صفحه 162 از 307 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinreihani نمایش پست ها
    1- دانشگاه لیسانس: علم و صنعت + رشته تحصیلی: راه آهن (90% مهندسی صنایع)+ معدل: 13.56
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: علم و صنعت + رشته تحصیلی: مهندسی صنایع + معدل: 17.2 (تزم مونده)
    ۳- نمره زبان: (102) (R26-L29-S23-W24)
    ۴- نمره جی آر ای: 316 (V148-Q168) نوشتار هنوز نیومده
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: یه isi اسم سوم با ایمپکت 1 و خورده ای+ در حال اتمام دومی احتمالا تا دسامبر
    ۶- سابقه کار مرتبط: زیر سه ماه کار + دوتا کارآموزی یکی توو مترو تهران و دومی تو نمایندگی یه شرکت بین المللی توو ایران
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: UIC -Michgan State - Colorado Boulder - UMass Amherst - V Tech - penn state - UIUC - waterloo - ASU دانشگاه ایلینویز شیکاگو انتخاب اولمه
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: operations research و اپلیکیشن هاش
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر: یه ترم TA درس MIS توو ارشد + موضوع پایان نامه خیلی خوب و به روز
    11- گرفتن فاند خیلی مهمه برام
    دوستان من با این رزمه بین رنک های 34 تا 135 از US news انتخاب کردم (رنک رشته از اوایل هست تا 69) دانشگاه ها رو. لطفا کمک کنید ببینیم انتخابام چقدر منطقیه
    تووی بیزینس اسکولا چی؟ اونجاها چقدر شانس دارم؟
    ممنونم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط golnazhj نمایش پست ها
    با سلام
    ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی لرستان در رشته ادبیات انگلیسیبا معدل 17.89 و
    لیسانس از دانشگاه دولتی لرستان در رشته ادبیات انگلیسی با معدل 17.83
    ۳- نمره تافل 88 و listening: 25 ,reading :23 , writing: 21 , speaking :19
    ۴- نمره ( 3.5 : GRE (Verbal: 144/Quantitative: 135/Writing
    ۵- تعداد 3مقاله در حال بررسی.
    ۶- کار در موسسه زبان انگلیسی به عنوان مدرس. مدرس دانشگاه علمی کاربردی و مترجم برای محتوای دانشگاه تهران و مترجم فدراسیون کیک بوکسینگ اسیا و جهان و...
    ۷- دانشگاه های oregon, michigan state, arizona state university, florida state, north texas,
    ۸-در critical theory, postcolonialism, english literature
    ۹- fall 2016
    ۱۰
    - رتبه اول کارشناسی و پذیرش بدون کنکور برای کارشناسی ارشد. GPA:3.8/4 BA and 4/4 MA . TA assistant
    11.
    3-4 ریکام قوی
    شانس دارم برای برای رنک 100-200 آمریکا یا کاندا فول فاند بگیرم؟
    همه ی رزومه شما خوبه و یا حتی بهتر از خوب. ولی اصلا با این جی ار ایی جایی به شما پذیرش نمی ده اونم با فاند. یا نمرتونو بهبود بدید. یا جایی اقدام کنید که اصلا جی ار ایی نخواد. شدیدا نکته ی منفی هست این نمره. ریکام قویتون امکان داره حیفو میل شه با این نمره. حیفه رزومتون. حتما تکرار کنید امتحان رو. فکر می کنم از رشته ی شما انتظار میره که نمره تافل بالاتری هم داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinreihani نمایش پست ها
    دوستان من با این رزمه بین رنک های 34 تا 135 از US news انتخاب کردم (رنک رشته از اوایل هست تا 69) دانشگاه ها رو. لطفا کمک کنید ببینیم انتخابام چقدر منطقیه
    تووی بیزینس اسکولا چی؟ اونجاها چقدر شانس دارم؟
    ممنونم
    دوست عزیز صرف نظر از معجزه و علاقه استادی، برای اکثرشون شانس زیادی ندارید. اینا خیلی تاپ هستن. باید بگردید دانشگاه های پایین تر که استاد و کار قابل قبول در زمینه دارند. شما در رنک کلی نگاه کردی. در رتبه بندی کلی مهندسی ها نگاه کن. اینا همه زیر 60 هستن. شما 50 تا 100 رو در نظر بگیر
    بیزینس رو نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjavad3 نمایش پست ها
    شما ارشد ایران باشین و معدل بهتری اگه بتونین کسب کنین به علاوه یکی دو تا مقاله بعدش اپلای کنین. این معدل 3 از 4 احتمال 99 درصد نیست. حتی کسب نمره بالای GRE فکر نکنم کمکی به شما بکنه.
    سلام
    با یکی از اساتیدم که عضو هیئت علمی هست وشناخت خوبی نسبت به من داره صحبت کردم ایشان تقریبا حرف شما را تاوید کردند ولی نه 99 درصد.
    من فرصت اینکه بخام ارشد اینجا باشم را ندارم. بنا به دلایل شخصی . حداکثر زمان مثلا تا پاییز یا زمستان سال آینده .
    اگر بخام اپلای کنم چه رنج یا رتبه ای از دانشگاههای آمریکا را بهتره انتخاب کنم.

سلام خواهش میکنم به من خم جواب بدبد...چند بار سوال کردم ولی جوابی ندیدیم..
    1-دانشگاه سمنان - مهندسی مکانیک - معدل: 14.5
    2-دانشگاه سمنان- مهندسی مکانیک تبدیل انرژی- معدل 16.2
    3 - تافل : 93
    4-- GRE: در حال انجام
    5 - 14 مقاله آی اس آی. تمام نویسنده اول
    6- 3 سال سابقه کار مرتبط
    7 - , Mineasotta university, UCLA, Boston collage, Georgia State, Texas A&M, University of California -
    8- رشته مکانیک در مقطع PhD
    9 - Fall 2016

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد مواد هستم از دانشگاه شریف البته ارشدم و شریف بودم کارشناسیم شهرستان خوندم. برای دانشگاه های زیر 60 آمریکا اپلای کردم همه اساتید تقریبا میگن که رزومم خوبه و حتما اپلای کنم ولی هیشکی نگفته که منو به عنوان دانشجوش برمیداره به نظرتون اپلای کنم برای این دانشگاه ها یا اینکه بازم دنبال استاد بگردم؟ پلییییز راهنماییم کنید
    معدل کارشناسی: 17.30
    معدل ارشد: 16.40
    یک مقاله ISI دو کنفرانس بین المللی که یکیش مال دانشگاه تورنتو هست و یک کنفرانس داخلی
    تافل 29 JAN دارم بعد از تافلم هم میخوام بلافاصله GRE بدم. ولی در کل سطح زبانم خوبه یعنی فک کنم راحت صد بگیرم

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sshh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مواد هستم از دانشگاه شریف البته ارشدم و شریف بودم کارشناسیم شهرستان خوندم. برای دانشگاه های زیر 60 آمریکا اپلای کردم همه اساتید تقریبا میگن که رزومم خوبه و حتما اپلای کنم ولی هیشکی نگفته که منو به عنوان دانشجوش برمیداره به نظرتون اپلای کنم برای این دانشگاه ها یا اینکه بازم دنبال استاد بگردم؟ پلییییز راهنماییم کنید
    معدل کارشناسی: 17.30
    معدل ارشد: 16.40
    یک مقاله ISI دو کنفرانس بین المللی که یکیش مال دانشگاه تورنتو هست و یک کنفرانس داخلی
    تافل 29 JAN دارم بعد از تافلم هم میخوام بلافاصله GRE بدم. ولی در کل سطح زبانم خوبه یعنی فک کنم راحت صد بگیرم
    دوست عزیز اصلیترین آیتم برای گرفتن پذیرش و حتی فاند نمرات زبان هستند. شما رزومه خوبی دارید ولی من دوستانی رو دیدم که رزومه به مراتب درخشانتری داشتند اما مثه شما نتونستند از اساتید بدون نمره زبان جوابی بگیرند. پس شما باید رزومتون رو کامل کنید مخصوصا زبان که مهمترین آنها ست. احتمالا دلیل تعریف از رزومه و عدم تمایل برای برداشتن شما شاید همین نبود نمرات زبان است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering-biotechnology- babol noshirvani university of technology

دوستان ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنین. قبلا پرسیدم اما جوابی نگرفتم

1-دانشگاه مازندران (نوشیروانی بابل) +مهندسی شیمی-طراحی فرایند + معدل کل 16.18 (5 ترم پایانی معدل بالای 17 و جزو 10 شاگرد اول بین 30 نفر)
    ۲- دانشگاه صنعتی (نوشیروانی) بابل +مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی + معدل کل 17.45
    ۳- تافل 109- ریدینگ:28 لیسنینگ:30 اسپیکینگ:23 رایتینگ: 28
    ۴-(GRE 309 ( 149 Verbal / 160 Quantitative /3.5 Writing
    ۵- 1 مقاله ISI با ایمپکت 4.3 (نویسنده اول- ژورنال کروماتوگرافی A)- تعداد 3مقاله کنفرانسی انگلیسی در سه کنفرانس بین المللی
    ۶- سابقه کار ندارم- دوره ی کارآموزی در یک شرکت در زمینه نفت وگاز.
    ۷- دانشگاه های رنک 100-300 در امریکا
    ۸- علاقه مند به ادامه تحصیل در موضوعات مرتبط با بیوتکنولوژی در مهندسی شیمی
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰- 3 ریکامند قوی و یکی خوب- حتما به فاند نیاز دارم

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید و بگید به نظرتون چقدر برای آمریکا با فاند شانس دارم

۱- لیسانس نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد با معدل 16/78
    ۲- فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه EMU قبرس با معدل 3/75 از 4
    ۳- هفته بعد امتحان تافل دارم فکر میکنم بین 85 تا 95 رو حتمی بگیرم
    ۴- این هم هفته بعد ، مشکل writing , quantitative رو ندارم فقط از verbal شاید نمره کم بیارم
    ۵- یک مقاله نسبتا خوب برای Elsevier فرستادم در مراحل اولیه کار هست
    ۶- 2 سال در یک شرکت نرم افزاری کار کردم و بقیه هم freelancer
    ۷- دانشگاههای 200 تا 400
    ۸- علاقمند به image processing , security , steganography
    ۹- اگر بهار شد نه پاییز 2016
    ۱۰- 2 تا ریکامند فوق قوی دارم که ریز به ریز کارهام رو نوشتن، من کلا سه تا استاد داشتم که یکیش در دسترس نیست ( حالا 2 تا باشه مشکل داره؟ )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjavad3 نمایش پست ها
    نمره تافل در حد TA شدن نیست! یک مقاله اونم کنفرانسی شانسی واسه RA به ارمغان نمی اره. فلوشیپ هم که هیچی. این رزومه باید تقویت شه.
    دوست عزیز یعنی سابقه کار مرتبط research و implementation در ضمینه High tech و داشتن معرفی نامه در این مورد نمیتونه اثر مقاله رو جبران کنه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)