نقل قول نوشته اصلی توسط n_nik نمایش پست ها
با سلام
1-دانشگاه شیراز+مهندسی برق_مخابرات+17.70
2-دانشگاه امیرکبیر+مخابرات_سیستم+18.46
3-تافل به زودی خواهم داد/نتیجه سال 2009: 94(R:29,L:20,S:22,W:23)
4-GRE:خواهم داد
5- 1 مقاله کنفرانس IEEE
6-سابقه کار:5سال(برنامه نویس سیستم،تدریس در دانشگاه آزاد و در حال حاضر کارمند)
7- چون پذیرش با فاند میخوام رنکینگ دانشگاه خیلی اهمیت نداره ولی اگر شرایط پذیرش در دانشگاهی چون carnegie mellon و یا uPenn رو دارم بفرمایید.
8-Network یا Signal Processing
9-Fall 2016
10-رتبه اول کارشناسی ارشد/داشتن مدارک CCNAو CCNP
ممنون
سلام

به علت نداشتن نمرات تافل و GRE نمیشه نظر خاصی داد پس آیتمهای رزومتون رو بررسی میکنیم و در نهایت یک جمع بندی.
معدل های لیسانس و فوق لیسانس شما بسیار خوب هستند مخصوصا معدل لیسانس بسیار برای اپلای مورد توجه قرار میگیره و برای همین رزومه شما در چشم خواهد بود در کنار اینکه دانشگاه ارشدتون هم دانشگاه خوبیه و دانشجوی زیادی در خارج از کشور داشته و این باعث میشه احتمال اینکه استادا اسم دانشگاهتون رو شنیده باشن زیاده (خیلی مهمه) و به نفع شما خواهد شد. نمره تافل مناسب رزومه شما، قطعا بالای 100 هست و مخصوصا نمره اسپیکینگ شما باید بالای 25 باشه تا با توجه به سابقه تدریستون شانس بالایی برای دریافت فاند TA داشته باشید. با توجه به رزومه وزین شما (معدل های خوبتون) به شدت توصیه میکنم برای نوشتن مقاله ISI و رسوندن تعداد مقالاتتون به عدد 3 تلاش کنید تا فاند RA به راحتی در دسترس شما قرار بگیره. در مورد کارنگی ملون چون در حوزه کامپیوتر تاپ هست نمیشه حتمی صحبت کرد چون از سرتاسر دنیا رزومه های بسیار خوبی سرازیر میشه به این دانشگاه (خصوصا در حوزه های رباتیک و کامپیوتر)، اما در صورت دریافت نمره GRE بالای 315 حتما شانس خواهید داشت اما خوب رقابتیه و نمیشه حتمی گفت. مدارک CCNA و CCNP برای شما راهگشا نخواهند بود زیرا آکادمیک نیستن و مربوط به بازار کار هستن. رتبه اول کارشناسی ارشد شما اگر همراه با نامه تایید از طرف دانشگاه بشه قطعا نکته مثبتی خواهد بود و جلب توجه خواهد کرد. به طور کلی در صورت دریافت نمرات تافل و GRE که ذکر کردم همرا با مقالات ISI، با احتمال بالایی امکان دریافت پذیرش فول فاند از دانشگاههای رنک 10 تا 25 رو خواهید داشت. ( زیر 10 هم شانس دارید اما خوب خیلی رقابتیه و شانستون کمتره).
امیدوار و موفق باشید.