صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

موضوع: ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

Junior Member RahAAA17 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, Université de Nantes

پیش فرض ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

سلام دوستان جهت مطرح کردن این تاپیک فقط و فقط این بود که مطالب ضد و نقیضی رو دربارهی برزیل میشنویم پس از ایرانیان مقیم برزیل خواهش میکنم بیان اینجا و رک و روراست بگن برزیل خوبه برای زندگی و تحصیل یا نه؟درمورد کار و تحصیل و کیفیت زندگی و رفتار اونها با مهاجرین و به خصوص ایرانیان فرهنگ جدید و هر چیزی ک خودتون به فکرتون میرسه که میتونه به دراومدن ما از دو دلی کمک کنه صحبت کنید.
    پیشاپیش از همه دوستان متشکرم.
    Happiness is always an inside job.

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

سلام. مختصر بگم. برزیل برای زندگی جای سختیه. امنیت بسیار پایین و هزینه ها ی زندگی خیلی بالاست. نظرشون هم در باره ایران اینه که ایران و عراق و افغانستان و.... تو جنگه و هیچ تصویر خوبی از منطقه ندارن. سیستم اقتصادی بسیار بد و مالیات ها سرسام آوره. من اینجا دانشگاه نرفتم ولی هزینه دانشگاه هم سرسام آوره. در ضمن جرم های زیادی اتفاق میفته بخاطر آزاد بودن مواد مخدر هشیش

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid__Americo نمایش پست ها
    سلام. مختصر بگم. برزیل برای زندگی جای سختیه. امنیت بسیار پایین و هزینه ها ی زندگی خیلی بالاست. نظرشون هم در باره ایران اینه که ایران و عراق و افغانستان و.... تو جنگه و هیچ تصویر خوبی از منطقه ندارن. سیستم اقتصادی بسیار بد و مالیات ها سرسام آوره. من اینجا دانشگاه نرفتم ولی هزینه دانشگاه هم سرسام آوره. در ضمن جرم های زیادی اتفاق میفته بخاطر آزاد بودن مواد مخدر هشیش
    دانشگاه های دولتی که رایگان هست دوست عزیز
    لطفا اگر قصد کمک ندارید ، اطلاعات غلط ندهید . داری جهنم توصیف میکنی برزیل رو! امید وارم بخاطر سود و منفعت شخصی شما در ایران نباشه!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member RahAAA17 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, Université de Nantes

ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز میشه یکم بگین خارجیایی ک اونجا درس میخونن یا حتی ایرانیا از تحصیل در اونجا راضین یا نه؟
    و ممنونم ک خییییلی رک و پوس کنده ج دادین.
    Happiness is always an inside job.

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

یی خوبه ک این تاپیک راه اناندازی شده
    من با صحبتای آقای حمید موافقم البته ۸۰ درصد
    بله امنیت ک نیست
    تحصیلم اگر فول فاند داشته باشین ب درد میخوره
    کار پیدا کردنم بدتر از ایرانه پیدااااااا نمیشه
    اگرم بشه دیگ واقعا اون فرد خوش شانسه
    کلا من خودم بعد از ۴ سال پشیمونم میگم ای کاش اول برای یه کشور خوب الای کرده بودم نه برزیل
    چون شما ناخواسته باید برگردین از برزیل بعد از تحصیلتون ب خاطر همون امنیت و سطح زندگی پایین و .... که خیلی زیادن دلایل
    و حالا اگ بتونید عم از ی کشور درجه ۱ دوباره بعد از برزیل پذیرش بگیرین فکرشو بکنید از اول باید زندگیتونو شروع کنید.
    دوستان عزیزم
    از اول برای یه کشور درجه ۱ اپلای کنییییییید.
    موفق باشید.
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

Junior Member

من تجربه ی کارآموزی در برزیل رو دارم....فوق العاده بود
    امنیت ؟قطعا امنیت 100 برابر ایرانه
    فوق العاده است برزیل

Junior Member mersen آواتار ها

خیلی تاپیک خوبی رو شروع کردید رها جان، یک دنیا ممنونم، منم برای این موضوع و پذیرش مدت هاست سردرگم هستم...
    فقط یک نکته رو بگم، اینکه دوستان اگر هرکس نظر و تجربه و شرایط خودش رو با شهری که در اون زندگی می کنه بگه کمک بزرگی کرده، مطمئنا تجربه ها متفاوته. پس با همدیگه مخالفت نکنید که این تاپیک هم مثل تاپیک قبلی به بحث و جدل کشیده بشه. من دوستی داشتم که در بهترین محله کوالالامپور زندگی می کرد و ماهی 5-6 میلیون خرج می کرد و مطمئنا اونجا رو با بهترین جای آمریکا هم عوض نمی کرد، دوستی هم دارم که سه سال مالزی بدبختی کشید و برگشت و اونجا واسش جهنم بود! پس همین که از خودتون بنویسید بهترین کمک رو کردید و از همین الان تشکر می کنم از شما برای سخاوتمندیتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    دانشگاه های دولتی که رایگان هست دوست عزیز
    لطفا اگر قصد کمک ندارید ، اطلاعات غلط ندهید . داری جهنم توصیف میکنی برزیل رو! امید وارم بخاطر سود و منفعت شخصی شما در ایران نباشه!
    دوست عزیز. نمیدونم شما برزیل زندگی کردی یا نه. یا اگر برزیل بودی کدوم شهر یا منطقه بودی. اما بهتره اطلاع داشته باشین شهر های مثل سان پاولو و ریو د ژانیرو و کامپیناس خطرناکترین شهرای برزیل هستن . اجاره خونه خیلی گرونه، تاکسی مترو اتوبوس خیلی گرونه ، پول آب و برق و iptu و ... سرسام آوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid__Americo نمایش پست ها
    هشیش تو برزیل آزاد نیست!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحص

با درود
    لطفا اکه کسی فرزندش در برزیل به دنیا اومده راهنمایی کنه هزینه های بیمارستان بدون بیمه چقدر هست؟
    با تشکر

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)