صفحه 12 از 307 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم نظرتون رو در مورد شانسم بدونم
    ۱- دانشگاه صنعتی شاهرود-برق کنترل-15.30
    ۲- دانشگاه صنعتی شریف-برق کنترل-17.72
    ۳- 102(R=30, L=23, S=24, W=25)
    ۴- GRE ندادم هنوز
    ۵- 1کنفرانس معتبر چاپ شده- و یک ژورنال IEEE
    ۶- سابقه کار ندارم ولی سابقه تدریس یک نرم افزار و دستیار آموزشی برای 2 درس رو دارم
    ۷- ترجیحا زیر 50 بر طبق US news
    ۸- کنترل غیر خطی و کنترل ربات
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰-شاگرد سوم دوره ارشد
    با توجه به تجربه خودم صد در صد شانس هست. برای زیر 20 .برای دانشگاه های زیر ده هم به جز ام ای تی و استنفورد و هاروارد (شرایط خیلی خاصی باید داشت)هم اقدام کنید .جورنال معتبر هم که دارید.ولی بیشتر دنبال استاد قوی باشید.
    ویرایش توسط maurice : May 1st, 2015 در ساعت 04:55 PM دلیل: اختیاری

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۴- GRE ندادم هنوز
    ۶- سابقه کار ندارم ولی سابقه تدریس یک نرم افزار و دستیار آموزشی برای 2 درس رو دارم
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰-شاگرد سوم دوره ارشد
    سلام دوست عزیز،

با توجه به اینکه از بنده خواسته بودین که نظر بدم عرض میکنم:
    معدل فوق شما خوب هست هرچند که معدل لیسانس شما متوسط هست.
    نمره تافل شما تا حدودی متعادل هست و در مجموع نمره خوبی هست.
    از لحاظ پژوهشی هم ژورنال IEEE شما اگر ژورنال خوبی باشه (چون هر IEEE ژورنال شاخصی نیست) مشکل خاصی نخواهید داشت.
    با یک GRE بالای 315 و حتی 320 برای رنک های گفته شده خودتون مشکل خاصی نخواهید داشت.
    به احتمال زیاد سابقه تدریس شما به همراه نمره متعادل تافل و معدل متوسط براتون TA گرفتن محتمل تر از RA خواهد بود خصوصا برای سال اول.

موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

کارشناسی: دانشگاه علوم و فنون مازندران - مهندسی فناوری اطلاعات - 17.97 - نفر دوم ورودی
    کارشناسی ارشد: دانشگاه علوم و فنون مازندران - مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی - 18.59
    مدرک زبان: هنوز امتحان ندادم ولی امکان کسب نمره ی آیلتس بالای 7 رو دارم
    GRE: هنوز امتحان ندادم
    مقالات: سه مقاله ی کنفرانس داخلی - دو مقاله ی کنفرانس بین المللی ایندکس شذه در IEEExplore - یک مقاله ی چاپ شده ی ISC - پنج مقاله ی submit شده ی ISI که دو تاشون در مرحله ی revision قرار دارند
    سابقه تدریس در دانشگاه از سال 90 تا کنون
    رشته مورد نظر: computer science
    Fall 2016

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که امکان پذیرش از دانشگاهها با چه محدوده ی رتبه ای رو دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    شما احتمالن رنک 50 تا 100 دنیا رو میگید . من دو دانشگاه مریلند و میشیگان فول فاند گرفتم . تافلم هم 98 بود . دو مقاله ای هم که داشتم اعتبارشون از اینها خیلی پایین تر بود. از دو دانشگاه رایس و جورجیا تک هم پذیرش با حذف شهریه گرفته بودم . برای این چهار تا اقدام کرده بودم .
    با تشکر از دوست عزیز Abasalt بابت تایید نظر بنده، که قطعا به علت راهنمایی بیشتر بچه ها انجام دادن، وگرنه بنده و ایشون آشنایی با همدیگر نداریم.
    در جواب به بحث پیش آمده توسط دوست عزیز maurice خواهش میکنم به نتایج ریجکت امسال مراجعه بشه و رزومه این دوستان barbod_shjr ، shahrzad87، adora، rmojgani، ali5264 ،meysamarjmand، Aynaz_k رو مطالعه کنید و ببینید با رزومه ای که داشتن از چه دانشگاه هایی ریجکت شدن تا مطالب برای همه عزیزان مشخص بشه و بدونن چرا گفته میشه با فلان رزومه نمیشه از فلان دانشگاه تاپ پذیرش گرفت. دوستان هر اپلای هزینه خاص خودش رو داره (هزینه بررسی و ...) برای همین باید عاقلانه رفتار کرد و هزینه الکی صرف نکرد. مثالی عرض کردم مثل دانشگاه MIT، که برخی دپارتمان ها که من مطالعه کردم (همه رو نمیگم چون همه رو مطالعه نکردم) مینیمم معدلی رو اعلام نکردن، اما آیا عاقلانه هست با معدل کم و با توجه به هزینه 125 دلاری بررسی رزومه برای این دانشگاه اپلای کرد؟ اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید که هیچ، اما اگر مقدار پول محدودی رو برای این پروسه در نظر گرفتید پس عاقلانه رفتار کنید. به هر صورت از تمامی دوستان دعوت میکنم رزومه افرادی رو که عرض کردم در لینک :http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B3%D8%AA-%29 مطالعه کرده و نگاهی هم به نتایج ریجکت سال های قبل در لینک : http://www.applyabroad.org/forum/for...82%D8%A8%D9%84 بیندازن تا مطالب براشون روشن تر بشه. در ضمن بنده یک عذرخواهی هم به دوست عزیزم maurice بدهکارم زیرا منظور من 50 تا 100 دنیا بوده و این رو ذکر نکردم اما باز هم میگم در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاه هایی که ایشون ذکر کردن و تونستن پذیرش بگیرن با رزومه ای که ذکر کردن،بنده هم مثل دوست عزیزم Abasalt هیچ اسمی جز استثنا نمیتونم بزارم. از همه دوستان تشکر میکنم و امیدوارم در فرایند اپلای همه بهترین نتایجی که ممکن هست رو بدست بیارن. امیدوار و موفق باشید.
    ویرایش توسط mahdi_iau : May 1st, 2015 در ساعت 08:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_iau نمایش پست ها
    با تشکر از دوست عزیز Abasalt بابت تایید نظر بنده، که قطعا به علت راهنمایی بیشتر بچه ها انجام دادن، وگرنه بنده و ایشون آشنایی با همدیگر نداریم.
    در جواب به بحث پیش آمده توسط دوست عزیز maurice خواهش میکنم به نتایج ریجکت امسال مراجعه بشه و رزومه این دوستان barbod_shjr ، shahrzad87، adora، rmojgani، ali5264 ،meysamarjmand، Aynaz_k رو مطالعه کنید و ببینید با رزومه ای که داشتن از چه دانشگاه هایی ریجکت شدن تا مطالب برای همه عزیزان مشخص بشه و بدونن چرا گفته میشه با فلان رزومه نمیشه از فلان دانشگاه تاپ پذیرش گرفت. دوستان هر اپلای هزینه خاص خودش رو داره (هزینه بررسی و ...) برای همین باید عاقلانه رفتار کرد و هزینه الکی صرف نکرد. مثالی عرض کردم مثل دانشگاه MIT، که برخی دپارتمان ها که من مطالعه کردم (همه رو نمیگم چون همه رو مطالعه نکردم) مینیمم معدلی رو اعلام نکردن، اما آیا عاقلانه هست با معدل کم و با توجه به هزینه 125 دلاری بررسی رزومه برای این دانشگاه اپلای کرد؟ اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید که هیچ، اما اگر مقدار پول محدودی رو برای این پروسه در نظر گرفتید پس عاقلانه رفتار کنید. به هر صورت از تمامی دوستان دعوت میکنم رزومه افرادی رو که عرض کردم در لینک :http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B3%D8%AA-%29 مطالعه کرده و نگاهی هم به نتایج ریجکت سال های قبل در لینک : http://www.applyabroad.org/forum/for...82%D8%A8%D9%84 بیندازن تا مطالب براشون روشن تر بشه. در ضمن بنده یک عذرخواهی هم به دوست عزیزم maurice بدهکارم زیرا منظور من 50 تا 100 دنیا بوده و این رو ذکر نکردم اما باز هم میگم در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاه هایی که ایشون ذکر کردن و تونستن پذیرش بگیرن با رزومه ای که ذکر کردن،بنده هم مثل دوست عزیزم Abasalt هیچ اسمی جز استثنا نمیتونم بزارم. از همه دوستان تشکر میکنم و امیدوارم در فرایند اپلای همه بهترین نتایجی که ممکن هست رو بدست بیارن. امیدوار و موفق باشید.
    اگه استثنایی میشد قائل شد جورجیا تک منو فول فاند پذیرش میکرد ولی نکرد . اونجا استثنایی نیست. ولی برای پذیرش هر چقدر بیشتر رزومهرو قوی کنید بهتره .
    ویرایش توسط maurice : May 1st, 2015 در ساعت 09:17 PM دلیل: اختیاری

۴- GRE ندادم هنوز
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰-شاگرد سوم دوره ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    با توجه به تجربه خودم صد در صد شانس هست. برای زیر 20 .برای دانشگاه های زیر ده هم به جز ام ای تی و استنفورد و هاروارد (شرایط خیلی خاصی باید داشت)هم اقدام کنید .جورنال معتبر هم که دارید.ولی بیشتر دنبال استاد قوی باشید.
    نظر دوستمون maurice در مورد رزومه ی شما قابل احترام ولی من به هیچ وجه فکر نمیکنم شما شانس پذیرش از 0-10 آمریکا رو داشته باشین. حتی برای 10-20 هم نمیشه نظر قطعی ای داد. من فکر نمیکنم و بلکه مطمنم شما معدل کارشناسیتون خیلی پایینه برای یه همچین دانشگاههایی. از طرفی هنوز نمره GRE تون هم معلوم نیست و مواردی هست که با اختلاف خیلی جزیی افرادی Reject شدند. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Abasalt نمایش پست ها
    نظر دوستمون maurice در مورد رزومه ی شما قابل احترام ولی من به هیچ وجه فکر نمیکنم شما شانس پذیرش از 0-10 آمریکا رو داشته باشین. حتی برای 10-20 هم نمیشه نظر قطعی ای داد. من فکر نمیکنم و بلکه مطمنم شما معدل کارشناسیتون خیلی پایینه برای یه همچین دانشگاههایی. از طرفی هنوز نمره GRE تون هم معلوم نیست و مواردی هست که با اختلاف خیلی جزیی افرادی Reject شدند. موفق باشین
    ده تای اول واقعا پیچیده هستن . البته اگه جورنال ieee transaction باشه و استاد پیدا بشه احتمالا میشه .

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

۱- دانشگاه زنجان، نرم افزار، 18.54 (3.97 wes )
    ۲- دانشگاه علم و صنعت، نرم افزار، 16.5 (3.52 wes)
    ۳- تافل 107 (R=29, L=29, S=22, W=27)
    ۴- نمره 318 (w=3.5 Q=170 V=148)
    ۵- دو تا مقاله کنفرانس که یکی داخلی هست
    ۶- 3 سال تدریس در دانشگاه، برنامه نویس جاوا
    ۷- دانشگاه خاصی مد نظر نیست
    ۸- DataMining-Big Data- Bioinformatic- IR
    ۹- بهار 2016 یا پاییز 2016
    ۱۰- شاگرد اول دوره کارشناسی، راهیابی به مرحله نهایی المپیاد کامپیوتر کشور، رتبه 12 کنکور مکاترونیک، 188 نرم افزار

۴- GRE ندادم هنوز
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰-شاگرد سوم دوره ارشد
    سلام

معدل لیسانس شما کاملا یک معدل متوسط هست و دانشگاهتون هم دانشگاه معروفی نیست پس این دو کنار هم مشخص میکنه که شما رکورد فوق العاده ای در دوره کارشناسی نداشتین. دانشگاه کارشناسی ارشد شما بسیار خوسنام در سطح بین الملل و معدل شما هم بسیار مناسب هست و مقداری ضعف مقطع لیسانس رو میپوشونه. نمره تافل شما مینیمم تمامی دانشگاه ها رو داره و از این بابت دچار مشکل نخواهید بود تنها نکته اینکه به علت نمره اسپیکینگ زیر 25 شانس کمتری نسبت به سایر افراد دارای نمره اسپیکینگ بالای 25 برای دریافت فاند TA (حداقل در ترم اول) خواهید داشت. نمره GRE نقش مهمی رو در فرایند اپلای داره سعی کنید بالاتر از 320 بیارید تا بسیار بهتون کمک کنه. رکورد پژوهشی شما در مقطع ارشد مناسب هست و فاند RA در دسترستون هست اما خوب هر چه مقاله بیشتر بهتر. تدریس نرم افزار کمکی به شما نمیکنه اما TA بودن دو درس کمک حال شما در دریافت فاند TA خواهد بود (ای کاش اسپیکینگتون بالای 25 بود). شاگرد سوم بودن شما نکته مناسبی هست اگر همراه با نامه تاییدیه دپارتمان باشه بسیار خوب میشه پس حتما یک سری به دکتر باقری شورکی بزن . با جمیع شرایط و با فرض اینکه نمره GRE شما بالای 320 بشه، با احتمال بسیار بالایی امکان دریافت پذیرش فول فاند از دانشگاه های با رنک 30 تا 50 از امریکا رو خواهید داشت. امیدوار و موفق باشید.
    آیا از دوستانی که وقت میزارن و به شما کمک میکنن با دادن امتیاز مثبت تشکر میکنید؟
    با عذرخواهی فراوان از پاسخگویی خصوصی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه زنجان، نرم افزار، 18.54 (3.97 wes )
    ۲- دانشگاه علم و صنعت، نرم افزار، 16.5 (3.52 wes)
    ۳- تافل 107 (R=29, L=29, S=22, W=27)
    ۴- نمره 318 (w=3.5 Q=170 V=148)
    ۵- دو تا مقاله کنفرانس که یکی داخلی هست
    ۶- 3 سال تدریس در دانشگاه، برنامه نویس جاوا
    ۷- دانشگاه خاصی مد نظر نیست
    ۸- DataMining-Big Data- Bioinformatic- IR
    ۹- بهار 2016 یا پاییز 2016
    ۱۰- شاگرد اول دوره کارشناسی، راهیابی به مرحله نهایی المپیاد کامپیوتر کشور، رتبه 12 کنکور مکاترونیک، 188 نرم افزار
    سلام دوست عزیز،
    معدل لیسانست بسیار خوب هست.
    و با اینکه متاسفانه نمره اسپیکینگ چندان خوب نیست ولی به همراه نمره خوب بخش رایتینگ تافل و موارد 6 و 10 برات حتما TA رو به همراه خواهد آورد.
    حتی با توجه به رزومه ی خوبت اگر از جایی پذیرش بگیری احتمال Scholarship and Fellowship هم بالاست.
    نمره تافل خوب هست و ای کاش سرماخوردگی روز امتحان نبود تا نمره بالای اسپیکینگ هم بهش اضافه میشد!!
    مجموع GRE خوب و همینطور بخش حساس Q بسیار عالی. با اینکه مقاله نداری ولی تو رشته کامپیوتر بدان صورت مقاله زیاد داده نمیشه.
    تمام سعی خودت رو بکن تا حتی شده چندین مقاله خوب به ژورنالهای خوب ISI حداقل سابمیت داشته باشی.
    رزومت برای Top20-40 می تونه جذاب باشه و اگر مقاله هم بتونی بدی که این سطح از دانشگاهها در دسترس خواهد بود.

منتظر نتایج خوب شما خواهیم ماند.
    موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)