صفحه 13 از 307 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوستان، من اطلاعات خودم رو یکی دو هفته قبل گذاشتم ولی جوابی ندیدم. دوباره مینویسم. لطفا جواب بدین
    ۱- لیسانس: دانشگاه زنجان، معدل 17.50
    ۲- فوق لیسانس: دانشگاه خواجه نصیر، معدل 18.60
    ۳- فکر کنم بتونم آیلتس 6.5 بگیرم
    ۴- فکر کنم بتونم 315 بگیرم

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).دو مقاله کنفرانس بین المللی (داخلی)، 4 مقاله کنفرانس ملی (داخلی)، دو مقاله کنفرانس بین المللی خارجی، یک مقاله علمی ترویجی، دو مقاله علمی پژوهشی فرستاده شده، دو مقاله آی اس آی فرستاده شده به عنوان نفر اول، سه مقاله آی اس آی فرستاده شده به عنوان نفر سوم
    ۶- یک پروژه پژوهشی با دانشکده، یک پروژه با شرکت
    ۷- شاگرد اول کارشناسی، جزو 15 درصد برتر ارشد، دو ترم TA استاد راهنمام، احتمالا یک ترم هم تا زمان اقدام تدریس کنم (تو دانشگاه های پیام نور یا غیر انتفاعی)، توصیه نامه از یک استاد تمام، دو دانشیار و یک استادیار
    8- روی چه دانشگاه هایی، با چه رنکی و چه فاندی می توانم حساب باز کنم؟!
    ویرایش توسط emtd : May 2nd, 2015 در ساعت 11:17 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوستان
    لیسانس: مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد شیراز معدل 17.34
    فوق: دانشگاه تبریز مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) معدل 16.80
    تافل: overall:105, speaking:24 listening:28 reading :28 writing: 25
    GRE:هنوز امتحان ندادم
    مقاله: یک کنفرانس بین الملی انگلیسی و یک مقاله ISI در مرحله submit
    با این شرایط به نظرتون شانسی واسه پذیرش با فاند از دانشگاههای آمریکا دارم.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس: مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد شیراز معدل 17.34
    فوق: دانشگاه تبریز مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) معدل 16.80
    تافل: overall:105, speaking:24 listening:28 reading :28 writing: 25
    GRE:هنوز امتحان ندادم
    مقاله: یک کنفرانس بین الملی انگلیسی و یک مقاله ISI در مرحله submit
    با این شرایط به نظرتون شانسی واسه پذیرش با فاند از دانشگاههای آمریکا دارم.
    مرسی
    سلام

معدل لیسانس شما خوب هست و از این نظر دچار مشکلی نیستید البته دانشگاه محل تحصیل شما شناخته شده نیست. دانشگاه کارشناسی ارشد شما دانشگاه خوبی هست و معدل شما نسبتا خوب هست (بهتر بود بالای 17 باشه). نمره تافل شما بالاتر از مینیمم بهترین دانشگاهها هست و از این نظر دچار مشکلی نیستید، اما برای دریافت فاند TA، نمره اسپیکینگ 25 و بالاتر توصیه میشه اما شما سابقه TA بودن هم نداریذ برای همین احتمال دریافت فاند TA، در ترم اول برای شما کم هست اما در ترم های بعدی میتوانید دنبال دریافت این فاند باشید. سعی کنید نمره GRE شما بالای 320 باشه تا شانستون افزایش پیدا کنه. مقالات شما با فرض Accept شدن مقاله ISI شما خوب هست اما توصیه میشه تلاش برای 1 مقاله ISI دیگر را نیز دنبال کنید. با فرض نمره GRE بالای 320، امکان دریافت پذیرش فول فاند در آمریکا در دانشگاه های در رنک های 30-60 رو خواهید داشت. حتما امیدوار باشید. انشاالله موفق میشید.
    آیا از دوستانی که وقت میزارن و به شما کمک میکنن با دادن امتیاز مثبت تشکر میکنید؟
    با عذرخواهی فراوان از پاسخگویی خصوصی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم.

۱- لیسانس: دانشگاه بابل، معدل 17.01
    ۲- فوق لیسانس: دانشگاه صنعتی شریف، معدل 17
    ۳- تافل 105
    ۴- GRE ندادم
    ۵- تعداد مقالات : 0
    ۶- شاگرد اول کارشناسی،
    فقط دانشگاه های امریکا با فاند کامل مد نظرم هست
    رشته ام برق قدرت هست
    با تشکر
    ویرایش توسط mohammadmother : May 3rd, 2015 در ساعت 12:48 AM
    Mother is all Beauties

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم. من از دانشگاه میشیگان Dearborn در مقطع فوق لیسانس کامپیوتر بدون فاند پذیرش دارم. از دانشگاه Edinburgh Napier اسکاتلند هم پذیرش دارم. از بابت هزینه دانشگاه میتونم پرداخت کنم. به نظرتون برا کدوم یکی اقدام کنم بهتره؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    شما باید ببینید برای آینده تون چی میخواید و کدوم مکان میتونه شما رو به خواسته تون برسونه .
    آمریکا یکی از کشور های رویایی کره زمینه . انگلستان هم کشور بسیار خوبیه .
    انتخاب بین این دو بر میگرده به خودتون و نیاز ها و خواسته هاتون برای زندگی آینده تون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    ۱- لیسانس: دانشگاه بابل، معدل 17.01
    ۲- فوق لیسانس: دانشگاه صنعتی شریف، معدل 17
    ۳- تافل 105
    ۴- GRE ندادم
    ۵- تعداد مقالات : 0
    ۶- شاگرد اول کارشناسی، جزو 15 درصد برتر ارشد،
    فقط دانشگاه های امریکا با فاند کامل مد نظرم هست

با تشکر
    شما تلاش بکنید نمره جی آر ای خیلی خوبی بدست بیارید .
    از پایان نامه تون هم اگر بتونید مقاله در بیارید در کنار چنتا ریکام از اساتید به نام رشته تون میتونید به دانشگاه های خوبی + فاند دست پیدا کنید . با اساتید دانشگاه مقصد نیز شروع به مکاتبه کنید .
    موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط emtd نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اطلاعات خودم رو یکی دو هفته قبل گذاشتم ولی جوابی ندیدم. دوباره مینویسم. لطفا جواب بدین
    ۱- لیسانس: دانشگاه زنجان، معدل 17.50
    ۲- فوق لیسانس: دانشگاه خواجه نصیر، معدل 18.60
    ۳- فکر کنم بتونم آیلتس 6.5 بگیرم
    ۴- فکر کنم بتونم 315 بگیرم

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله).دو مقاله کنفرانس بین المللی (داخلی)، 4 مقاله کنفرانس ملی (داخلی)، دو مقاله کنفرانس بین المللی خارجی، یک مقاله علمی ترویجی، دو مقاله علمی پژوهشی فرستاده شده، دو مقاله آی اس آی فرستاده شده به عنوان نفر اول، سه مقاله آی اس آی فرستاده شده به عنوان نفر سوم
    ۶- یک پروژه پژوهشی با دانشکده، یک پروژه با شرکت
    ۷- شاگرد اول کارشناسی، جزو 15 درصد برتر ارشد، دو ترم TA استاد راهنمام، احتمالا یک ترم هم تا زمان اقدام تدریس کنم (تو دانشگاه های پیام نور یا غیر انتفاعی)، توصیه نامه از یک استاد تمام، دو دانشیار و یک استادیار
    8- روی چه دانشگاه هایی، با چه رنکی و چه فاندی می توانم حساب باز کنم؟!
    شما با توجه به شرایطتتون و با فرض کسب نمره ۳۱۵ در امتحان جی آر ای ، میتونید روی دانشگاهای زیر ۵۰ اقدامات خودتون رو انجام بدید تا علاوه بر پذیرش ، فاند هم دریافت کنید .
    به نظر شخصی بنده ، شانستون برای دانشگاه های زیر رنک ۵۰ مناسبه
    موفق و شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_iau نمایش پست ها
    سلام

معدل لیسانس شما خوب هست و از این نظر دچار مشکلی نیستید البته دانشگاه محل تحصیل شما شناخته شده نیست. دانشگاه کارشناسی ارشد شما دانشگاه خوبی هست و معدل شما نسبتا خوب هست (بهتر بود بالای 17 باشه). نمره تافل شما بالاتر از مینیمم بهترین دانشگاهها هست و از این نظر دچار مشکلی نیستید، اما برای دریافت فاند TA، نمره اسپیکینگ 25 و بالاتر توصیه میشه اما شما سابقه TA بودن هم نداریذ برای همین احتمال دریافت فاند TA، در ترم اول برای شما کم هست اما در ترم های بعدی میتوانید دنبال دریافت این فاند باشید. سعی کنید نمره GRE شما بالای 320 باشه تا شانستون افزایش پیدا کنه. مقالات شما با فرض Accept شدن مقاله ISI شما خوب هست اما توصیه میشه تلاش برای 1 مقاله ISI دیگر را نیز دنبال کنید. با فرض نمره GRE بالای 320، امکان دریافت پذیرش فول فاند در آمریکا در دانشگاه های در رنک های 30-60 رو خواهید داشت. حتما امیدوار باشید. انشاالله موفق میشید.
    مرسی از راهنماییتون راستش زیاد به مقاله امیدوار نیستم به نظرتون با فرض اینکه accept نشه باز هم شانس دارم؟

Senior Member

دوستان ی لطفی میکنید راجع به رزومه من هم نظر بدید.
    چه رنج رنکی شانس دارم

۱- Shiraz University of Technology GPA 15.5 Electrical Engineering
    ۲- Master , University of Oulu , Finland Biomedical Engineering GPA 4.3 out of 5
    ۳- Ielts 7 l8 r6.5 s7 w6.5 expire in Dec 2016
    ۴- GRE Not Yet , assume 305
    ۵- IEEE letter 1, european conference 2
    ۶- RA in University of Oulu 1Year
    ۷- TA in Bachelor,One Course
    8-Rank 1 Master
    ویرایش توسط alikhani2011 : May 3rd, 2015 در ساعت 12:08 PM

Junior Member

- دانشگاه لیسانس : آزاد تهران مرکز + رشته تحصیلی : شیمی کاربردی + معدل 16.61
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: خواجه نصیر + رشته تحصیلی: شیمی آلی + معدل 17.15
    ۳- نمره زبان: در حال خواندن
    ۴- نمره GRE (Verbal/Quantitative/Writing: در حال خواندن
    ۵ - تعداد مقالات 1 ISI با ایمپکت 2.1
    ۶- سابقه کار مرتبط تدریس در دبیرستان و TA در دانشگاه
    ۷- دانشگاه های رده 100-200
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه شیمی آلی یا شیمی دارویی یا شیمی پلیمر
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : بهار 2017 یا پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته : رتبه زیر 15 کنکور دکتری. رتبه 49 کنکور مهندسی شیمی گرایش دارو سازی ( اما نرفتم). سه ترم آلمانی
    . جز سه نفر برتر ارشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima204 نمایش پست ها
    - دانشگاه لیسانس : آزاد تهران مرکز + رشته تحصیلی : شیمی کاربردی + معدل 16.61
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: خواجه نصیر + رشته تحصیلی: شیمی آلی + معدل 17.15
    ۳- نمره زبان: در حال خواندن
    ۴- نمره GRE (Verbal/Quantitative/Writing: در حال خواندن
    ۵ - تعداد مقالات 1 ISI با ایمپکت 2.1
    ۶- سابقه کار مرتبط تدریس در دبیرستان و TA در دانشگاه
    ۷- دانشگاه های رده 100-200
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه شیمی آلی یا شیمی دارویی یا شیمی پلیمر
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : بهار 2017 یا پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته : رتبه زیر 15 کنکور دکتری. رتبه 49 کنکور مهندسی شیمی گرایش دارو سازی ( اما نرفتم). سه ترم آلمانی
    . جز سه نفر برتر ارشد.
    معدلهای شما خوبه و با نمره TOEFL بالای 90 و یک GRE تقریبا شانسی (حدود نمره ای که بالای 50 درصد بچه ها میگرن) میتونی امیدوار باشین به اون رده از دانشگاههایی که مد نظرتون هست. من دوستانی داشتم که با همین شرایط (حتی فکر میکنم iBT~85) تونستن پذیرش Full fund بگیرین. نکته ای که خودشون میگفتند این بود که توی اون دانشگاه مورد نظر با استادی صحبت کرده بودند و استاد هم تمایل به گرفتن داشته، در حدی که یکی از دوستام فقط یک دانشگاه Apply کرد و پذیرش گرفت. در مورد نکاتی که در 10 بیان کردین باید بگم از نظر من هیچ کدوم به کار نمیان، حتی توی Honors and Awards هم استانداردی نداره که بتونی وارد کنی. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)