صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    كسي در مورد هزينه زايمان در برزيل اطلاعات داره؟ توي پستها ديدم 5-6 برابربيمارستان خصوصي تهران كه ميشه حدود بيستو پنج تا سي ميليون
    ايا همين هزينه هست؟؟ و اينكه من با ويزيا توريستي برم توي بيمارستان بگم اومدم زايمان كسي قبولم ميكنه؟
    چطور ميشه بادكترهاي اونجا ارتباط برقرار كرد؟
    سلام ببخشید شما بالاخره برزیل زایمان کردید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinacj نمایش پست ها
    عجیبه که همه راجع امنیت حرف میزنن!!! اخه مگه‌نا امن تر از ایرانم جایی تو دنیا داریم؟؟!!! اره خب کشورای جنگ زده خب اره نا امن ترن ولی کشورای دیگ از نظر جرم و جنایت به گرد پای ایرانم نمیرسن پس اگه میخاین جایی مهاجرت کنین بیشتر نگران هزینه و اب و هوا و اینا باشید نه نگران امنیت چون هرکشور دیگه ای که بریم مطمئن باشید از ایران امن تره پس جای نگرانی نیست. بعدشم جرم و جنایتی که تو برزیل میشه به نسب ایران خیلی خیلی کمتره فوقش مثلا تو همون فاولا ها دزدی اینا بشه که خب منم عکسای فاولا ها رو دیدم خیلی هم جاهای قشنگیه آدم بره تو فاولاهای برزیل زندگی کنه از زندگی تو بهترین نقطه شمال شهر تهران بهتره.

دوست عزیز قصد توهین ندارم ولی حرف های شما برای کسی که توی برزیل زندگی کرده خنده داره!

Junior Member

سلام هر سوالی در مورد زایمان و گرفتن اقامت از طریق تولد فرزند در برزیل دارین می تونم راهنماییتون کنم
    دختر من در برزیل به دنیا اومده

با سلام. كليه هزينه هاي مربوط به تولد فردند در بيمارستان santa joana سائوپائولو ميخواستم بدونم. اگر كسي بدونه و اطلاع بده ممنون ميشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir9025 نمایش پست ها
    سلام هر سوالی در مورد زایمان و گرفتن اقامت از طریق تولد فرزند در برزیل دارین می تونم راهنماییتون کنم
    دختر من در برزیل به دنیا اومده
    سلام من و همسرم قصد داریم برای تولد فرزندمون به برزیل بیایم خیلی کمکم میکنین اگر بگین مراحلش به په شکل هست و از کجا باید شروع کنم و هزینه ها به چه صورت هست؟ من با چه ویزایی باید بیام؟ ممنونم ازتون که وقت میگزارین .

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)