صفحه 163 از 307 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    دوست عزیز صرف نظر از معجزه و علاقه استادی، برای اکثرشون شانس زیادی ندارید. اینا خیلی تاپ هستن. باید بگردید دانشگاه های پایین تر که استاد و کار قابل قبول در زمینه دارند. شما در رنک کلی نگاه کردی. در رتبه بندی کلی مهندسی ها نگاه کن. اینا همه زیر 60 هستن. شما 50 تا 100 رو در نظر بگیر
    بیزینس رو نمیدونم
    خیلی ممنون راستش انتخابام از زمانی که این پست رو گذاشتم یکم تغییر کرده. و این دانشگاه ها رو می خوام اقدام کنم: NCSU و UIC و Buffalo و George mason برای صنایع و Indiana bloomington و UT Dallas م برای بیزینس اسکول.
    علت انتخاب اینام اینه که همه شون(به جز UIC) حداقل یکی دوتا استاد (توو کرولینا و دالاس و ایندیانا رئیس پذیرش گردوئیتشون) تشویق به اپلای کردن.
    بازم بیام پایین ب نظرتون؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه لیسانس صنعتی اصفهان+ مهندسی مکانیک + معدل 14.08

۲- دانشگاه فوق لیسانس دانشگاه تبریز + مهندسی مکانیک + معدل 16.88 با پایان نامه 16.44 بدون پایان نامه

۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) :96 (R=26, L=26, S=22, W=22)

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : 305 (V=141, Q=164, W=3)

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یک مقاله کنفرانس داخلی فارسی که برای یک کاری جدای از کار تز ارشدم و با استاد پروژه لیسانسم بود و یکی هم میخواهم از تز ارشدم برای یک ژورنال با ایمپکت بین 0.5 تا 1 بفرستم که امید به اکسپتش بره بالا (حداقل ریجکت نشه تا قبل از پروسه اپلای)

۶- سابقه کار مرتبط : سابقه کار مرتبط ندارم به جز دو سه ترم TA درس ترمودینامیک

۷- دانشگاه های مورد نظر : آمریکا - کانادا - استرالیا

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : ترمودینامیک - احتراق - موتورهای احتراقی - انرژی های تجدید پذیر - سیکلهای تولید همزمان - HVAC

۹- نیم‌سال مورد نظر: fall 2016

فاند برام خیلی مهمه و بدون فاند شرایط رفتن ندارم. ایالت یا دانشگاه خاصی از آمریکا مد نظرم نیست. خودم میدونم برای دانشگاه های زیر 50 شانس زیادی ندارم. برای کدام دانشگاه ها در این زمینه کاری شانس بیشتری دارم؟ ضمنا برای 8 تا 10 دانشگاه قصد اپلای دارم. در ایالت فلوریدا برای کدام دانشگاه یا دانشگاه ها شانس پذیرش بیشتری دارم؟ فلوریدا در زمینه کاری من خصوصا انرژی خورشیدی بسیار مناسب است.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دانشگاه کارشناسی :علوم اقتصادی-مدیریت مالی -3.67/4
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علامه طباطبایی -مدیریت مالی (اموزش محور- بی پایان نامه- رتبه 120 مدیریت مالی)-3.39/4
    تعداد مقالات :1 سابمیتی به ژورنال با ایمپکت 1.6 با احتمال پذیرش بالا(تک نویسنده)
    سابقه کار: 3 سال مشاور سرمایه گذاری خصوصی در بورس تهران
    نمره زبان انگلیسی: تافل 96= R25/L25/S25/w21
    نمره GRE= Q159/ V146(برای اوایل ژانویه مجدد امتحان دارم و بهتر میشه کوانتم!!)
    هدفم، دکتری مالی(فایننس) هر دانشگاهی که فاند بده !(و البته دکتری مالی داشته باشه) و ترجیحا در شهر بزرگی باشه
    24 سالم هست
    سپاس

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: صنعتی شریف/ مهندسی عمران / 15.48
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: صنعتی امیرکبیر/ ژئوتکنیک / 15.64
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): IELTS 7: R=8, L=6, S=6, W=7
    ۴- نمره ( GRE 315 (Verbal 148/Quantitative 167/Writing 3.5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 1 مقاله ISI اسم اول و 2 مقاله ISI اسم دوم
    ۶- سابقه کار مرتبط: 2 ترم ندریس در دانشگاه سمنان
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: آمریکا - کانادا - استرالیا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: ژئوتکنیک
    ۱۰- موارد دیگر: -

به نظرتون چه رنک هایی اقدام کنم شانس پذیرش با فاند دارم. مرسی

Junior Member

با سلام
    1- مهندسی نقشه برداری از دانشگاه شهید رجایی تهران
    2-معدل 14.90
    3- 2 سال سابقه کار در واحد GIS شرکت ملی انتقال گاز مرتبط با رشته ام و جمعا 4.5 سابقه کار دارم
    4- زبان دارم میخونم کلا از وقتی 15 ساله بودم همیشه کلاس میرفتم اما تو هیچ آزمونی شرکت نکردم یکبار هم برا تافل خودم آماده کردم اما به دلایلی نتونستم شرکت کنم
    می دونم رزومه پرباری نیست بیشتر میخوام بدونم برا رشته من وضعیت چطوره هر اطلاعاتی حتی کم اگر به ذهنتون میرسه بهم بگید

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دولتی شهرستان/ مهندسی عمران /16.50
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: ----------------
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): دارم میخونم براش احتمالا بالای ibt:90
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). در حال نوشتن یک ISI و 2 مقاله کنفرانس داخلی (به انگلیسی)
    ۶- سابقه کار مرتبط: 2 ترم TA
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: آمریکا - کانادا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: ژئوتکنیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall 2017
    ۱۰- موارد دیگر: -

با این رزومه شانسی برای مستر 2017 دارم؟ میخوام فاند کامل باشه!

سلام بر دوستان

1- دانشگاه لیسانس دولتی شهرستان، مهندسی صنایع، معدل 12.5
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس دولتی شهرستان، ادبیات انگلیسی، معدل 18.05

۳- نمره تافل: 111

۴- نمرهGRE (Verbal/Quantitative/Writing : 318 (V=154, Q=164, W=3.5)

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). هیچ

۶- سابقه کار مرتبط : تدریس که البته قابل اثبات نیست

۷- دانشگاه های مورد نظر : آمریکا (Syracuse, Miami, Ohio, Northeastern)

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : English, American Studies, Jewish Studies

اساتیدی که ریکام می نویسن تحصیلکرده دانشگاه های یورک، آدلاید و ملبورن هستن.

کم دکترای بدون فاند تو این رشته ها دیدم. برای دادن موقعیت TA خیلی ها می گن از طریق تلفن یا اسکایپ مصاحبه می کنن. برای اون پیشنهادی دارین؟ چی بگیم چی نگیم؟
    من که سابقه تدریسم قابل اثبات نیست، تو رزومه بهش اشاره کنم یا خیر؟ شر نشه؟

مرسی
    ویرایش توسط CreativeWriter : December 13th, 2015 در ساعت 04:51 PM

1- لیسانس: مهندسی مکانیک، دانشگاه شیراز، 15.38 (معدل دو سال آخر: 16.3)
    ۲- فوق لیسانس: ---
    ۳- نمره تافل: 91 (R:24,L:27,S:18,W:22)
    ۴- نمره جی آر ای: 310 (Q: 164, V:146, W: 2.5)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): 1 مقاله ژورنال ISI با ایمپکت نسبتا خوب. 1 مقاله کنفرانس داخلی. 1 مقاله کنفرانس خارجی سابمیت شده (کنفرانس
    ieee BioRob2016)
    ۶- سابقه کار: یک سال در زمینه مهندسی مکانیک. البته به زمینه تخصصی تحقیقاتی بنده چندان مرتبط نیست.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: Utah, Oregon State
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: رباتیک و به طور خاص بیو رباتیک.
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): چند ترم TA

توضیح اینکه من از آمریکا آفر دارم اما چون این دو دانشگاهی که بالا نوشتم program رباتیک خوبی دارند دوست داشتم یکیشون رو اپلای کنم اما جواب قابل اتکایی از اساتیدشون نگرفتم. حالا نمیدونم
    سیستمشون چجوریه، بدون داشتن جواب از استاد امکان گرفتن فاند هست یا نه؟ آیا شانسی دارم براشون؟ به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟

بنام خدا.
    سلام.
    دانشجوی کارشناسی دانشگاه بوعلی شاگرد اول 17/43
    معدل دیپلم 18/25
    تافل90
    GRE امتحان ندادم
    3 تا مقاله ISI در کارشناسی
    توصیه نامه از ده استاد تمام که سه تا از اونهاجز یک درصد دانشمند برتر جهان اند.
    میخوام بدونم با این رزومه از بهترین دانشگاه امریکایی که میتونم با فاند کامل بری ارشد پذیرش بگیرم چند هست ؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_s_rad نمایش پست ها
    بنام خدا.
    سلام.
    دانشجوی کارشناسی دانشگاه بوعلی شاگرد اول 17/43
    معدل دیپلم 18/25
    تافل90
    GRE امتحان ندادم
    3 تا مقاله ISI در کارشناسی
    توصیه نامه از ده استاد تمام که سه تا از اونهاجز یک درصد دانشمند برتر جهان اند.
    میخوام بدونم با این رزومه از بهترین دانشگاه امریکایی که میتونم با فاند کامل بری ارشد پذیرش بگیرم چند هست ؟
    بدون GRE تقریبا هیچ دانشگاهی به شما پذیرش نمیده. نمره GRE تون مشخص بشه میشه نظر داد. ضمنا رشته تحصیلی هم باید ذکر بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)