صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایرانیان مقیم برزیل(شرایط زندگی،امنیت وضعیت تحصیل و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharefb نمایش پست ها
    سلام براي دايمان تو برزيل اطلاعات ميخام ويزاي توريستي يك ماه اجازه موندن داريم ولي لازمه بيستر موند cpf براي گرفتن شناسنامه لازمه ميشه راحت گرفت اونجا جاي معتبر براي كرايه خونه هست؟
    سلام
    جهت زایمان با ویزای توریستی مجاز هستین بمونید و بعد از تولد فرزند اقامت دایم میگیرید
    برای اجاره خونه هم می تونید از سایتهای معتبر استفاده کنید

سلام دوستان ،من میخوام برای زایمان همسرم به برزیل بیام ، ایا کسی رو اونجا میشناسین که بتونه واسه کارهای اداری و اجاره خونه کمک کنه؟و اینکه آیا به ما هم بعد از یکسال اقامت دایم رو میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    وضعیت کار در برزیل شهر به شهر و رشته به رشته فرق میکنه

معمولا اکثر تحصیل کرده ها مایلن در شهرهای بزرگ مثل ریو و سائو کار کنن

وضعیت کلی کار تا قبل از بحران اقتصادی دو سه ساله اخیر واقعا عالی بوده طوریکه برای شغل های مرتبط با مهندسی ماهایانه 8000 رئا برای جونیور (هر رئا معادل 1200 تومنه) یعنی کسانی که تازه مدرک گرفته بوده

در مورد شاخه های ریاضی اتفاقا ایرونی های زیادی مشغول به کارن یه انیسیتو بسیار معروف در ریو هست که قطب ریاضیه IMPA و از طرفی دوستانی بودن که اومدن اینجا و استاد ریاضی شدن و ماهی جول و حوش 7000 رئا برای اساتید تازه کار میگیرن

بیزینس (خیلی مرتبط به تحصیل نیست!) هم که از قدیم اینجا پر رونقه

در مورد رشته های علوم انسانی خیلی اطلاع چندانی ندارم

در مورد وضعیت کار خدمتتون عرض کنم سوال خوبیه ولی واقعا نمیشه یه نسخه کلی پیچید به شرایط خاصی بستگی داره مثلا دوستانی که حتی تو امریکا هستن میگن چون سیتیزن اونجا نیستیم و یا گرین کارت نداریم کار پیدا کردن سخته ولی خب هستن و بودن کسایی کار با درامد بالا پیدا کردن یا درمورد کانادا هم میگن وضعیت کار خوب نیست

با این حجم عطیم تحصیل کرده و از طرفی مهاجرین هندی و چینی و ... شرایط بشدت رقابتی شده و از طرفی پیشرفت روزافزون تکنولوژی و بحران اقتصادی کار پیدا کردن با درامد مناسب، در هر کجای دنیا تبدیل به پروسه طولانی و مستلزمه مقداری شانس کرده
    سلام من میتونم برای کارشناسی بیام برزیل البته دنبال فاند و بورس نیستم هزینش مهم نیست

Junior Member

عجیبه که همه راجع امنیت حرف میزنن!!! اخه مگه‌نا امن تر از ایرانم جایی تو دنیا داریم؟؟!!! اره خب کشورای جنگ زده خب اره نا امن ترن ولی کشورای دیگ از نظر جرم و جنایت به گرد پای ایرانم نمیرسن پس اگه میخاین جایی مهاجرت کنین بیشتر نگران هزینه و اب و هوا و اینا باشید نه نگران امنیت چون هرکشور دیگه ای که بریم مطمئن باشید از ایران امن تره پس جای نگرانی نیست. بعدشم جرم و جنایتی که تو برزیل میشه به نسب ایران خیلی خیلی کمتره فوقش مثلا تو همون فاولا ها دزدی اینا بشه که خب منم عکسای فاولا ها رو دیدم خیلی هم جاهای قشنگیه آدم بره تو فاولاهای برزیل زندگی کنه از زندگی تو بهترین نقطه شمال شهر تهران بهتره.

Junior Member

من در مورد امنیت در ریودوژانیرو جایی که الان دارم دکترا میخونم صحبت کردم ولی متاسفانه کامنتم رو پاک کردن و الان نمیبینمش
    مطمئنا میتونست جواب سوال بعضی ها باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    زایمان طبیعی خیلی هزینه اش سنگین نیست ولی اگر خواستین میپرسم در مورد سوال دومتون اطلاع دقیقی ندارم
    کلا تو برزیل شما دو تا مشکل عمده دارید اولیش زبان بعدی هزینه بهداشت و درمان
    بودن دوستانی که تو خود برزیل مجانی عمل آپاندیس کردن (عملی که در بیمارسانهای خصوصی چیی حول و حوش 20 تا 25 میلبیون تومن میشه!) شما بعد از گرفتن CPF که مثل کارت ملی خودمون میشه از خدمات درمانی رایگان میتونید استفاده کنید اما خب مسلما چیزی که مجانی باشه داستان صف های طولانی و زبان قوی میخواهد ( عامیانه بگم کسی تو این حالت ناز شما رو نمی کشه مثل بیمارستانهای دولتی خودمونیم و شاید پایین تر)
    سلام ببخشید شما برزیل زندگی میکنید من یه مار خیلی مهم دارم اگر شما اونجا هستید توروخدا کمکم کنید

Junior Member

ببخشید منظورم کار مهم بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qfatehpour نمایش پست ها
    سلام دوستان ،من میخوام برای زایمان همسرم به برزیل بیام ، ایا کسی رو اونجا میشناسین که بتونه واسه کارهای اداری و اجاره خونه کمک کنه؟و اینکه آیا به ما هم بعد از یکسال اقامت دایم رو میدن؟
    سلام ببخشید شما کسی رو پیدا کردید در برزیل که کمکتون کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardana نمایش پست ها
    من در مورد امنیت در ریودوژانیرو جایی که الان دارم دکترا میخونم صحبت کردم ولی متاسفانه کامنتم رو پاک کردن و الان نمیبینمش
    مطمئنا میتونست جواب سوال بعضی ها باشه
    سلام دوست عزیز شما اگر برزیل زندگی میکنید میتونید به من کمک کنید ؟ در حد مشاوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbr نمایش پست ها
    سلام
    جهت زایمان با ویزای توریستی مجاز هستین بمونید و بعد از تولد فرزند اقامت دایم میگیرید
    برای اجاره خونه هم می تونید از سایتهای معتبر استفاده کنید
    سلام ببخشید شما برزیل هستید ؟ من برای زایمان میخواستم بیام اونجا یکم اطلاعات میخواستم چون واقعا هیچی نمیدونم و خیلی ترسیدم 😭

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)