صفحه 101 از 307 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط arash701 نمایش پست ها
    1- دانشگاه آزاد بجنورد - مهندسی برق- الکترونیک -(GPA- 14.69/20 (2.93
    2- دانشگاه آزاد تهران جنوب - مهندسی برق-الکترونیک- ( GPA- 15.15 / 20.00 (3.03
    3- IELTS =6.5
    4- نمره GRE ندارم
    5- دو مقاله ISI در ژورنال( Elsevier (science direct با ایمپکت بالا- یک مقاله ISI در ژورنال springer با ایمپکت بالا - یک مقاله خارجی در کنفرانس IEEE- یک مقاله در کنفرانس داخلی دانشگاه تهران (فارسی)
    6- پنج سال سابقه تدریس دروس تخصصی در دانشگاه آزاد و موسسات آموزش عالی/ مدیر پروژه چندین طرح پژوهشی
    7- دانشگاههای آمریکا (الویت اول) - کانادا - اروپا
    8 - پردازش سیگنال و تصویر - ساخت ادوات نیمه هادی
    9 - 2016
    10- عضو کمیته های علمی و هیات داوران و ادیتور بورد (TPC member @ Guest editor) کنفرانسها و ژورنالهای بین المللی خارجی هستم.
    نیازمند فاند کامل در مقطع Phd میباشم...
    در کل برای چه رنک و دانشگاههایی شانس دارم

ممنون

شما هم رزومه ی بدی ندارین ولی با تافل بالای 90 و جی ار ای بالای 315 میتونید پذیرش با فاند بگیرین ولی دانشگاه رنک تاپ نمرات زبان بهتری میخواد.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    نمره ی زبان خیلی مهمه یعنی قسمت عمده ای از رزومه ی شما تا بالای 50 درصد به این دو نمره بستگی داره. اگه نمرات خوبی داشته باشین پذیرش سخت نیست.
    مرسى از راهنماييتون
    ميخواستم بدونم اگر بااين شريط نمره زبان قابل قبولى بگيرم شانس فاند دکترا از چه رنک دانشگاههايي رو دارم؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک شریف

۱- شریف _مهندسی مکانیک _معدل 60 واحد اخر 3.5/4
    2-_
    ۳- نمره زبان : تافل +100
    4- نمره GRE (Verbal/Quantitative/Writing+310
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند.(احتمالا تا زمان اپلای یک مقاله کنفرانسی از پروژه ام دارم )
    ۶- سابقه کار مرتبط: 1 سال سابقه تدریس و یک ترم ta
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): new mexico, missouri, missouri tech , dayton ,texas dallas ,.....
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: ارشد کنترل ، دینامیک ، رباتیک یا مکاترونیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه):ریکام از اساتید عالی

فول فاند
    ویرایش توسط eshaghii : September 22nd, 2015 در ساعت 04:01 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghii نمایش پست ها
    2-_
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند.(احتمالا تا زمان اپلای یک مقاله کنفرانسی از پروژه ام دارم )
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): new mexico, missouri, missouri tech , dayton ,texas dallas ,.....

فول فاند
    به احتمال زیاد از دانشگاههای نامبرده پذیرش فاندد میتونید بگیرید... سعی کنید دو سه تا دانشگاه بهتر هم در رنک 30 تا 60 USNEWS انتخاب کنید... مقاله کم دارید.. حتی پس از اپلای اگه بتونید یک مقاله بهتر چاپ کنید میتونید با ارسال ایمیل وضعیت خودتون رو قبل از تصمیم نهاییشون (شاید) بهتر کنید..

نقل قول نوشته اصلی توسط lotus1 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کارشناسی-برق الکترونیک-علم و صنعت-معدل 13.2
    ارشد-برق-امیرکبیر-17
    دو مقاله کنفرانس داخلی+ یک ISI
    هنوز برای زبان اقدامی نکردم.
    حدود یک سال سابقه کار بدون بیمه.

می خواستم بدونم احتمال پذیرش دکترا با فاند از دانشگاه های آمریکا وجود داره؟ و اگر بله چه رنکی؟ از چه زمانی باید اقدام کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

تا نمرات زبانتون مشخص نشه نظر خاصی نمیشه داد.. موفق باشید..

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghii نمایش پست ها
    2-_

فول فاند
    در دانشگاه های گفته شده شانس دارید. اما بهتره از Dayton بگذرید. بیشتر کاراشون با ارتش امریکاس و هم سخت پذیش می دن و اگه هم بدن بحث ویزا هم مشکل ساز میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering-shiraz azad university

۱- دانشگاه آزاد واحد شیراز٬ مهندسی صنایع٬ ۱۶.۰۳
    ۲- دانشگاه تهران پردیس بین الملل کیش٬ مهندسی صنایع٬ ۱۷.۰۴
    ۳- آیلتس ۶ دارم٬ دارم آماده میشم برای تافل (۸۵ به بالا)
    ۴- آماده برای امتحان
    ۵- ۲ مقاله کنفرانسی بین المللی داخلی به زبان فارسی٬ یک مقاله تحت داوری در ژورنال ISI معتبر مربوط به رشته
    ۶- فعالیت به عنوان کارشناس در یکی از پروژه های دانشگاه صنعتی شریف٬ TA در دانشگاه تهران و دانشگاه تهران پردیس کیش
    ۷- کشور آمریکا university of houston, georgia tech university,drexel university و....
    ۸- مدیریت زنجیره تامین٬ مدیریت موجودی و....
    ۹- پاییز ۲۰۱۶. بهار ۲۰۱۷

Junior Member

۱- دانشگاه غیر انتفاعی علامه لامعی + کاردانی فنی عمران- کارهای عمومی ساختمان -+ 14.47
    ۲- دانشگاه ازاد تهران (شهر قدس) + کارشناسی ناپیوسته (مهندسی تکنولوژی عمران-عمران) + 13.27
    ۳- برای امتحان آماده میشم و تا حدود 3 ماه دیگه به ایلتس 6 - 6.5 امیدوارم.
    ۴- ندارم
    ۵- ندارم
    ۶- سرپرست اجرایی در پروژه های
    ژئوتکنیک - میکروپایل 2 سال- انکراژ - نیلینگ 2 سال - ساختمان های بتنی و فلزی 1 سال
    ۷- ---- حتما فاند احتیاج دارم
    ۸- ژئوتکنیک
    ۹- نیمسال اول ارجح می باشد
    ۱۰- اتوکد حرفه ای و دوره های نرم افزاری تخصصی و دوره های فنی و بازرسی مرتبط را گذرانده و در مرحله آزمون و گرفتن گواهی هستم .

سلام
    1- کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اراک - معدل 17.34
    2- ارشد همان رشته و همان دانشگاه - معدل 17.05 سال 91
    3- مقاله یک عدد کنفرانس داخلی با موضوع data mining البته قصد دارم اگر بتوانم مقاله خارجی هم داشته باشم
    4- تافل و GRE ندارم ولی در حال خواندن زبان هستم
    5 - سابقه کار مرتبط ندارم ولی به مدت سه ترم به صورت حق التدریس در دانشگاه پیام نور تدریس کرده ام و سابقه کار غیرمرتبط 6 سال و نیم مدیر امور اداری یک شرکت خصوصی بوده ام
    6- دانشگاه خاصی مدنظرم نیست اما میخوام اگر شانس و امکانش رو داشته باشم فول فاند بگیرم رنک دانشگاه هم مهم نیست فقط تا این حد که دانشگاه هم در آمریکا و هم در ایران معتبر و قابل قبول باشد
    نکات تکمیلی: من خانوم متاهل و دارای یک فرزند هستم . این عوامل چه تاثیری روی گرفتن ویزا دارد؟ ممنون با تشکر

Junior Member

1- علم و صنعت،مهندسی مکانیک، معدل 14، 2.5 GPA
    ۲- علوم و تحقیقات، اقتصاد، 18معدل ، GPA 3.8
    ۳- تافل 109 (R27, L30, S28, W24)
    ۴- نمره (GRE (V161/Q167/W4
    ۵- 2 مقاله علمی پژوهشی داخلی (رشته اقتصاد مقاله دادن ISI یه مقدار مشکله)
    ۶- 3 سال سابقه کار در شرکت های بازرگانی
    ۷- دانشگاه های شرق و شمال شرقی امریکا، ایالت های نیویورک، نیوهمپشایر، مریلند، ماساچوست، پنسیلوانیا و ...
    ۸- اقتصاد
    ۹- پاییز 2016 ، فاند برام مهمه
    ۱۰- مسلط به ترم افزار های اقتصادی و سابقه تدریس در دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)