صفحه 170 از 307 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    سلام
    تو آمریکا شانس مستر برای فول فاند بیشتره یا direct phd ؟
    سلام
    PhD، البته این نکته هم خیلی مهمه که رزومه شما توان اخذ پذیرش direct رو داشته باشه. خیلی از دانشگاهها علنا اعلام میکنن که به مستر فاند نمیدن و تقریبا اولویت فاند از هر نوعی با PhD هست.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه لیسانس علم و صنعت تهران + رشته تحصیلی مهندسی مکانیک + معدل 15.45 و معدل 60 واحد آخر 16.6
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس صنعتی شریف + رشته تحصیلی مهندسی مکانیک + معدل 15.65
    ۳- نمره زبان تافل آی بی تی: 116 با نمرات به ترتیب 30 و 29 و 27 و 30
    ۴- نمره (4.0 GRE (Verbal 151/Quantitative 167/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی فعلا صفر
    ۶- 2 سال تدریس زبان
    ۷- دانشگاه های مورد نظر Ohio State, Washington St Luis, Pittsburgh, Texas A&M, Notre Dame, Virginia Tech, UTAH, University of Kansas, Denver
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: بیومکانیک و مدل سازی بافت بدن (پروژه ی ارشدم هم همین موضوع بوده و یه استاد از امریکا هم مشاوره میداده منو)
    ۹- پاییز 2016

دوستای عزیز اگه میشه تو انتخاب دانشگاهها پیشنهاد خودتون رو بدین و بگین که آیا امکانش هست قبول شم؟ متاسفانه دانشگاههای ضعیف تر گرایش من رو نداشتند. درگیر نوشتن مقاله هم هستم

با سلام
    1.دارای چهار مدرک فنی و حرفه ای معتبر در رشته مکانیک- گرایش تاسیسات حرارتی و برودتی
    2.دارای کارشناسی از دانشگاه ازاد با معدل 14
    3.دارای دعوتنامه از فدراسیون بین المللی مخترعین جهت شرکت در مسابقات بین المللی مخترعین 2012 کشور سوییس
    4.دارای دعوتنامه رسمی از نمایندگی فدراسیون بین المللی مخترعان در ایران ( جناب اقای دکتر علیرضا رستگار )
    5.دارای مجوز دایم جهت شرکت در مسابقات بین المللی مخترعان در سراسر دنیا ( با تاییدیه هیئت برگزارکننده مرجع )
    6.این اختراع را دوست ندارم در ایران به ثبت برسانم و با همین امتیاز ( ایده ) میخوام فاند کامل بگیرم که بعدش بتونم اختراعم رو که در زمینه تاسیسات حرارتی و یک سیستم کاملا هوشمند است گسترش بدهم.
    7.طبق تجربیاتی که دوستان دارند در حال حاضر دو کار از دستم برمیاد انجام بدم که شانس پذیرش رو بالا ببرم : اول نهایت تلاشمو میکنم و دارم کلاس میرم که تافل رو بالای 100 بگیرم. و دوم نهایت تلاشمو میکنم که مقاله ISI ارایه بدم.
    8.از سال 1383 تاکنون بصورت پاره وقت و تخصصی کار تاسیساتی انجام میدم اما بیمه ندارم فقط در حد یکماه بیمه دارم.ولی در پروژه های ساختمانی و تاسیسات آبی تعمیر نگهداری سازمانها و ارگانها وادارت مختلف و مطرحی در تهران و کرمانشاه کار کردم.
    هدف اصلی من فاند کامل و دکترای پیوسته مکانیک است.چه پیشنهادی دارید؟

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام
    PhD، البته این نکته هم خیلی مهمه که رزومه شما توان اخذ پذیرش direct رو داشته باشه. خیلی از دانشگاهها علنا اعلام میکنن که به مستر فاند نمیدن و تقریبا اولویت فاند از هر نوعی با PhD هست.
    خیلی ممنون . رزومه من اینه به نظرتون شانسی برای فول فاند دارم برای رنک زیر 300 دنیا تو آمریکا ؟
    اگه دارم برای مستر یا دکترا مستقیم ؟

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل بوعلی سینا + مهندسی برق + 17.5
    ۳- نمره زبان آیلتس 7
    ۴- نمره GRE ; هنوز نیومده
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یه کنفرانس بین المللی داخلی به زبان انگلیسی ( در زمینه برق قدرت که به گرایشم مربوط نیس ، اسم اول) - یه IET journal ( یک و ماه نیمه تحت داوریه ، اسم سوم)
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) ارشد یا دکترا مستقیم دانشگاههاي زير 300 جهان در آمريكا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه مهندسی برق مخابرات - سیستم
    ۹- نیم‌سال مورد نظر پاييز 2017
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)4 بار TA - دبیرستان استعداد های درخشان - 5 تا مدرک فنی حرفه ای مربوط به برق - 3 ماه تدریس زبان در موسسه شکوه - گپ زمانی ندارم (هنوز 21 سالم هم تموم نشده)

11- فول فاند

Junior Member

سلام به همگی
    من دانشجوی ارشد برق قدرت هستم. معدل لیسانسم پایینه حدود 13/90و معدل ارشدم در حدود 16 بعد از دفاع
    می خواستم شروع کنم واسه GRE بخونم اگه امیدی به پذیرش از امریکا هست البته رنک دانشگاهش مهم نیست
    یه مقاله ISI چاپ شده دارم و یکی در دست اقدام و ایلتس7
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که GRE و شروع کنم یا کلا بیخیال امریکا بشم .ممنون
    لطفا شرایط منو بافاند و بدون فاند بررسی کنید

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد-مهندسی مکانیک ساخت و تولید- 14.91
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد-مهندسی مکانیک ساخت و تولید - 18.61
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) آیلتس 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing به ترتیب 150/163/3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) 1 ISI ایمپکت 1.5 اکسپت و 2 تا Under-review
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) مهم نیست من فقط فول فاند می خوام.
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه بایومکانیک--- مقاله هامم همه تو همین زمینه بوده.
    ۹- نیم‌سال مورد نظر پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) تا دلتون بخواد نرم افزار بلدم!
    واسه کدوم دانشگاه ها شانس فول فاند دارم؟
    ممنون از راهنماییتون.
    ویرایش توسط palmera : December 23rd, 2015 در ساعت 08:51 AM
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    خیلی ممنون . رزومه من اینه به نظرتون شانسی برای فول فاند دارم برای رنک زیر 300 دنیا تو آمریکا ؟
    اگه دارم برای مستر یا دکترا مستقیم ؟

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل بوعلی سینا + مهندسی برق + 17.5
    ۳- نمره زبان آیلتس 7
    ۴- نمره GRE ; هنوز نیومده
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یه کنفرانس بین المللی داخلی به زبان انگلیسی ( در زمینه برق قدرت که به گرایشم مربوط نیس ، اسم اول) - یه IET journal ( یک و ماه نیمه تحت داوریه ، اسم سوم)
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) ارشد یا دکترا مستقیم دانشگاههاي زير 300 جهان در آمريكا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه مهندسی برق مخابرات - سیستم
    ۹- نیم‌سال مورد نظر پاييز 2017
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)4 بار TA - دبیرستان استعداد های درخشان - 5 تا مدرک فنی حرفه ای مربوط به برق - 3 ماه تدریس زبان در موسسه شکوه - گپ زمانی ندارم (هنوز 21 سالم هم تموم نشده)

11- فول فاند
    اگر رزومتون با یک نمره خوب GRE همراه بشه قطعا شانس خوبی دارید. بقیه آیتمهای رزومتون عالیه. موفق باشید.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein01 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من دانشجوی ارشد برق قدرت هستم. معدل لیسانسم پایینه حدود 13/90و معدل ارشدم در حدود 16 بعد از دفاع
    می خواستم شروع کنم واسه GRE بخونم اگه امیدی به پذیرش از امریکا هست البته رنک دانشگاهش مهم نیست
    یه مقاله ISI چاپ شده دارم و یکی در دست اقدام و ایلتس7
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که GRE و شروع کنم یا کلا بیخیال امریکا بشم .ممنون
    لطفا شرایط منو بافاند و بدون فاند بررسی کنید
    سلام
    با یه GRE بالا (به نظر من بالای 315 - هر چی بالاتر بهتر) شانس فاند هم دارید. دانشگاه هایی هستن که 2 سال آخر یا 60 واحد آخر رو ملاک میگیرن که تو اونا باید بگردید. البته باید توقعتون از رنک دانشگاه هم پایین باشه مثلا رنک 100 به بالا. تو نتایج پذیرش سال 2015 به نتایج پذیرش من یه نگاهی بندازید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D8%AA-)/page15

Junior Member

دوستان من حدود یک هفته است یه پست گذاشتم چرا اخه کسی جواب منو نمیده؟
    به خدا منم زحمت کشیدم

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Aldj نمایش پست ها
    دوستان من حدود یک هفته است یه پست گذاشتم چرا اخه کسی جواب منو نمیده؟
    به خدا منم زحمت کشیدم
    دوست عزیز دلیل جواب نگرفتن شما اینه که همرشته ای های شما اینجا نیستن که جواب بدن. بچه های مهندسی هم اطلاعاتی از رشته حقوق ندارن که راهنمایی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)