صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

كسي در مورد هزينه زايمان در برزيل اطلاعات داره؟ توي پستها ديدم 5-6 برابربيمارستان خصوصي تهران كه ميشه حدود بيستو پنج تا سي ميليون
    ايا همين هزينه هست؟؟ و اينكه من با ويزيا توريستي برم توي بيمارستان بگم اومدم زايمان كسي قبولم ميكنه؟
    چطور ميشه بادكترهاي اونجا ارتباط برقرار كرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Morgue

سلام
    من رشته م مهندسی برق هست و یکی از گزینه هام برای ادامه تحصیل برزیل هست. میخواستم بدونم که درسها در مقطع مستر به انگلیسی هستند یا پرتغالی؟ و اینکه شهرهای کمپیناس, سائو پائولو و ریو به لحاظ امنیت چطور هستن؟

Junior Member

سلام من هم برا زايمان در برزيل دارم تحقيق ميكنم ميشه اطلاعاتي رو كه گرفتين باهام درميون بذارين؟

Junior Member

سلام براي دايمان تو برزيل اطلاعات ميخام ويزاي توريستي يك ماه اجازه موندن داريم ولي لازمه بيستر موند cpf براي گرفتن شناسنامه لازمه ميشه راحت گرفت اونجا جاي معتبر براي كرايه خونه هست؟

سلام
    ایا برزیل محدودیتی برای ایرانی ها به واسطه تحریم ها داره؟؟ مثلا مسدود کردن حساب های بانکی؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحص

با سلام. من ددر ایران تحصیل می کنم و برای پست داک می خوام از ایران خارج بشم و هدفم آمریکا یا کانادا بوده از اول. در حال حاضر یک موقعیت در برزیل پیدا کردم که بد هم نیست در شهری نزدیک ریو. می خوام ببینم میشه از این موقعیت یکی دو ساله به عنوان یک موقعیت برای رفتن به امریکا استفاده کرد؟ اولا که حقوقش ۴۱۰۰ رئال هست نمیدونم برای من و همسرم کافی هست یا نه. و اینکه چجور جایی هست برای یک اقامت دو ساله؟ آیا کار درستی هست برم اونجا و از اونجا برای آمریکا اقدام کنم یا اینکه الان همه تلاشمو بکنم برای آمریکا و برزیل رو بیخیال شم. گرچه واقعا نمی دونم میشه یا نه. ریسکه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sargoli65 نمایش پست ها
    با سلام. من ددر ایران تحصیل می کنم و برای پست داک می خوام از ایران خارج بشم و هدفم آمریکا یا کانادا بوده از اول. در حال حاضر یک موقعیت در برزیل پیدا کردم که بد هم نیست در شهری نزدیک ریو. می خوام ببینم میشه از این موقعیت یکی دو ساله به عنوان یک موقعیت برای رفتن به امریکا استفاده کرد؟ اولا که حقوقش ۴۱۰۰ رئال هست نمیدونم برای من و همسرم کافی هست یا نه. و اینکه چجور جایی هست برای یک اقامت دو ساله؟ آیا کار درستی هست برم اونجا و از اونجا برای آمریکا اقدام کنم یا اینکه الان همه تلاشمو بکنم برای آمریکا و برزیل رو بیخیال شم. گرچه واقعا نمی دونم میشه یا نه. ریسکه
    اگه هدفتون امریکا یا کانادا هست پس رو همین کشورها متمرکز شین. با اعمال محدودیت هی جدید امریکا گرفتن ویزا خیلی سخت شده فرقی نمیکنه شما برزیل باشید یا ایران. مبلغ حقوقی رو که گفتین میشه باهاش یه زندگی ساده رو واسه دونفر طی کرد. برای قوی کردن رزومتون میتونید روش حساب کنید که در زمان مصاحبه سفارت امریکا قطعا بدردتون خواهد خورد

نقل قول نوشته اصلی توسط sargoli65 نمایش پست ها
    چه شهری نزدیک ریو؟ بسته به شهرش داره هزینه هاتون. اما در مورد مسایل دیگه اگه رییس جمهوری جدید بورسا رو قطع نکنه مشکلی پیش نمیاد چون محتمل هست این قضیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط seddighi_mech نمایش پست ها
    سلام
    ایا برزیل محدودیتی برای ایرانی ها به واسطه تحریم ها داره؟؟ مثلا مسدود کردن حساب های بانکی؟؟
    خیر، حداقل تا ژانویه که رییس جمهور جدید بیاد از این خبرا نیست.

Junior Member

سلام ، من و همسرم میخوام از ترکیه بریم یرزیل و ایشون به کار مورد علاقه‌اش که اسکای‌دایوینگ هست بپردازه ، زبان انگلیسی خودش فول هست، میخوام بدونم اونجا هم مثل ترکیه جاهایی هست که آموزش زبان خودشونو به صورت رایگان بدن؟ ما میخواهیم بریم boituva آیا در این شهر شرایط زندگی و امنیت مناسب هست ؟
    ما با ویزای توریستی میخواهیم وارد شویم و همسرم بره سرکار و تغییر بده ویزاشو ، آیا این امکان پذیر هست؟
    چقدر طول میکشه اقامت بگیریم؟ چقدر طول میکشه پاسپورت بگیریم؟ هزینه زندگی متوسط اونجا چطوره ؟ اجاره خانه متوسط در مکان متوسط چطوره؟ (با در نظر داشتن دلار الان)
    لطفاً کسی که اونجا زندگی میکنه راهنمایی کنه ؟🙏

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)