صفحه 295 از 307 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhal نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    1 کارشناسی دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی رشته مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو معدل 18/75
    3نمره آیلس 7 دارم و تافل ibt 87 هم دارم
    4 نمره v=375 q=327 و نوشتاری 3
    5 دو مقاله isi
    7 برای استنفورد برکلی و mit یا تا رنک 50
    بدای ترم پاییز
    فاند هم اگر امکانش هست
    باتشکر از شما
    می تونید به تاپ 50 با فاند فکر کنید ولی به استنفورد و برکلی بعید می دونم چون برای این دانشگاهها علاوه بر رزومه ی خوب شانس هم خیلی مهمه. من جای شما باشم تعداد اپلای رو می برم بالا و با اساتید هم مکاتبه می کنم.در کل رزومه ی خیلی خوبی دارین هرچند که تافل رو ننوشتین و یه تاقل 100 هم باید........
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

لطفا جواب من هم بدید این پست دوم که میذارم ،جواب دوستانی که بعد من پست گذاشتن دادید ولی مال من ...

سلام وقت همگی بخیر .این رزومه یکی از دوستانم هست لطفا نظراتتون در موردش بگید.مرسی از همگی که جواب میدن بخصوص اقا امیر

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل=دانشگاه ازاد اسلامی واحد علوم تحقیقات فارس+مهندسی شیمی+16.62
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل =داشگاه شریف+مهندسی شیمی گرایش زسیت پزشکی(بیومدیکال)+18.68
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) 113
    (R28-L30-S27-W28)
    ۴- نمره (GRE=323 (Verbal=155/Quantitative=168/Writing=
    4.5
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 3isi-یکیش تو نیچر چاپ شده
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارد
    ۷- دانشگاه های مورد نظر =uni of pennsylvania-boston uni-rice uni-uni of washington-georgia tech-prinecton-johns hopkins uni
    8-میزان فند مورد نظر=فول فاند(واسه(phd) مهندسی شیمی و مهندسی پزشکی میخواد اپلای کنه)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط joey2020 نمایش پست ها
    لطفا جواب من هم بدید این پست دوم که میذارم ،جواب دوستانی که بعد من پست گذاشتن دادید ولی مال من ...

سلام وقت همگی بخیر .این رزومه یکی از دوستانم هست لطفا نظراتتون در موردش بگید.مرسی از همگی که جواب میدن بخصوص اقا امیر

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل=دانشگاه ازاد اسلامی واحد علوم تحقیقات فارس+مهندسی شیمی+16.62
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل =داشگاه شریف+مهندسی شیمی گرایش زسیت پزشکی(بیومدیکال)+18.68
    (R28-L30-S27-W28)
    4.5
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارد
    ۷- دانشگاه های مورد نظر =uni of pennsylvania-boston uni-rice uni-uni of washington-georgia tech-prinecton-johns hopkins uni
    8-میزان فند مورد نظر=فول فاند(واسه(phd) مهندسی شیمی و مهندسی پزشکی میخواد اپلای کنه)
    دوست عزیز این رزومه دیگه نیاز به نظر نداره. اگه ایشون مقاله نیچر داره قطعا توی همه ی این دانشگاهها شانس بسیار بالایی داره. رزومه شون هم بسیار خوبه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط joey2020 نمایش پست ها

(R28-L30-S27-W28)
    4.5
    ۶- سابقه کار مرتبط ندارد
    سلام
    1- خود من چندین بار گفتم که بهتره هم رشته ای ها که تجربه مستقیم دارن جواب بدن. من مکانیک هستم و فقط یکی دو جا مهندسی شیمی اپلی کردم که موفق نبود. اما دوستانی مثل شما دوست دارن که جواب داده بشه من هم جواب کلی میدم (امیدوارم مثل دوست قبلی بعد از جواب من ناراحت نشید و نگید از اپلی مهندسی شیمی سر در نمیارم و ... - اول همین پاراگراف گفتم که قطعا کسی که مهندسی شیمی اپلی کرده بهتر می تونه جواب بده.)
    2- کل حرف های ما گمانه زنیه. سیاست های پذیرش دانشگاه ها متغیره و چندان قابل پیش بینی نیست. نمونه این برای خود من اتفاق افتاد که یک دانشگاه پاییز 2015 پذیرش داد و همون دانشگاه بهار 2016 ریجکت کرد. (دیفر نداشتن)
    3- و اما جواب: رزومه خیلی خوبی دارن اما من بودم از بین 4 تای Upenn, GA tech , Princeton, Johns Hopkins دوتا را حذف می کردم 2 یا 3 تا دانشگاه متوسط به جاش اضافه می کردم.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

دانشگاه + رشته تحصیلی + معدل= دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون+دکتری دامپزشکی+16.70

نمره زبان (آیلتس) Listening: 8.5, Reading: 7.5, Writing: 7, Speaking: 7.5, Overall: 7.5
    نمره GRE: هنوز امتحان نداده ام.

تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):دو تا مقاله داخلی - یک مقاله ISI

سابقه کار مرتبط: نزدیک به چهار سال سابقه کار مرتبط با رشته تخصصی

میزان فاند مورد نظر: ترجیحا فول فاند اگر امکانش باشه.

با سلام دوستان .
    الان این برای بار دوم که پست میزارم و کسی راهنمایی نمی کنه.خواهش می کنم دوستان کمکم کنن

رشته:مهندسی کامپیوتر
    هدف: اقدام برای مستر
    معدل لیسانس: 18.2 از دانشگاه سراسری
    نمره تافل:83
    نمره جی ار ای:315

مقاله هم ندارم.

حالا سوال من از شما دوستان اینه که با این رزومه من برای چه رنک هایی(رنک تخصصی کامپیوتر) از دانشگاه های آمریکا برای مستر اقدام کنم که بتونم فول فاند بشم؟

دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه
    منظورم از رنک،رنک تخصصی هست.
    راستی اگه برای دانشگاه هایی که رنک پرت دارن اقدام کنم،شانسی برای فاند دارم
    با تشکر

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق قدرت-دانشگاه ازادتهران جنوب-16.29
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق قدرت-دانشگاه ازادتهران جنوب-17.42
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    امتحان ندادم ولی آیلتس 7 و تافل 100میتونم بیارم
    4-نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : امتحان ندادم ولی نمرات مدنظر رو میتونم بگیرم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:1
    ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :2

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا-کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 5 سال سابقه کاردر شرکتهای مشاوره وپیمانکاری حوزه صنعت ساختمان و3سال سابقه نیروگاهی.نفر5 در فارغ التحصیلان دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا full fund یا
    Partial Fund
    از دوستان خیلی ممنون می شم اگه بهم نظرتون رو در مورد رزومم بگید و یک بازه در مورد رنکی که شانس دارم بهم پیشنهاد بدید.(رنک مورد نظرخودم دانشگاههای متوسط به بالا هست)

Junior Member

باعرض ادب
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران- دانشگاه آزاد نجف آباد-13.75

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: عمران گرایش سازه- دانشگاه دولتی کاشان-16.22

3- نمرۀ زبان:
    آیلتس 6.5
    4-نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:فعلا ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای عمران-سازه
    8- کشورهای مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :استرالیا-کانادا

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا full fund یا
    Partial Fund واسه(phd)
    از دوستان خیلی ممنون می شم اگه بهم بگین شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند دارم

Junior Member

1. دانشگاه تهران - مهندسی مکانیک - 17.34
    2. --------------
    3. تافل :111((Listening:30,Reading :28,speaking:27,Wrighting:26
    4. GRE : 328(Q:170,V:158)
    5. -------------------
    6. -------------------
    7. علاقه زیادی به دانشگاه UCLA دارم
    8. Fluid Dynamics
    9. ترجیحا Fall
    10. برای مستر می خوام اقدام کنم .
    دوستان خواهشا نظرتون رو از بنده دریغ نفرمایید.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinnili نمایش پست ها
    1. دانشگاه تهران - مهندسی مکانیک - 17.34
    2. --------------
    3. تافل :111((Listening:30,Reading :28,speaking:27,Wrighting:26
    4. GRE : 328(Q:170,V:158)
    5. -------------------
    6. -------------------
    7. علاقه زیادی به دانشگاه UCLA دارم
    8. Fluid Dynamics
    9. ترجیحا Fall
    10. برای مستر می خوام اقدام کنم .
    دوستان خواهشا نظرتون رو از بنده دریغ نفرمایید.
    با تشکر
    سلام
    شانس دارید ولی با زوم کردن روی یه دانشگاه خاص خودتون رو محدود می کنید. اگه بشه که عالیه ولی گذروندن ارشد تو دانشگاه سطح پایین تر هم براتوی برای کار و هم برای دکترا در دانشگاه تاپ شانس رو ایجاد می کنه به علاوه احتمال پذیرش و فاند بالاتر.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)