صفحه 54 از 307 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط andres نمایش پست ها
    با سلام.
    دانشگاه شیراز-کارشناسی مهندسی شیمی-معدل:14.83
    تافل و جی آر ای هنوز ندادم ولی تافل رو بالای 100 و جی آر ای رو بالای 300 میتونم بیارم.
    مقاله هم ندارم.
    به نظرتون با احتساب اینکه تافل و جی آر ای م خیلی خوب بشه،چقدر شانس دارم که از houston university و یا rice university پذیرش بگیرم؟ با فاند یا بدون فاند فرقی نداره برام.می خوام ببینم با وجود این معدل اصلا می تونم رو این دو تا دانشگاه حساب کنم برای پذیرش فوق لیسانس یا نه.
    سلام دوست عزیز
    نمره بالای 100 در آزمون تافل نمره خیلی خوب ارزیابی میشه؛ اما در آزمون GRE به نمره به مراتب بهتری نسبت به اونچه که پیشبینی کردید نیاز دارید. با توجه به اینکه معدلتون پایینه به نمره بالاتر از 315 و ترجیحن بالاتر از 320 فکر کنید.
    با توجه به رنکینگ بالای این دو دانشگاه به خصوص Rice University می ترسم که در پذیرش از بابت معدل به مشکل بخورید.
    برای اطلاع از شرایط پذیرش این دو دانشگاه بهترین منبع سایت دانشگاه هاست. به بخش Graduate Admission و قسمت Admission Requirements مراجعه کنید.
    اما این را درنظر داشته باشید که صرف داشتن شرایط مینیمم پذیرش، به معنای دریافت پذیرش نیست!
    موفق باشید
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط northboy نمایش پست ها
    با سلام و احترام

۱- دانشگاه چمران اهواز ، مهندسی مواد-متالورژی صنعتی ، 15.57
    ۲- دانشگاه تربیت مدرس تهران ، مهندسی مواد-شناسایی و انتخاب مواد مهندسی ، 16.53
    ۳- نمره زبان در حال حاضر ندارم، تا پایان مهر نمره تقریبی 85-90
    ۴- نمره احتمالی GRE بالای 300 تا آبان ماه
    ۵- 2 مقاله ISI با ایمپکت های 2.13 و 2.9 به ترتیب در ژورنال های Applied Surface science و Materials and design . یک مقاله در کنفرانس بین المللی داخلی در حال سابمیت کردن هستم (تا 4 ماه دیگر کنفرانس برگزار میشود و مقاله به زبان انگلیسی است).
    ۶- مدرس ستاد نانو، و سابقه 6 ماه تدریس در زمینه فناوری نانو و نانومواد. و همچنین 1 سال سابقه کار غیر مرتبط با رشته (در زمینه برق قدرت).
    ۷- فعلا دانشگاه خاصی را برای مقصد انتخاب نکرده ام.
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: جوشکاری همزن اصطکاکی (FSW)، فرآیند همزن اصطکاکی (FSP)، ایجاد ساختارهای نانو در فلزات با روش های نوین، روش های رسوب دهی شیمیایی از فاز بخار (PACVD) و سایر روش های مرتبط
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: پاییز 2016
    ۱۰- دارای گواهینامه در زمینه بازرسی تجهیزات فنی، عضو استعدادهای درخشان دانشگاه دوره لیسانس به مدت 1 سال
    سلام دوست عزیز
    تا مشخص نبودن نمرات آزمون های زبان نمی توان درمورد شانس پذیرش شما و رنک دانشگاه هایی که شانس پذیرش خواهید داشت، صحبت کرد.
    اما با درنظرگرفتن این رزومه، مطمئنن با داشتن نمره زبان بالای 95 و نمره GRE بالای 317 شانس خوبی برای پذیرش خواهید داشت.
    موفق باشید

۱- دانشگاه پیام نور+ مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار + معدل (13.39)
    ۳- نمره زبان تافل 111
    ۴- نمره GRE 322
    ۵- بدون مقاله
    ۶- 4 سال برنامه نویس اندروید و دات نت
    ۸- هر کدام از گرایش های مرتبط با نرم افزار از جمله data mining
    ۹- نیم‌سال اول یا دوم

لطفا اگر امکان داره بفرمایید با این رزومه کجا ها میتونم اپلای کنم و آیا امکان فول فاند دارم یا خیر
    همچنین برای بهتر شدن رزومه چه کارهای دیگه ای میتونم انجام میدم.

Junior Member

با سلام
    از دوستان آگاه خواهشمند است نظری به شانس ما هم بیافکنند
    ۱- علوم پزشکی کاشان کاردانی 14.76 و کارشناسی 15.08 بهداشت حرفه ای OHSAS
    ۲- فوق لیسانس دانشگاه آزاد مرکزی تهران رشته HSE معدل 19
    ۳- نمره زبان آیلتس 6.5
    ۴- GRE ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یک آی اس آی و یک مقاله داخلی
    ۶- 5 سال کار مرتبط
    ۸- گرایش های مربوط به محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی
    ۹- نیم سال پاییز 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با کسب یه نمره خوب در آزمون GRE شانس خوبی برای دوره مستر از رنک های بالای 50 خواهید داشت. (باتوجه به ناشناخته بودن دانشگاه لیسانس و نداشتن مقاله اقدام برای رنک های زیر 50 ریسکی خواهد بود)
    از بابت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی جای نگرانی نیست.
    تشکر. منظورتون از رنک Overall است یا subject؟
    آیا شانس فاند هم دارم برای مستر؟ #556

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinkiller200 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه پیام نور+ مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار + معدل (13.39)
    ۳- نمره زبان تافل 111
    ۴- نمره GRE 322
    ۵- بدون مقاله
    ۶- 4 سال برنامه نویس اندروید و دات نت
    ۸- هر کدام از گرایش های مرتبط با نرم افزار از جمله data mining
    ۹- نیم‌سال اول یا دوم

لطفا اگر امکان داره بفرمایید با این رزومه کجا ها میتونم اپلای کنم و آیا امکان فول فاند دارم یا خیر
    همچنین برای بهتر شدن رزومه چه کارهای دیگه ای میتونم انجام میدم.
    نمرات زبان خیلی خوبی دارید، علیرغم معدلتون. نمیدونم برای مستر میخواید اپلای کنید یا PhD پیوسته، ولی نمرات زبانتون خیلی جای مانور داره. پیشنهاد میکنم روی سابقه پژوهشیتون کار کنید. با چندتا ISI امکان پذیرفته شدن در PhD پیوسته هم خواهید داشت. البته، برای اینکه بتوان یک نتیجه گیری منطقی برای رنج رنک اپلای داشت، باید به اساتید از دانشگاه های مختلف ایمیل بزنید و بر اساس فیدبک یک تصمیم منطقی بگیرید. موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان آگاه خواهشمند است نظری به شانس ما هم بیافکنند
    ۱- علوم پزشکی کاشان کاردانی 14.76 و کارشناسی 15.08 بهداشت حرفه ای OHSAS
    ۲- فوق لیسانس دانشگاه آزاد مرکزی تهران رشته HSE معدل 19
    ۳- نمره زبان آیلتس 6.5
    ۴- GRE ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یک آی اس آی و یک مقاله داخلی
    ۶- 5 سال کار مرتبط
    ۸- گرایش های مربوط به محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی
    ۹- نیم سال پاییز 2016
    سلام

معدل ارشدتون خیلی مناسبه. گرچه نمره آیلتستون تقریبا مینیمم اکثر دانشگاه هاست، برای ضمانت فاند باید به نمره 7 آیلتس و نمره +310 از امتحان GRE فکر کنید. سابقه پژوهشی شما میتواند قوی تر بشود، حتی با سابمیت کردن یک یا دو مقاله ISI دیگر. برای اطمینان حتما چک کنید که برای رشته شما آیا GRE جنرال کافیست یا سابجکت هم پیش نیاز پذیرش است.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    تشکر. منظورتون از رنک Overall است یا subject؟
    آیا شانس فاند هم دارم برای مستر؟ #556
    منظور رنک دپارتمان هست (Subject)
    درضمن پاسخی که از اساتید می گیرید می تونه تا حدی گره گشا باشه. سعی کنید برای گستره نسبتن وسیعی از رنک ها اقدام کنید تا ضمن امتحان شانستون برای دانشگاه های تاپ، فرصت ادامه تحصیل رو از خودتون نگیرید.

همانطور که عرض کردم با کسب نمره خوب در آزمون GRE، برای دریافت فاند هم شانس خواهید داشت.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من قصد دارم در مقطع ارشد پذیرش بگیرم. ممنون میشم راهنمایی کنید که شانس پذیرش چقدره؟ و همینطور شانس فاند گرفتن؟
    دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم سابق)+ دشته زیست شناسی+ معدل۱۶.۵(البته هنوز در حال تحصیلم)
    ielts و gre هنوز شرکت نکردم و در حال مطالعه هستم. پیش بینی IELTS 7. ایا gre برای همه ی رشته ها ضروری است یا فقط واسه مهندسی ها لازمه؟
    مقاله ندارم .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh93 نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد دارم در مقطع ارشد پذیرش بگیرم. ممنون میشم راهنمایی کنید که شانس پذیرش چقدره؟ و همینطور شانس فاند گرفتن؟
    دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم سابق)+ دشته زیست شناسی+ معدل۱۶.۵(البته هنوز در حال تحصیلم)
    ielts و gre هنوز شرکت نکردم و در حال مطالعه هستم. پیش بینی IELTS 7. ایا gre برای همه ی رشته ها ضروری است یا فقط واسه مهندسی ها لازمه؟
    مقاله ندارم .
    سلام. بدون نمرات زبان و GRE که نمیشه نظر داد. GRE جنرال که الزامیه. واسه رشته شما خیلی دانشگاها علاوه بر اون, GRE سابجکت هم میخوان. حتی اگه نخوان هم سعی کنید داشته باشید. به شدت کمک کننده است. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)