند، اینجا اطلاع رسانی خواهند کرد.

ممنون
    فکر میکنم این قابلیت Built-in اسکریپت فروم هست، و فقط باید فعال شود،
    فرض کنید وقتی من همین الان که شما را Quote کردم یه پیغام در بخش جهت اطلاع شما قرار بگیرد همراه آدرس و لبنک تاپیک و پست من قاعدتا خیلی راه گشا خواهد بود. من یک نمونه عکس برایتان قرار دادم.

لطفا شما ادمین را با یک پیغام از وجود این تاپیک مطلع کنید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1d.jpg (43.9 کیلوبایت, 12 views)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)