صفحه 257 از 307 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin_saed نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :
    دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان/مهندسی مکانیک ساخت و تولید/16.34
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :
    دانشگاه ارومیه/مهندسی مکانیک ساخت و تولید/17.34
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) : IELTS7(منقضی شده اما مهرماه دوباره امتحان میدم)
    ۴- نمره GRE: کل295 و رایتینگ3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): 3 مقاله ISI در ژورنال با IP3.2
    ۶- سابقه کار مرتبط: 5 سال به عنوان سرپرست کنترل کیفیت در یک شرکت معتبر حوزه خودروسازی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : University of Memphis
    8- نیم‌سال مورد نظر: Spring2017
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری در یکی از دانشگاههای معتبر تهران هستم و با یکی از اساتید دانشگاه Memphis هم مکاتبه کرده ام که برای دکتری فول فاند اقدام کنم. می خواستم بدونم آیا این دانشگاه(با توجه به اینکه در رتبه بندی ج وزارت علوم است) ارزش دارد که من از ادامه تحصیل در ایران انصراف بدهم؟ زمینه کاری که میخواهم اقدام کنم البته موضوع کاری دکتری خودم هست و کاملا مورد علاقه منه
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvin_saed نمایش پست ها
    کسی نظری نداره؟

اگه بتونی GRE یه کم بهتر (+305) بیاری برای دانشگاههای خیلی بهتری شانس داری.. من اصلا اسم این دانشگاه را نشنیده بودم.. حتی دانشگاههایی هستند که رده ج هستند ولی حداقل در امریکا تا حدودی شناخته شده تر هستند و بهترند.. به نظرم ارزش نداره بری اونجا ولی خیلی ارزش داره بیشتر پیگیری و اپلای کنی.. شما با همین وضعیت هم در دانشگاههای ب شانس دارید.. اگه GRE بهتر بیارید و به مکاتبه هم بطور جدی ادامه بدید حتی در گروه الف هم شانس دارید.. موفق باشی.
    ویرایش توسط shahriar277 : August 14th, 2016 در ساعت 06:36 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام من میخوام برا دکترا در رشته حسابداری تحصیل کنم میشه راهنمایی بکنید میخوام از طریق زبان شرکت کنم به تنهای ایا مفید هست ؟ ممنون

Junior Member

با سلام به همه بچه های فروم امریکا
    ممنون میشم شرایط من رو بررسی کنین من چند وقتی هست که اپلای ابراد رو مطالعه میکنم ممنون میشم شانس پذیرش با فاند رو واسم بررسی کنین
    مقطع مورد نظر: ارشد معماری ، معماری پایدار
    کارشناسی معماری
    معدل:15:80
    مدرک زبان: تافل 102 جی ار ای 315
    رزومه پژوهشی:
    -5 مقاله ای اس ای ایمپکت دار به عنوان نویسنده مسئول( 2 مقاله اشپرینگر، 1 مقاله الزویر، و 2 مقاله دیگر هم بسیار معتبر)
    -3 مقاله به عنوان نویسنده همکار هر سه ایمپکت دار
    -یک کتاب تالیفی و 2 کتاب ترجمه با انتشارات دانشگاه آزاد و دارای گواهی تایید به زبان لاتین
    -5 کنفرانس بین المللی 1 خارجی و 4 تا داخلی
    -2 سال کار مرتبط بارشته و با بیمه کامل و 4 سال مستقر در مرکز رشد همراه با گواهی قابل ترجمه
    با توجه به داشتن ارتباط با مراکز پژوهشی در زمینه ارسال مقاله، مجلات معتبر و اعتبار یک مقاله تجربه خوبی دارم و تقریبا با تمام نمایه نشریات مرتبط با رشته ام آشنایی کامل دارم.

Junior Member

سلام دوستان بنده قبلا هم سوال کردم لطفا کمک کنید بدونم هدفم را روی چه دانشگاه هایی قرار بدهم
    بنده کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه امیر کبیر با معدل 16.5
    ارشد مکانیک شریف با معدل 16 دارم.
    6 سال سابقه معاملاتی در بورس دارم و کلا به فایننس و مدیریت علاقه دارم. مدیریت ساخت ساختمان مسکونی هم به مدت یه سال به عهده داشتم. مدتی هم در یک کارگزاری کار تحلیل گری کردم. و با دوستان یک استارتاپ شکست خورده هم داشتیم متاسفانه.
    با تافل 100 و جیمت 700
    تصمیم گرفتم یه دانشگاه قابل قبول امریکا با نرخ استخدام بالا پس از فارق التحصیلی اپلای کنم.
    با این تفاسیر از کدوم دانشگاه های آمریکا برای دوره mba شانس پذیرش دارم؟ این دانشگاه ها کسی میدونه چند درصد از شهریه رو اسکالرشیپ و تخفیف می دهند.
    سپاس از همفکری دوستان

Junior Member

با سلام دوستان لطفا میشه بگید با این رزومه تو چه رنکی شانس پذیرش دارم؟
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    مکانیک- صنعتی اصفهان- 16/16
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    مکانیک-ساخت تولید-دانشگاه تهران- 18
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    تافل 95
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    هنوز ندادم(میدونم که مهمه و روش کار میکنم نمره خوبی بگیرم!)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند.
    دوتا isi با ایمپکت حدودا 1-یک علمی پژوهشی- دوتا کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ندارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmoosavi نمایش پست ها
    با سلام دوستان لطفا میشه بگید با این رزومه تو چه رنکی شانس پذیرش دارم؟
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    مکانیک- صنعتی اصفهان- 16/16
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    مکانیک-ساخت تولید-دانشگاه تهران- 18
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    تافل 95
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    هنوز ندادم(میدونم که مهمه و روش کار میکنم نمره خوبی بگیرم!)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند.
    دوتا isi با ایمپکت حدودا 1-یک علمی پژوهشی- دوتا کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ندارم
    با سلام، با توجه به کیس هایی که دیدم تاحالا با جی آر ای خیلی خوب میتونید به رنک زیر 20 امریکا (Michigan State... U.Wis-Mad و T.A&M ... Carnegie Mellon) بنظرم امید داشته باشید...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    با سلام، با توجه به کیس هایی که دیدم تاحالا با جی آر ای خیلی خوب میتونید به رنک زیر 20 امریکا (Michigan State... U.Wis-Mad و T.A&M ... Carnegie Mellon) بنظرم امید داشته باشید...
    سلام
    نمره GRE به این آسونی ها بدست نمیاد و اگر می خواید از دانشگاه های خوب پذیرش با فاند داشته باشید به نمره +320 باید فکر کنید
    نمره بالای تافل هم که قطع مسلم ارزشمنده،خصوصا اگر نمره بخش Speaking بالای 25 باشه شانس بالایی برای TA دارید، من خودم ی TA گرفتم و استاد هم دلیل این مسئله رو نمره بالای speaking می دونست (S=29)
    در کل می تونید به شانس پذیرش فک کنید و پذیرش بگیرید اما با نمره نامشخص فک کردن به زیر 20 امریکا طبق فرموده این دوستمون کمی خوشبینانه س، باید نمرات رو دید و می دونید که زیر 20 پذیرش اصلا آسون نیست
    too much busy...

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط micropsy نمایش پست ها
    سلام
    نمره GRE به این آسونی ها بدست نمیاد و اگر می خواید از دانشگاه های خوب پذیرش با فاند داشته باشید به نمره +320 باید فکر کنید
    نمره بالای تافل هم که قطع مسلم ارزشمنده،خصوصا اگر نمره بخش Speaking بالای 25 باشه شانس بالایی برای TA دارید، من خودم ی TA گرفتم و استاد هم دلیل این مسئله رو نمره بالای speaking می دونست (S=29)
    در کل می تونید به شانس پذیرش فک کنید و پذیرش بگیرید اما با نمره نامشخص فک کردن به زیر 20 امریکا طبق فرموده این دوستمون کمی خوشبینانه س، باید نمرات رو دید و می دونید که زیر 20 پذیرش اصلا آسون نیست
    بله منم منظورم این بود که با gre خیلی خوب (320...) میشه شانسی رو قائل بود براشون و برای اون دانشگاه ها هم اقدام کنند ولی قطعا کارشون خیلی سخته برای اون رنک ها و باید دانشگاه های متوسط تر رو هم امتحان کنند...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

سلام
    با این رزومه شانس گرفتن پذیرش و ویزای آمریکا رو دارم؟
    دانشگاه خواجه نصیر - مهندسی هوافضا - 13.70
    دانشگاه تهران - مهندسی هوافضا - گرایش مهندسی فضایی - 17.98
    مدرک زبان و GRE هنوز ندارم
    یک مقاله کنفرانس بین المللی مکانیک - یک مقاله علمی پژوهشی مکانیک مدرس (ISC) - یک مقاله ISI در یکی از ژورنال های Q1 با Impact 1.358
    یک ماه در شرکت ایران ایر کاراموزی کردم که برای آن گواهینامه دارم و غیر از این سابقه کار مرتبط ندارم
    امکان پذیرش در کدام دانشگاه ها با فول فاند و این شرایط وجود دارد؟
    نیم سال مورد نظرم پاییز 2017 هست
    ضمنا در مقطع کارشناسی دوره مشترک مهندسی هوافضا با دانشگاه ماتی مسکو تحصیل کرده ام، یعنی مدرک لیسانس به زبان های روسی و انگلیسی از دانشگاه ماتی مسکو دارم
    بسیار ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    تشکر فراوان از پاسختون، راستش مد نظر من پذیرش فول فاند در بهترین گزینه ممکن از نظر رنک هست به نظر شما با نمره جی آر ای حدود 310 شانسی برای رنک زیر 80 دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)