صفحه 287 از 307 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    من قاطعانه تر نظر شما رو تایید کنم که هیچ دانشگاهی با این زبان فاند نخواهد داد!!!
    الان باید کلی جستجو کرد تا موارد بین 90-100 پیدا کرد!.....

بعضی از دانشگاها دیگه شمشیر رو از رو بستن و نوشتن برای TA نیاز به اسپکینگ 27 هست!!
    البته من خودم شخصا معتقدم با نمره ی 80 هر کسی بیاد امریکا به مشکل خواهد خورد. 80 سطح خیلی مینیممی از نمره اس که شخص در سطوح بالای تحصیلی نمی تونه با این سطح زبان به بهترین شکل جلو بره. من خودم کسانی رو که با این نمرات به مشکل خوردن دیدم. مثلا با این سطح زبان نمی شه نمرات بسیار بالایی گرفت و در امریکا معدل مهمترین پارامتر ارزیابی شما بعد از فارغ التحصیلی یا پیدا کردن کار هست. البته این نظر شخصیه منه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    من قاطعانه تر نظر شما رو تایید کنم که هیچ دانشگاهی با این زبان فاند نخواهد داد!!!
    الان باید کلی جستجو کرد تا موارد بین 90-100 پیدا کرد!.....

بعضی از دانشگاها دیگه شمشیر رو از رو بستن و نوشتن برای TA نیاز به اسپکینگ 27 هست!!
    برای TA شدن! (شما نمرتون 30 هم بشه که محاله! حتی خود نیتیو امریکا هم 30 ممکنه نشه .... ) با هر نمره اسپیکینگی باشید باید در ازمونهای ارزیابی خود دانشگاه و کلاسهای زبانش شرکت کنید. بخصوص ازمون زبان خود دانشگاه که حتما!
    بیشترین نمره ی اسپیک هم تو یکسری دانشگاههای خاص مثل فلوریدا استیت یا دانشگاهی مثل مک مستر که بنده تو این چندین وقت سرچی که داشتم، برای رشته بیزنس، 25 یا 26 بوده! اونم فقط این دو دانشگاه! البته من دانشگاهای ivy رو ندیدم کامل ولی اونا که کلا نمره مینیمم رو زیاد نمیگن!
    برای باقی دانشگاهها هم معمولا مینمم رو 79 میزارن. البته دانشگاههای کانادایی رو مینیمم استاندارد و حرفه ای گذاشتن خیلی پیشرو هستن و نمراتی نظیر 88و 92 یا 90 رو میزارن.
    ببینید، یه بخشی از پروسه اپلای رو اگه دیده باشید، برخی دانشگاههای نمونه مقاله یا کار تحققیق تنگلیسی یا تز تون به زبان انگلیسی میخان! علتشم اینه که میخان سطح زبان شما رو ارزیابی کنن. یا مثلا یادم میاد دانشگاه تگزاس A&M برای دکتری یکی از رشته هاش گفته بود تافل 96 یا وربال GRE بالای 154. یعنی اگه 154و بالاتر بشی معاف از دادن تافلی.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    برای TA شدن! (شما نمرتون 30 هم بشه که محاله! حتی خود نیتیو امریکا هم 30 ممکنه نشه .... ) با هر نمره اسپیکینگی باشید باید در ازمونهای ارزیابی خود دانشگاه و کلاسهای زبانش شرکت کنید. بخصوص ازمون زبان خود دانشگاه که حتما!
    بیشترین نمره ی اسپیک هم تو یکسری دانشگاههای خاص مثل فلوریدا استیت یا دانشگاهی مثل مک مستر که بنده تو این چندین وقت سرچی که داشتم، برای رشته بیزنس، 25 یا 26 بوده! اونم فقط این دو دانشگاه! البته من دانشگاهای ivy رو ندیدم کامل ولی اونا که کلا نمره مینیمم رو زیاد نمیگن!
    برای باقی دانشگاهها هم معمولا مینمم رو 79 میزارن. البته دانشگاههای کانادایی رو مینیمم استاندارد و حرفه ای گذاشتن خیلی پیشرو هستن و نمراتی نظیر 88و 92 یا 90 رو میزارن.
    ببینید، یه بخشی از پروسه اپلای رو اگه دیده باشید، برخی دانشگاههای نمونه مقاله یا کار تحققیق تنگلیسی یا تز تون به زبان انگلیسی میخان! علتشم اینه که میخان سطح زبان شما رو ارزیابی کنن. یا مثلا یادم میاد دانشگاه تگزاس A&M برای دکتری یکی از رشته هاش گفته بود تافل 96 یا وربال GRE بالای 154. یعنی اگه 154و بالاتر بشی معاف از دادن تافلی.
    سلام
    ممنون به خاطر توضیحاتتون
    یه سوالی
    همه دانشگاههای آمریکا و کانادا اینطورین؟ (بالا دو تا مثال از دو دانشگاه امریکا و کانادا آوردین). همه دانشگاههاشون براشون آزمون زبان در حین تحصیل و شرکت در کلاسهای زبان بعد از اینکه ثبت نام کردیم و ترم هم شروع شد اجباریه؟ برای همه رشته ها؟
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    اول یک توضیحِ مختصری بدم در مورد رشته حقوق در آمریکا چون سیستم اینجا با بقیه دنیا فرق داره. حقوق در آمریکا دوره لیسانس نداره، و یک رشته حرفه ائ‌ محسوب می‌شه (مثل پزشکی‌ و MBA). مدرک پایه حقوقه اینجا JD هست (juris Doctor) که یک دوره ۳ سالست که قبلش باید حداقل یک مدرکِ لیسانس بگیرید (لیسانس هر رشته ائ‌ باشه فرق نداره). بد از گرفتنِ مدرکِ JD میتونید یآا شروع به وکالت کنید یا در دانشگاه تدریس کنید، و اکثر استاد‌های حقوق اینجا JD دارن.

مدرکِ بعد از این LLMِ (که اسم مدرکِ دوره لیسانسِ حقوقه تو بعضی‌ کشور ها) و یک دوره ۱ ساله. این مدرک رو تو آمریکا معمولاً دانشجوهای خارجی‌ میگیرن، چون نه برای وکالت بهش احتیاج هست نه برای تدریس، ولی‌ این امکان رو میده به خارجیا که در امتحانِ BAR آمریکا شرکت کنند. معمولان این مدرک funding هم یا کم داره یا اصلا نداره، چون محل ایجادِ در آمده برای دانشگاه ها.

مدرکِ آخر حقوق JSD, SJD, یا PHDِ (در هر دانشگاه یک اسمی داره) و موجودِ غریبیه، مخصوصاً به این دلیل که احتیاجی بهش نیست برای استادی در دانشگاه یا تحقیق و کار‌های دیگه آکادمیک. این مدرک رو دانشگاه‌های کمی‌ ارائه میدان (شاید ۵-۱۰% از دانشگاه‌هایی‌ که رشته حقوق دارن) و تا جایی‌ که من دیدم برای کسانیه که واقعا به حقوق علاقه دارن یا میخوان استاد بشن و کار پیدا نکردن (در این مورد کمی‌ پایین تر توضیح میدم). شرایطِ قبولی برای هر دانشگاه فرق می‌کنه، ولی‌ معمولان از بین دانشجوهایه رشته LLM همون دانشگاه خودشون میگیرن، و مثل هر رشته دکترا دیگه معمولان خرج تحصیل و زندگی‌ رو کامل میدان.

یک توضیحی هم در مورد بازار کار آکادمیک حقوق. بازار آکادمیک اینجا بسیار رقابتی شده در یک ده اخیر، و کلا در انحصار فارغ‌التحصیل‌های ۳ دانشکده اولِ آمریکاست، و تا حد کمتری دانشکده‌های چهارم تا هشتم. یکی‌ از نتایج این رقابتی‌ شدن اینه که استاد‌های جدید در دانشگاه‌های سطح بالا معمولان یک JD داران و یک PhD در یک رشته غیر از حقوق (مثلا اقتصاد رشته پر طرفداریه). چون رشته دکترا حقوق تو دانشگاههای سطح بالا کلا جدید (yale و Harvard تو ۴-۵ سال اخیر این رشترو ایجاد کردن) هنوز معلوم نیست چقدر تاثیر داره در گرفتنِ شغل آکادمیک، ولی‌ احتمالا بهتر از JD خالی‌ ولی‌ نه به خوبی JD + PHD خواهد بود.

در ضمن احتیاج به امتحان GRE برای دره LLM و دکترای حقوق نیست، ولی‌ بعضی‌ دانشگاه‌ها ممکن نمره امتحانِ LSAT رو بپرسن (امتحان ورودی دوره JD).

برای تو احتمال ورود به دکترا دانشگاهی که واقعاً امکانِ گرفتنِ کار آکادمیک داشته باشه کمه ولی‌ اگر از LLM شروع کنی‌ در یکی‌ از دانشگاه‌های ۱-۸ امکانش زیاد می‌شه که بتونی‌ همونجا دکترا هم پذیرش بگیری.
    سلام
    میشه لطفاً بگید چه چیزایی در رزومه باید داشته باشیم برای مستر در 1 تا 8؟
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفاً بگید چه چیزایی در رزومه باید داشته باشیم برای مستر در 1 تا 8؟
    معمولاً دنبال دنشجوهایی هستن که (۱) از یک دانشگاهِ رتبه بالا در کشورشون مدرک گرفتن، و (۲) در رشتشون دانشجوی ممتاز بودن (معدل بالا). مقاله و فعالیت‌های دانشجویی لازم نیست ولی‌ کمک می‌کنه و یکی‌ دو سال کار مرتبط هم همینطور. چیزیی‌ مثل نمره امتحانِ زبان هم که طبیعیه.

سلام بر دوستان عزیز...
    -لیسانس شهید بهشتی+شیمی محض+16.28
    -فوق لیسانس شهید بهشتی+شیمی معدنی+18.54(شاگرد اولم)
    TOEFL (TOTALL:91.....R:21,L:20, S:29,W:21)
    SECOND TRY.....TOEFL(TOTAL:94)......R:22,L:23,S:24,W:25)
    GRE, QUANT:150, VERBAL:146,W:3
    -مقاله ندارم
    -TA زبان تخصصی بودم و حدود سه ساله مدرس زبانم مدرک tesol دارم (شاید نمره هام عجیب باشه و بگید این چه مدرسیه ....من برای هر امتحان کمتر از یک ماه وقت گذاشتم چون مرتبا سرکار بودم و در تافل دومم به دلیل اینکه حالم بد بود و مریض بودم متاسفانه نمره s اومد پایین)

- دانشگاههای مدنظرم......uc davis, purdue, oregon state ,oklahoma state .........حالا اگه کسی بازم جایی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه
    -برای دکترا میخوام شیمی معدنی رو ادامه بدم و برم روی شاخه انرژی های نو مثل خورشیدی یا بیو.....
    -برای fall 2017
    -مورد اصلی من اینه که اولا به نظر اهل فن ....امکان گرفتن پذیرش با فاند دارم؟؟؟؟ و دوم اینکه به نظرتون با توجه به اینکه چیزی تا پایان deadlineهای دانشگاهها نمونده به نظرتون دوباره تافل بدم؟؟؟؟
    ممنون و متشکررررر

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamiiiii نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز...
    -لیسانس شهید بهشتی+شیمی محض+16.28
    -فوق لیسانس شهید بهشتی+شیمی معدنی+18.54(شاگرد اولم)
    TOEFL (TOTALL:91.....R:21,L:20, S:29,W:21)
    SECOND TRY.....TOEFL(TOTAL:94)......R:22,L:23,S:24,W:25)
    GRE, QUANT:150, VERBAL:146,W:3
    -مقاله ندارم
    -TA زبان تخصصی بودم و حدود سه ساله مدرس زبانم مدرک tesol دارم (شاید نمره هام عجیب باشه و بگید این چه مدرسیه ....من برای هر امتحان کمتر از یک ماه وقت گذاشتم چون مرتبا سرکار بودم و در تافل دومم به دلیل اینکه حالم بد بود و مریض بودم متاسفانه نمره s اومد پایین)

- دانشگاههای مدنظرم......uc davis, purdue, oregon state ,oklahoma state .........حالا اگه کسی بازم جایی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه
    -برای دکترا میخوام شیمی معدنی رو ادامه بدم و برم روی شاخه انرژی های نو مثل خورشیدی یا بیو.....
    -برای fall 2017
    -مورد اصلی من اینه که اولا به نظر اهل فن ....امکان گرفتن پذیرش با فاند دارم؟؟؟؟ و دوم اینکه به نظرتون با توجه به اینکه چیزی تا پایان deadlineهای دانشگاهها نمونده به نظرتون دوباره تافل بدم؟؟؟؟
    ممنون و متشکررررر
    سلام،

من کاری به رشته تحصیلی شما ندارم، در حالت کلی اصلا نمرات تافل و جی آر ای تون خوب نیست. تافل تون میانه است و برای رقابت کم میاره، کسانی هستن با همین نمرات پذیرش گرفتن ولی خوب شما نباید به مینیمم ها اکتفا کنید. نمرات کوانت و وربال جی آر ای تون هم اصلا خوب نیست. معدل ها تون خوبه، مخصوصا ارشد، و حیفه که بیشتر وقت نزارین.
    این نظر شخصی من هست. با توجه به اینکه مقاله هم ندارین، تنها شانستون اینه که استادی با شما اونقدر مچ در آد که حاصر به ویو جی آر ای بشه و شما تنها با یه بار دیگه تافل دادن نمرتون رو بالای ۱۰۰ ببرین و بتونین شانستون رو افزایش بدین. که خوب این جزء اتفاقات نادر هست (نمی گم اصلا احتمالش نیست)
    من برای خودم می گم، اگه این رزومه من بود، برای خودم هیچ شانسی برای فال ۲۰۱۷ قایل نمی شدم و به سال ۲۰۱۸ با نمرات عالی جی آر ای و تافل و مقاله فکر می کردم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

من کاری به رشته تحصیلی شما ندارم، در حالت کلی اصلا نمرات تافل و جی آر ای تون خوب نیست. تافل تون میانه است و برای رقابت کم میاره، کسانی هستن با همین نمرات پذیرش گرفتن ولی خوب شما نباید به مینیمم ها اکتفا کنید. نمرات کوانت و وربال جی آر ای تون هم اصلا خوب نیست. معدل ها تون خوبه، مخصوصا ارشد، و حیفه که بیشتر وقت نزارین.
    این نظر شخصی من هست. با توجه به اینکه مقاله هم ندارین، تنها شانستون اینه که استادی با شما اونقدر مچ در آد که حاصر به ویو جی آر ای بشه و شما تنها با یه بار دیگه تافل دادن نمرتون رو بالای ۱۰۰ ببرین و بتونین شانستون رو افزایش بدین. که خوب این جزء اتفاقات نادر هست (نمی گم اصلا احتمالش نیست)
    من برای خودم می گم، اگه این رزومه من بود، برای خودم هیچ شانسی برای فال ۲۰۱۷ قایل نمی شدم و به سال ۲۰۱۸ با نمرات عالی جی آر ای و تافل و مقاله فکر می کردم.

موفق باشید.
    ممنونم از وقتی که گذاشتید .........
    پس به نظرتون به بهار 2018 فکر کنم بهتره؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamiiiii نمایش پست ها
    ممنونم از وقتی که گذاشتید .........
    پس به نظرتون به بهار 2018 فکر کنم بهتره؟!!!
    سلام،

واقع بینانه، بله.
    یه alternative هم دارین. اینکه برا فال ۲۰۱۷ بیخیال آمریکا شین، بعصی دانشگاه های کانادا جی آر ای نمی خواد، اروپا هم همینطور. اگه اصرار خاصی برا آمریکا ندارین می تونین رو اون گزینه ها هم فکر کنین. البته با این شرط که یه بار دیگه تافل بدین و نمرتون رو ارتقا بدین به بالای ۱۰۰
    با این اوصاف کمی شرایط تون بهتر میشه

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

ايسانس زبان انگليسي روزانه. معدل ١٤.٧٥.
    فوق ليسانس مديريت بازرگاني گرايش استراتژيك. دانشگاه آزاد علوم و تحقيقات. اما هنوز از پايان نامم دفاع نكردم (اما ميدونم معدلم همون حدود ١٧ هست)
    تافل اينترنتي. ١٠٨.
    GRE. 325
    مقاله دارم
    زبان فرانسه مدرك دارم
    .............................
    سوالم اينه اول كه شانس پذيرش با بورس رو دارم؟؟؟؟
    و ميتونم قبل دفاعم مدارك رو بفرستم به همراه ريز نمرات بدون پايان نامه و بعد دفاع كامل كنم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)