صفحه 88 از 307 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام،

1- لیسانس فیزیک، دانشگاه شهید بهشتی (معدل کل 18.6 و معدل دروس اصلی و تخصصی ریاضی و فیزیک 18.8
    به ترتیب از 3.72 و 3.76 از 4)
    2- TOEFL iBT Score: 110 -> R:28, L:28, S:27, W:27
    3- GRE Scores -> Q: 170, V: 161, W: 4.5, Physics Subject: 890
    4- مقاله و تجربه پژوهش جدی ندارم ولی در درس پروژه لیسانس بر روی نظریه های میدان مقدماتی کار کردیم.
    5- دانشگاه های آمریکا (به طور خاص Princeton) یا کانادا (فقط Toronto یا British Columbia) به صورت فول فاند
    6- گرایش نظری فیزیک ذرات و نظریه میدان ها
    7- ترم پاییز 2016، دوره دکترا پیوسته
    8- 6 واحد از دروس ارشد را به عنوان درس اختیاری گذرانده ام. مهارت حرفه ای در برنامه نویسی. توصیه نامه خیلی خوب هم می توانم بگیرم ولی در حد تایید مهارت های کامپیوتری ام از یکی از اساتید و تایید نمرات و نحوه عملکردم در دروس فیزیک و ریاضی از بقیه استادید.

می خواستم ببینم با توجه به شرایط فعلی چقدر شانس دارم و اینکه اگر شانسی برای قبول شدن در دانشگاه های تاپ آمریکا (به خصوص پرینستون) ندارم، گذراندن ارشد (در اینصورت از اول ارشد می توانم به صورت جدی research انجام دهم) چقدر تاثیر دارد؟

با تشکر
    ویرایش توسط einsamkeit : August 31st, 2015 در ساعت 08:00 PM

Junior Member bok آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط einsamkeit نمایش پست ها
    با سلام،

1- لیسانس فیزیک، دانشگاه شهید بهشتی (معدل کل 18.6 و معدل دروس اصلی و تخصصی ریاضی و فیزیک 18.8
    به ترتیب از 3.72 و 3.76 از 4)
    2- TOEFL iBT Score: 110 -> R:28, L:28, S:27, W:27
    3- GRE Scores -> Q: 170, V: 161, W: 4.5, Physics Subject: 890
    4- مقاله و تجربه پژوهش جدی ندارم ولی در درس پروژه لیسانس بر روی نظریه های میدان مقدماتی کار کردیم.
    5- دانشگاه های آمریکا (به طور خاص Princeton) یا کانادا (فقط Toronto یا British Columbia) به صورت فول فاند
    6- گرایش نظری فیزیک ذرات و نظریه میدان ها
    7- ترم پاییز 2016، دوره دکترا پیوسته
    8- 6 واحد از دروس ارشد را به عنوان درس اختیاری گذرانده ام. مهارت حرفه ای در برنامه نویسی. توصیه نامه خیلی خوب هم می توانم بگیرم ولی در حد تایید مهارت های کامپیوتری ام از یکی از اساتید و تایید نمرات و نحوه عملکردم در دروس فیزیک و ریاضی از بقیه استادید.

می خواستم ببینم با توجه به شرایط فعلی چقدر شانس دارم و اینکه اگر شانسی برای قبول شدن در دانشگاه های تاپ آمریکا (به خصوص پرینستون) ندارم، گذراندن ارشد (در اینصورت از اول ارشد می توانم به صورت جدی research انجام دهم) چقدر تاثیر دارد؟

با تشکر
    نظری راجه به کیس شما ندارم فقط می خواستم بگم که معدل از 4 رو اشتباه حساب کردید. باید هر درس جدا محاسبه بشه و بعد معدل گرفته بشه. در این صورت معدل از 4 شما بیشتر خواهد شد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط bok نمایش پست ها
    نظری راجه به کیس شما ندارم فقط می خواستم بگم که معدل از 4 رو اشتباه حساب کردید. باید هر درس جدا محاسبه بشه و بعد معدل گرفته بشه. در این صورت معدل از 4 شما بیشتر خواهد شد.
    موفق باشید
    ممنون بابت راهنمایی.
    من دقیق نمی دونم چطور باید حساب کنم معدل از 4 رو، صرفا نمره از 20 رو با نسبت تبدیل کردم به 4.
    نمره هر درس چطور از 4 حساب میشه؟

Junior Member bluewhite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط einsamkeit نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی.
    من دقیق نمی دونم چطور باید حساب کنم معدل از 4 رو، صرفا نمره از 20 رو با نسبت تبدیل کردم به 4.
    نمره هر درس چطور از 4 حساب میشه؟
    سلام
    از اين سايت نمرات دروس رو وارد كنيد انلاين معدل رو بهتون ميده.
    http://www.foreigncredits.com/resour...alculator/iran
    فقط اينو بگم معدلتون واسه رشته علوم پايه واقعا بالاست تافل و جي ار ايي هم كه اكثرا ارزوشونه يه همچي نمره اي بيارن به نظرم واسه خيلي از دانشگاههاي خوب شانستون زياد باشه به خصوص اگه فاند براتون زياد مهم نباشه، اميدوارم دوستان علوم پايه اي نظرشون رو بگن. موفق باشيد.
    ویرایش توسط bluewhite : September 1st, 2015 در ساعت 01:38 AM

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    N/A
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    Electrical Engineering
    3.34/4 seoul national university
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    N/A
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    TOEFL 99 . Reading: 27 Listening: 26 Speaking: 25 Writing: 21
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    Verbal 148 Quantitative 167 writing 3
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یکی به زبان انگلیسی کنفرانس
    یه مقاله هم کامل نوشتم کنفرانسی که توش باید بدم مارچ شروع میکنه به گرفتن مقاله
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی برق
    فوق یا دکتر
    8- دانشگاه هامورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    نمیدونم جدی حتی نمیدونم تو چه حدی رو بتید نگاه کنم
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    حل تمرین فیزیک
    2 سال عضویت تو انجمن رباتیک و دو دوره مسابقات
    یک سال اینترشیپ تو ازمایشگاه دانشگاه
    اینترشیپ توی شرکت سامسونگ
    رتیه اول بین دانشجو های خارجی دانشکده
    رتبه دانشگاه 31 جهان
    انجام دو تا پروژه تحقیقاتی با دو تا استاد مطرح
    تحصیل به زبان انگلیسی و کره ای یکم رو معدلم تاثیر گذاشته و فارق التحصیل شدن تو 7 ترم . رکام های قوی از سه تا استاد تمام دارم .
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member Peyoba آواتار ها

سلام دوستان.
    میشه بر اساس تجربیاتتون، نظرتون رو بگید. ممنونم:

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علم و صنعت ایران، مهندسی عمران، 13.80.
    - دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تهران، مهندسی عمران-محیط زیست، 19.69 (شاگرد اول)
    - نمره زبان (تافل): (11 اکتبر) پیش بینی: 105
    - نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: در 19 نوامبر، پیش بینی: وربال: 145 کوانت: 168 رایتینگ: 4
    - تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ISI: یک مقاله چاپ شده و سه مقاله سابمیت شده ، کنفرانس بین المللی: 4 مقاله کنفرانس داخلی: 3 مقاله
    - گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: انتقال و حرکت آلودگی در خاک، پالایش خاک آلوده
    - موارد دیگر: هم RA و هم TA در دانشگاه تهران، شاگرد اول. صاحب یک شرکت مهندسی ساخت و ساز که در زمینه های محیط زیستی هم مشغول فعالیت هایی هستیم. موضوع تحقیقی من موضوع به روز و خوبیه به طوری که در 100 دانشگاه آمریکا، مجموعا 288 استاد پیدا کردم که زمینه کاری مشابهی با من دارن ولی به سبب نداشتن نمره تافل هنوز بهشون ایمیل نزدم، ولی طبیعتاً دغدغه من معدل پایینم در مقطع کارشناسیست!

Junior Member

۱دانشجوی کارشناسی بیوتکنولوژی دانشگاه روزانه کردستان .ترم۳معدلم تا حالا16،5ولی تا 17،5میتونم بالابیارم
    2
    3ندارم ولی دارم رو زبانم کار میکنم تا پایان تحصیلات داشته باشم
    4ندارم
    5یک مقاله Isiچاپ شده دارم . دارم روی چند پروژه کار میکنم نهایتا بتونم یک مقاله علمی پژوهشی و یک Isiدیگه بتونم ارایه بدم
    6یک سال به عنوان مسول واحد فناور در پارک علم فناوری مشغول بودم واحد هم مربوط به پژوهشا خودم بوده نمیدونم سابقه کار محسوب میشه یا نه . قراردا د با پارک و دارم
    7گرفتن پذیرش ارشد ذ دانشگاه های امریکا با رنکینگ زیر صد در رشته بیو تکنولوژی پزشکی با فاند کامل
    یا کانادا
    8بیوتکنولوژی پزشکی
    9
    10.من رتبه چهار جشنواره جوان خوارزمی دارم. دانش اموز برتر پژوهشگر در استان خودم بودم . دارای ثبت اختراعم ولی چون اختراع نظامی فک نکنم بتونم اریه اش بدم در ررومم .

با سلام و خسته نباشید
    واقعا دم شما گرم وقت میگذارید و راهنمایی میکنید
    دیپلم ریاضی فیزیک معدل 19:30
    1- لیسانس عمران عمران، دانشگاه آزاد تهران مرکز (معدل کل 14.6 )
    2-کارشناسی ارشد سازه های دریایی-تربیت مدرس (معدل کل 14:56)
    3-پایان نامم خیلی روی موضوعه جدید و استفاده از نرم افزاری که بحث روز دونیاست اندرکنش دوطرفه سازه وسیال با انسیس سی اف ایکس
    4-از سال 91 تو فاز 20 و 21 پارس جنوبی زمینه سکوهای دریایی مشغول به کارم همینطور در یه شرکت دیگه مشاوره طراحی های موج شکن های دریایی خطوط لوله هسم
    یه سوالی هم دارم برای صنایع دفاع هم یک مدل تانک بوده که میخواستن ببینن تو محیط دریا شناور می تونه باشه یا نه که من اونم انجام دادم با استفاده از انسیس سی اف ایکس می خواستم بدونم اینم تو رزومم بیارم یا نه
    برای 2 سال دیگه برنامم هست برم
    5-زبان تافل و جی ار ای تو اولویتمه برای امسال ان شالله تلاشمو میکنم شرایط لازم رو بیارم و بنطرتون با توجه به اینکه معدلم کمه پیشنهادتون چیه؟
    6-مقاله : یه مقاله داخلی دادم برای مجله تخصصی مهندسی دریا که انگلیسی هست دو تا هم خارجی دارم میفرستم
    می خوام دکترا تو همین زمینه مهندسی سازه های مرتبط با دریا بخونم و یا با توجه به تخصصی که در زمینه سی اف دی دارم تو زمینه شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی
    نظرتون برام خیلی با ارزشه و راهنماایی خوبی خواهد بود برام
    با شکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmiss نمایش پست ها
    1. دانشگاه غیر انتفاعی خیام مشهد- مهندسی معماری-14.20
    2.دانشگاه غیرانتفاعی سوره- مهندسی معماری اسلامی-17.30
    3.تعیین سطح آیلتس 5-5.5- در حال تقویت زبانم هستم
    4.GRE ندارم
    5. مقاله هنوز آماده نشده در حال انجام
    6. 27 ماه کار در شرکتهای مشاوره و کارگاه ساختمانی- پروژه اجرا شده داخلی-ساخت ماکت نمایشگاهی- 2 پروژه مسابقه ای
    7.هر دانشگاهی که با شرایط بنده تطابق داشته باشه .. البته ترجیح بر دانشگاه A&A تگزاس
    8. در همه زمینه های طراحی و هنر
    9. نیمسال دوم 2016
    10.فکر میکنم اسکیس ها و کارهای هنری، نقاشی رنگ روغن و صنایع دستی قابل ارائه در پورتفولیو باشه.

میشه لطفا نظرتون رو راجع به شرایط بنده بفرمایید .. ممنون میشم.. حدود یک ماه پیش این پست رو گذاشتم ولی متاسفانه تا حالا نتونستم از تجربیات دوستان استفاده کنم.....

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه تبریز-مهندسی متالورژی-16.58
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه صنعتی شریف-مهندسی مواد-17.50 و دانشگاه ماساچوست امریکا-شیمی- 3.62/4.00
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) تافل 103
    ۴- GRE v=160/Q=160/AW=3.00
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 3 مقاله ISI چاپ و یک US PATENT
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر Cornell Univ. Carnegie Mellon,Upenn,
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه مهندسی مواد و نانو مدیسن
    ۹- نیم‌سال مورد نظر پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر 2 سال سابقه تدریس در دانشگاه ماساچوست (شیمی عمومی)

For GPA Conversion See INJA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)