صفحه 166 از 307 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه شریف مهندسی عمران 15.62
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل Vienna University of Technology عمران سازه 2.2 به سیستم اموزشی اروپا 1بهترین نمره هست
    ۳- نمره زبان فعلا ندارم ولی میتونم تافل 95-100 بیارم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writingفعلا ندارم و جی ار ای هم 300-310
    ۵- تعداد مقالات خارجی 3 ، ISI بودن بله و زبان مقاله EN
    ۶- سابقه کار ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) نظر دوستان چی هست؟
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقهساره زلزله
    9- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    بنده کارت پایان خدمت ندارم البته نمیدونم چه اصطلاحی داره ولی وضعیتم سرباز غایب هستم
    10
    - FALL 2018
    11-PHD میخوام اقدام کنم
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط elham9407 نمایش پست ها
    خواهشا دوستان یه راهنمایی بکنید ایاشانسی برا دانشگاه های امریکا برای مستر2017 دارم؟؟؟
    و اینکه از چه رنکی میتونم نتیجه بگیرم؟؟
    در ایالت نیویورک من University at Albany رو پیشنهاد میکنم. اگه خودتون هزینه رو بپردازین معمولا راحت پذیرش میده. در حالیکه رنکش توی MBA نسبتا بالا هست.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:

مهندسی کامپیوتر سخت افزار- صنعتی امیرکبیر - معدل 15.98 (سه ترم نهایی 18.70) -GPA:3.24
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    98 - R:24 L:28 S:22 W:24
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    Q:164 V:147 رایتینگ(3)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    مقاله انگلیسی در کنفرانس بین المللی که ریجکت شده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    پی اچ دی یا مستر در حوزه Embedded System -Computer Architecture و یا Networks
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    امریکا (زیر 100 : ،Texas A&M, UC Santa cruz,Iowa State , Washington State , Oregon State) کانادا اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو ترم سابقه تی ای- سابقه پژوهشی- رتبه اول در مسابقات کشوری طراحی سیستم دیجیتال- رتبه سوم در مسابقات جهانی2015
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

1- دانشگاه دولتی ارومیه - روانشناسی - معدل 15.50
    2- دانشگاه دولتی تبریز - روانشناسی بالینی - معدل 16.50
    3- آیلتس 6.5
    4- جی آر ای رو هنوز ندادم
    5- 4 مقاله ی ISI و یک مقاله ی بین المللی
    6- 3 سال سابقه ی کاره مرتبط
    7- دانشگاه ارواین,سندیگو,UCLA
    *** آیا میتوانم پذیرش بگیرم از این دانشگاهها با فاند؟اگر مثبت هست نظرتون فکر میکُنید حدودا چقدر؟

سلام
    من لیسانس را در -دانشگاه سمنان - مهندسی مکانیک - معدل: 14.5و بعد دردانشگاه سمنان- مهندسی مکانیک تبدیل انرژی- معدل 16.2فوق لیسانس رو گرفتم. نمره زبان تافل : 93 و GREدر حال انجام دادن هستم. 14 مقاله آی اس آی. تمام نویسنده اول در سایتهای معتبر. همچنین 3 سال سابقه کار مرتبط را دارم. میخوام برای دانشگاههای , Mineasotta university, UCLA, Boston collage, Georgia State, Texas A&M, University of California -در رشته مکانیک در مقطع PhD فاند بگیرم. لطفا نظراتتون رو بدید.
    با تشکر

سلام، واسه مستر مکانیک(ارشد دوم) دارم اپلای میکنم.

"کارشناسی دو رشته ای(مواد و مکانیک، هر دو از امیرکبیر، معدل هر دو 16، گواهی ممتازی تو هر دو البته جدا جدا)
    ارشد مواد، امیرکبیر، 16.6
    تافل 92: (R:30 , L:25 , S:18 , W:19) و جی آر ای 328: وربال162 و کوانت166 و رایتینگ3.5"

و به هیچ استادی ایمیل نزدم و نمیخوام پایان نامه های قبلی رو ادامه بدم(در واقع موضوع خاصی واسه تحقیق در نظر ندارم)

سوالم در مورد شانس پذیرش با فاند واسه مستره:
    یه سری از دانشگاههایی که تا به حال تو نظرم هست(البته فقط تعدادیش رو میتونم اپلای کنم و نه همه):
    toledo, binghamton, syracuse, Iowa state university, tufts, arizona state university
    rice(brown), UNCS, santa barbara, riverside, univesity of illinois-chicago, northeastern

اگه نظری غیر از موارد بالا هم باشه(که میتونه گزینه خوبی برای اپلای باشه) لطف می کنید بگید.
    اگه جناب mechatronic هم جدا نظر بده ممنون میشم.
    مچکر

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط lordpotter2005 نمایش پست ها
    1- دانشگاه دولتی ارومیه - روانشناسی - معدل 15.50
    2- دانشگاه دولتی تبریز - روانشناسی بالینی - معدل 16.50
    3- آیلتس 6.5
    4- جی آر ای رو هنوز ندادم
    5- 4 مقاله ی ISI و یک مقاله ی بین المللی
    6- 3 سال سابقه ی کاره مرتبط
    7- دانشگاه ارواین,سندیگو,UCLA
    *** آیا میتوانم پذیرش بگیرم از این دانشگاهها با فاند؟اگر مثبت هست نظرتون فکر میکُنید حدودا چقدر؟
    سلام
    شرط حداقل معدل 3.5 برای مستر و تافل بالا و نیزنیز نیز جی آر ایی حداقل 155 رو باید داشته باشید، پذیرش به نسبت بقیه رشته ها سخت هستش، ارواین و سندیگو و UCLA دانشگاه های خوبی هستند و رقابت درشون بالاست خصوصا برای بالینی، به فکر داکوتا هم باشید، اونجا به نسبت شانس بالاست، نمره تافلتون رو حتما +100 در نظر بگیرید و حتما Speaking بالا چون که این رشته نیاز اصلیش به همین مسئله هست، اکثر دانشگاه ها فاند دارن و فول فاند می دن، من خودم از کلمبیا با استاد هماهنگ شدم و اتفاقا دیروز هم باهم صحبت کردیم گفت حداقل 31000$ فاند قطعیه و در صدد هست بالاتر هم بره، گفت کمی صبر کنم که بشه در خصوص مبلغ نهایی فاند صحبت کرد، نیویورک، کلمبیا، داکوتا،کنتاکی، اریزونا،میسوری،تنسی،

http://gpadmissions.osu.edu/programs...aspx?prog=0167
    http://www.kent.edu/geauga/psychology
    http://www.iue.edu/hss/psychology/people.php
    http://psych.indiana.edu/
    http://www.psychology.illinois.edu/g...ive/financial/
    اینام چند تا لینک کاربردی برای شما.
    موفق باشید
    too much busy...

Junior Member

1- دانشگاه آزاد - کامپیوتر - معدل 13.68
    2-ایلتس 6
    3- جی از ای ندادم هنوز
    4- 1 ژورنال خارجی - 3 مقاله داخلی
    5- 5سال سابقه کار مرتبط - بلافاصله بعد از فارغ تحصیلی , سابقه کاری در اداره دولتی
    6- ریکام های خوب و قوی ( هم کاری هم تحصیلی )
    برای مستر کامپیوتر می خوام اقدام کنم , شمال آمریکا , فقط یک مشکلی که دارم اینه من feb19 امتحان جی ار ای دارم و برای فال 2016 اکثر دانشگاه ها تا اوایل فبریه ددلاینشون هست , آیا ممکنه مدارک منو بررسی کنن و بعد که نمره جی ار ای اومد ریپورت بشه براشون ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nargez نمایش پست ها
    1- دانشگاه آزاد - کامپیوتر - معدل 13.68
    2-ایلتس 6
    3- جی از ای ندادم هنوز
    4- 1 ژورنال خارجی - 3 مقاله داخلی
    5- 5سال سابقه کار مرتبط - بلافاصله بعد از فارغ تحصیلی , سابقه کاری در اداره دولتی
    6- ریکام های خوب و قوی ( هم کاری هم تحصیلی )
    برای مستر کامپیوتر می خوام اقدام کنم , شمال آمریکا , فقط یک مشکلی که دارم اینه من feb19 امتحان جی ار ای دارم و برای فال 2016 اکثر دانشگاه ها تا اوایل فبریه ددلاینشون هست , آیا ممکنه مدارک منو بررسی کنن و بعد که نمره جی ار ای اومد ریپورت بشه براشون ؟
    این سوالی هست که باید از خود دانشگاه بپرسید ولی به احتمال بسیار زیاد جواب منفی خواهد بود. نمره جی ار ای یکی از معیارهای اصلی دانشگاه های امریکا حساب میشه و بدون اون بررسی وضعیت شما شاید معنی نداشته باشه
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد شهرستان/ مهندسی برق الکترونیک/15.17
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:آزاد بوشهر-مهندسی برق مخابرات -سیستم/ 18.03(نفر سوم)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): الان سربازم دارم واسه آیلتس و GRE خودمو آماده میکنم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یک کنفرانس داخلی و iSهم یکی دارم برنامه م اینه ک توی خدمت اگه تونستم به مقالاتم ک خیلی کمه اضافه کنم ک فکر نکنم وقت کنم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: آمریکا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: شبکه های حسگر بیسیم و مخابرات سلولی
    9- fall 2018
    لطفا دوستان راهنمایی کنید تا fall 2017 ک خدمت دارم هیچکاری بجز قویتر کردن زبان رزومه رو نمیتونم انجام بدم با رزومه الانم شانسم واسه آمریکا چقدره؟؟
    اگه نمره آیلتس و GRE رو خوب بیارم با توجه ب این که لیسانس و فوقم از آزاد بوده شانسی واسه دانشگاه های خوب دارم؟؟
    لطفا اگه کسی از دوستان اطلاعات کافی داره جواب پستم رو بده هفته دیگه ب نت دسترسی ندارم(سرباز وطنم))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)