صفحه 159 از 307 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوستان
    من کارشناسی معماری دانشگاه آزاد گرفتم و ارشد آزاد قبول شدم
    معدل کارشناسی 18
    چند تا مسابقه معماری تا حالا برنده شدم و پژوهش گر برتر هم بودم حکمشم از استاندار گرفتم
    چند نرو افزار معماریم بلدم کامل مسلط
    2 مقاله ای اس ای
    توصیه نامه از اساتید مورد شناخت در آمریکا
    به نظرتون شانسم برای آمریکا چقدره
    ممنون میشم اگه بهم کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام دوستان
    ممنون میشم در این مورد هم نظزتون رو بفرمایید
    1. دانشگاه سمنان + مهندسی شیمی+ 14.5
    2. دانشگاه صنغت نفت + مهندسی شیمی + 15.5
    3. ایلتس 7.5
    4. جی ار ای ندادم هموز ولی شما نمره های خوب یا خیلی خوب در نظر بگیرین
    5. یک مقاله ای اس ای ولی موضوعش با گرایشی که میخوام واسه phd اپلای کنم فرق داره متاسفانه
    6. 2 سال سابقه مرتبط
    7.university of Houston, Rice University, Texas A&M, Texas at San Antonio
    دوستان اگر لطف گنید شانش رو با توجه به تک تک دانشگاهای مذکور بفرمایید خیلی ممنون میشم

Junior Member

1) کارشناسی : امیرکبیر – مهندسی صنایع – معدل: 3.7/4
    2) ارشد: - West Virginia University مهندسی صنایع 4/4
    3) تافل برای من waive می شه.
    4) 3/168/144
    5) 2 کنفرانس و یه ژرنال سابمیت شده
    6) RA هستم
    7) Oregon state, Iliinois at Chicago, Clemson, University of Houston
    8) –
    9) Fall 2016
    10) فاند کامل احتیاج دارم.

پیشاپیش مرسی

Junior Member

سلام
    کارشناشی، مهندسی کشاورزی (گرایش زراعت و اصلاح مباتات)، دانشگاه تهران، معدل 14/82
    کارشناسی ارشد، مهندسی کشاورزی (گرایش علوم علف های هرز)، دانشگاه فردوسی مشهد، معدل 18/44
    یک مقاله چاپ شده در ژورنال دانشگاه فردوسی+ شرکت در سه کنفرانس و همایش داخلی همراه با ارائه مدرک و گواهی نامه
    نمره تافل 100
    GRE هنوز امتجان ندادم و در حال خوندن هستم
    می خواستم بدونم امکان گرفتن فاند از یه دانشگاه خوب در امریکا رو دارم؟

1-دانشگاه آزاد خمینی شهر+مکانیک+معدل کل 18.50
    ۲- فوق ندارم
    ۳-تافل 90
    ۴- نمره gre 310
    ۵- 1 مقاله ISI ژرنال Physics and Chemistry of Solid
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: موردی خاصی نیست بیشتر رنکش مهمه
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: جامدات در زمینه نانو و دینامیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر: فاند کامل میخوام

1-کارشناسی: دانشگاه دولتی شهرستان+برق الکترونیک+ معدل 16.23
    ۲- فوق: دانشگاه تربیت مدرس+فیزیک ذرات+ معدل 16.51بدون پایان نامه و 17.1 با پایان نامه
    ۳-تافل: امتحان حدودا 20 روز دیگر است. (ولی طبق ازمون های ازمایشی امیر بهادر حدود 95)
    ۴-امتحان حدودا 30 روز دیگر است. نمرات حدسی (GRE (165/145/2.5
    ۵- 1 مقاله در ژورنال Physics letter B با ایمپکت 6.131
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر:
    Physics and astronomy department

(brown university ,UIC ,Stony brook ,
    city university of new york, UC davic, UC santa cruz, Northeastern university, Florida State university
    , University of Cincinnati,
    university of michigan at urbana-champaign, University of Kentucky, Michigan state university University of Pittsburgh )
    Mathematics departments
    (University of Minnesota, university of illinois at urbana-champaign)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: فیزیک ذرات، کیهان شناسی و اختر فیزیک، ریاضی فیزیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: نیمسال اول
    ۱۰- 6 تا ریکام خیلی خوب از اساتید دپارتمانهای هم ریاضی و هم فیزیک دارم،(این اساتید فارغ التحصیلان ام آی تی، پرینستون، اکسفرد، آدلاید و شریف هستند)

نکات دیگر:
    جی ار ای سابجکت ندارم ولی دانشگاههای نام برده علاوه بر اینکه زمینه های مورد علاقه ی بنده را دارا هستند،در هیچ کدام جی ار ای سابجکت الزامی نیست.
    به بعضی از اساتید این دانشگاهها ایمیل زدم ولی در جواب نهایتا گفته اند که به نظر background خوبی دارید و اپلای کنید. ولی اکثرا در جواب فقط گفته اند اپلای کنید برای دپارتمان و دپارتمان تصمیم گیرنده ی نهاییست. در ضمن به admission اکثر دانشگاههایی که ذکر کردم ایمیل زده ام و همه با این موضوع که ممکن است نمره ی جی ار ای جنرال من چند روز دیر برسد موافقت کرده اند و گفته اند مشکلی نیست.

اگر برای 8 مورد از دانشگاههای نام برده قصد اپلای داشته باشم به نظر شما کدام موارد شانس پذیرش بنده بیشتر است؟ و آیا اصلا شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند از هیچ کدام از این دانشگاه ها دارم.
    ویرایش توسط elecengineeer : December 4th, 2015 در ساعت 02:10 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط elecengineeer نمایش پست ها
    ۲- فوق: دانشگاه تربیت مدرس+فیزیک ذرات+ معدل 16.51بدون پایان نامه و 17.1 با پایان نامه
    ۳-تافل: امتحان حدودا 20 روز دیگر است. (ولی طبق ازمون های ازمایشی امیر بهادر حدود 95)

.
    .
    .
    اگر برای 8 مورد از دانشگاههای نام برده قصد اپلای داشته باشم به نظر شما کدام موارد شانس پذیرش بنده بیشتر است؟ و آیا اصلا شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند از هیچ کدام از این دانشگاه ها دارم.
    شانستون برای جاهایی مثل brown uiuc کمه برای بقیه هم میتونم بگم این نمرات زبانها اگه بیارین کمه و مشکل سازه. تغییر رشته هم کار رو مشکل تر میکنه. مگر اینکه مقاله شما accept شده باشه وچشم استادی رو بگیره واقعا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

کسایی که می دونن Physical Review Letter چی هست دست کمش نمی گیرن، فقط مطمئن باشید GRE سابجکت نداشتن مانع کارتون نمیشه، GRE کوانت هم وقت بذارید و هدف بذارید برای نمره کامل، رایتنگشم به 3 برسونید دیگه، 3 واقعا نمره کمیه ولی 2.5 یعنی عملاً تو یکی از اون ها پرت و پلا تحویل دادید. این دانشکده ها TA و Grader های زیادی هم معمولاً دارن، اگر اسپیکینگ تافل اوکی باشه احتمالش زیاده، نباشه هم ممکنه مشروط کنن به تست ای که خودشون می گیرن (مثلاً تو UIUC) یا تافل مجدد یا Grader

نقل قول نوشته اصلی توسط elecengineeer نمایش پست ها
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر:
    Physics and astronomy department

(brown university ,UIC ,Stony brook ,
    city university of new york, UC davic, UC santa cruz, Northeastern university, Florida State university
    , University of Cincinnati,
    university of michigan at urbana-champaign, University of Kentucky, Michigan state university University of Pittsburgh )
    Mathematics departments
    (University of Minnesota, university of illinois at urbana-champaign)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: فیزیک ذرات، کیهان شناسی و اختر فیزیک، ریاضی فیزیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: نیمسال اول
    ۱۰- 6 تا ریکام خیلی خوب از اساتید دپارتمانهای هم ریاضی و هم فیزیک دارم،(این اساتید فارغ التحصیلان ام آی تی، پرینستون، اکسفرد، آدلاید و شریف هستند)

نکات دیگر:
    جی ار ای سابجکت ندارم ولی دانشگاههای نام برده علاوه بر اینکه زمینه های مورد علاقه ی بنده را دارا هستند،در هیچ کدام جی ار ای سابجکت الزامی نیست.
    به بعضی از اساتید این دانشگاهها ایمیل زدم ولی در جواب نهایتا گفته اند که به نظر background خوبی دارید و اپلای کنید. ولی اکثرا در جواب فقط گفته اند اپلای کنید برای دپارتمان و دپارتمان تصمیم گیرنده ی نهاییست. در ضمن به admission اکثر دانشگاههایی که ذکر کردم ایمیل زده ام و همه با این موضوع که ممکن است نمره ی جی ار ای جنرال من چند روز دیر برسد موافقت کرده اند و گفته اند مشکلی نیست.

۱-دانشگاه آزاد کرج-مکانیک سیالات لیسانس-معدل 12.69 -معدل 60 واحد آخر 14
    2- ______________
    3- IELTS overall 7.0 از 6.5 کمتر نداشتم
    ۴- GRE ندادم
    ۵- ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
    ۶- کار آموزی در مپنا
    ۷- University of central Florida,Florida International University با فاند
    ۸- هوا فضا و انرزی
    ۹- Fall ya summer 2016
    10-معلم رباتیک و ورزشکار ماهر بودن
    شانس فاند گرفتن من چقدر است؟

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه تهران - مهتدسی منابع طبیعی - 13.26
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :دانشگاه علوم و تحقیفات - RS/GIS - معدل 18.42
    ۳- نمره زبان : R:19 , L:18 , S:22 , W:22 Total :81
    ۴- نمره : Verbal :142 , Qnt : 161 , Writing :2.5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).خیر
    ۶- سابقه کار مرتبط : حدود 3 سال
    ۷- دانشگاه های مورد نظر Florida St Univ , University of Buffalo , Michigan St Univ
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : Fall 2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)