صفحه 145 از 307 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member itmmit آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanmehditaba نمایش پست ها
    salam o arz adab va ehteram
    daneshgahe karshenasi gheire entefaii roozbahan ba moadele 13
    daneshgahe arshad babol noshirvani ba moadele18
    8 ta maghale isi
    nomre zabane 7.5
    madrake fanni herfeii tarashkari tarjome shode
    madrake narmafzarhaye matlab va fluent
    reshte mohandesi mecanic zir shakhe tabdil enerji
    1 sal sabeghe kar mortabet
    faghat full fund boodan moheme,daneshgah va keshvar kheili mohem nist vali italy ro kheili dost daram
    mamnoonn az komaketoon
    age pishnahad baraye behtar shodan rezome darin ba jano del mishnavam
    merc
    سلام دوست عزیز. کاش فارسی تایپ میکردید. به هر حال تعداد مقالات و نمره زبان شما خیلی خوبن. متاسفانه معدل لیسانستون کمه که با توجه به اینکه گفتید کشور براتون مهم نیست رو کانادا سرمایه گذاری کنید که به معدل ارشد توجه میکنند. در هر صورت با به GRE خوب (هرچی از 315بیشتر بهتر) و ارتباط با اساتید امکان پذیرشتون هست. موفق باشید.

Junior Member itmmit آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    1-لیسانس علوم کامپیوتر معدل -دانشگاه صنعتی امیر کبیر-18.15
    3-تافل 105
    4-جی ار ای وربال 160 کوانت 165 رایتینگ 3.5
    5-بدون مقاله
    6-بدون سابقه کار
    7- امریکا رنک 30-60
    8-برای دکترا
    به نظر من هیچ نکته منفی ای تو این رزومه وجود نداره که نشه دایرکت پی اچ دی افدام کرد.

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام.
    لیسانس عمران
    13.67
    فوق سازه
    15.07
    دو تا مقاله- یکی همایش ملی یکی کنفرانس بین المللی - فارسی
    سابقه کار با بیمه مرتبط 2 سال
    ناظر نظام مهندسی 1 سال هست فعلا - اجرا و نظارت
    زبان ندارم فعلا زیادم خوب نیستم ولی gre رو میتونم جور کنم به نظرم تا تافل رو
    دانشگاه مهم نیست فقط با فاندی چیزی باشه کافیه دانشگاه هم در حد متوسط باشه نه خیلی ضعیف و اینا

برای دکتر با فاند میتونم پذیرش بگیرم ؟ بهترین کاری که میتونم بکنم چیه ؟ ممنون از همگی دوستان

سلام دوستان
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
    من ليسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم، IELTS 6.5 و ٤سال سابقه ي كار حقوقي در ايران.
    خيلي دوست دارم براي مستر حقوق در امريكا ادامه تحصيل بدم ولي متاسفانه GPA ليسانسم زير 3 هستش كسي از دوستان مي دونه چه راهي براي ادامه تحصيل دارم ؟!
    از استراليا و انگليس هم پذيرش دارم ولي ديفر كردم فعلاً
    ممنونم

Junior Member

با سلام
    کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد 19.12 کارشناسی برق قدرت دانشگاه آزاد معدل 15.73 آیلتس 8 و gre رایتینگ 3.5
    برای مستر مجدد با فول فاند شانسی دارم؟
    لیسا

خیلی ممنون میشم کمکم کنید
    ۱- لیسانس. دانشگاه تهران. مهندسی مکانیک. معدل 16.59
    ۲- فوق لیسانس. شریف. مهندسی مکانیک. معدل 17.70
    ۳- تافل 114 (r:30 l:30 s:26 w:28)
    ۴- نمره (3.5:GRE (Verbal:154/Quantitative:167/Writing
    ۵- 1 مقاله خارجی .experimental thermal and fluid science، ISI هست
    ۶- تو لب پژوهشکده انرژی سابقه کار تجربی زیاد دارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: امریکا زیر 50. کانادا تورنتو
    ۸- گرایش انتقال حرارت
    ۹- نیم‌سال fall 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtabadkani نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه آزاد اسلامی مشهد - معماری - 17.30
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه پلی تکنیک میلان، ایتالیا - مهندسی معماری - 18.23
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) IELTS 6.5 ولی اکسپایر شده
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing میتونم 320 به بالا بگیرم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) 0
    ۶- سابقه کار مرتبط 3 سال
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) هنوز نمیدونم ولی فاند برام مهمه
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه معماری و تکنولوژی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر فرقی نداره
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) سابقه دریافت بورس از دانشگاه میلان
    اگرچه ممکنه بعضی دانشگاهها نمره زبان را waive کنند (با درنظر گرفتن اگر و اماهای انگلیسی زبان نبودن ایتالیا ولی به هر حال...)، بهتره که یک نمره زبان آپدیت و خوب تر بیارید که شانس TA را بالاتر ببرید.. با توجه به نداشتن مقاله کمی متقاعد کردن اساتید سخته ولی حتما مکاتبه کنید.. با یک زبان 7 و GRE در همون حد (حتی 310)، در رنکینگ 20 تا 70 در USNEWS top US شانس دارید (بیشترش به خاطر دانشگاه خوب مستر در ایتالیا)...

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد-مهندسی مکانیک ساخت و تولید- 14.91
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد-مهندسی مکانیک ساخت و تولید
    - 18.61
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) IELTS 7.5
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing به ترتیب 143/156/3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) 1 ISI ایمپکت 1.5 اکسپت و 2 تا Under-review
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) مهم نیست من فقط فول فاند می خوام.
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه بایومکانیک--- مقاله هامم همه تو همین زمینه بوده.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) تا دلتون بخواد نرم افزار بلدم!

شانسم به نظرتون چقدره؟ دوستان با توجه به اینکه جواب درخوری از مکاتبه با استادا نگرفتم تصمیم گرفتم بشینم یک سال توپ واسه GRE وقت بذارم بخونم. به نظرتون تصمیم درستیه؟
    اگرچه GRE و مقالات کم هستند، با این شرایط میتونی در دانشگاهای رنک 70 تا 150 در USNEWS top US فاند بگیری... البته باید به مکاتبه با اساتید ادامه بدی و هرگز نا امید نشی.. خیلی از استادا از اینجور ایمیل ها خسته شدند ولی اگه تماس تلفنی داشته باشند بهتر جواب میدن.. بعضی ها برعکسند.. بنابراین شما به پیگیری ادامه بده.. اگه جواب خاصی نگرفتی براساس تعداد استاد بیشتر در زمینه ت در اون دپارتمان و اینکه هر کدوم از اون اساتید (در سایت شخصی خودشون) چند تا دانشجوی PhD دارند (شاخصی برای فاند استاد) دانشگاههات را انتخاب و اپلای کن..

اینکه بخوای یک سال دیگه براش زحمت بکشی و.. کاملا بستگی به اهداف آینده ات و نوع طرز فکرت داره.. مثلا اگه همیشه آرزو میکردی که دانشگاه تاپ بری و قله های دانش را فتح کنی ، اینجا هم که بیای احتمالا همینطوری باقی میمونی و حتی با داشتن یک شرایط خوب (دانشگاهی مطلوب ولی غیرتاپ و حتی شهر و ایالت خوب) ممکنه احساس نارضایتی و حسرت کنی (احساسی که من در خودم و خیلی از دوستانم همچنان میبینم. البته به نظرم یک مقدارش هم سیستم غیر صحیح آموزشی گذشته ما بوده که اینطوری فکر میکنیم.. بارها آمریکایی هایی را دیدم که واقعا نابغه بودند ولی اصلا اصرار به دانشگاه بهتر رفتن نداشتند! )... ممکنه به این نتیجه هم برسی که کاملا در اشتباه بودی چون خواهی دید که خیلی ها هم که دانشگاههای پایین تر رفتند ، شغل پیدا کردند حتی faculty شدند و دارند خوب زندگی میکنند... بنابراین همه ش به خودت برمیگرده.. اگه واقعا برات تاپ بودن مهمه یکسال صبر کن GRE بهتر و مقاله بیشتر بیار.. اگر میخوای زودتر بیای و از لحاظهایی جلو بیفتی و.. با همین شرایط پیگیری و اقدام کن.. بایو مکانیک هم عالیه... البته میتونی تا یک ماه دیگه یک GRE بهتر از لحاظ کوانت (162 اصلا سخت نیست) بیاری و همچنان به خیلی از ددلاینها برسی... در اینصورت به رنکینگ 40 هم میتونی فکر کنی...!

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra_x6 نمایش پست ها
    1-دانشگاه شیراز-مکانیک- 15.27
    2-
    3-تافل 105
    4-(GRE 325 (170Q-155V-AW4
    5- یک مفاله ISI و یک کنفرانسی
    6- سه ماه در یک شرکت طراحی مهندسی
    7- Texas A&M
    8- کنترل و مکاترونیک
    9- پاییز 2016

برای داشگاه های آمریکا و برای مستر اپلای میکنم و در حال حضر هم مقیم آمریکا هستم(آقامت دایم) به نظر شما در چه رنکهایی از US NEWS شانس پذیرش دارم؟
    پیشاپیش متشکر.
    اگه فاند بخوای برای مستر کمی مشکله و بهتره برای دکترای مستقیم اقدام کنی.. شرایطت در مجموع خوبه.. از اون دانشگاه اگه جواب خوب گرفتی اقدام کن اگر نه با توجه با اینکه مستر نداری مقداری بعیده که پذیرش بده.. فکر میکنم برای 50 تا 100 شانس دکترای با فاند داری.. اگه فاند نمیخوای همون تگزاس ای ام هم خیلی شانس داری... شما که اینجایی، حضوری برو اساتید را ببین و خودت را پرزنت کن.. حتما هم نیاز نیست ازشون وقت بگیری، ولی بدون کیا در حیطه شما کار میکنن و دقیقا در چه زمینه هایی ، که اگه ازت پرسید بتونی جوابش را بدی.. تجربه خیلی خوبیه..

Junior Member

سلام..کسی هست تو رشته دندانپزشکی advanced standing از امریکا RA/TA شده باشه؟ اصلا اماکنش هست از این طزیق کسی فاند بگیره؟ راههای دیگه ای برای پرداخت شهریه وجو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)