صفحه 297 از 307 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام، ببخشید از کسایی که واسه دکترای مالی اپلای کردن، خواهشا رزومه شون رو اینجا قرار بدن تا بدونم باید چی داشته باشم! البته فاند گرفته باشن!
    لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 18:13
    ارشد مالی از دانشگاه الزهرا با معدل 18:38
    4 تا مقاله برای کنفرانس داخلی
    نمیدونم تافل بدم یا آیلتس؟
    جی آر ای یا جی مت؟
    واسه اینکه فاند بگیرم، نمرات زبان و جی مت و یا جی آر ای چه قدر باید باشه؟
    واسه 2018 میخوام اپلای کنم

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

اینکه برای مستر اقدام کنم یا phd؟ برای مستر هم فاند میتونم بگیرم؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره در اختیارم بزاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساری-ارشد-تبدیل انرژی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    :مکانیک سیالات.14.07
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : تبدبل انرژی. 16 (3.44)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 (L 6,s 6,R 6.5,W 6.5)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 297 (Qu=156, V=139,W=2)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : سه تا ISI و یک عدد Elsevier که همگی Under Review هستند.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا،کانادا،سوید،آلمان
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): قول فاند

یک استاد در جواب درخواست من برا پذیرش دکتری اینو فرستاده

Thank you for your inquiry. Decisions on offering of scholarships are based on the collective review of applications and are typically restricted to teaching assistantships for the top applicants-usually in the doctoral program.
    Research assistantships are typically offered to students already at the university for at least one year and who have been observed by faculty in classes. So your best chance in working with me or other faculty in our department is to receive a teaching assistantship that may be followed by a research assistantship provided that you do well in your classes, I have observed you and I am satisfied with your performance and there is funding to support you.

For that you need to formally apply for admission to the graduate program and scholarship. An important consideration for scholarship is your rank at your undergraduate and graduate schools, if any-so be sure to have that information.

Good luck.

آیا امیدی برا پذیرش با فاند هست یا یک تمپلیت برام فرستاده

سلام

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : لیسانس بازرگانی معدل 16.60 دانشگاه کردستان ،
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : فوق لیسانس بازرگانی معدل 17 آزاد تهران مرکزی و فوق لیسانس finance and banking university of rome
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : ielts 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: نمره کل 315 وربال 148 کوانت 167
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ------
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5 سال
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : امریکا ، استرالیا، کانادا و انگلیس
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکترای FINANCE با فاند

با این شرایط من میتونم پذیرش با فاند بگیرم و اینکه چه رنکی از دانشگاها شانس دارم
    ممنون میشم از راهنماییتون

سلام ،
    یک استاد از دانشگاه Florida Atlantic به من پیشنهاد RA داده ، البته گفته تا نهایی شدن اپلیکنت ها چیزی معلوم نیست. با توجه به رزومه من و رنک نسبتا نامناسب این دانشگاه آیا پیشنهاد میکنید که اینجا اپلای کنم؟؟(*** هزینه اپلای این دانشگاه به علت نیاز به ارسال ریز نمرات به WES و ارسال رسمی تافل و جی آر ای بالاست، یعنی همینطوری نمی شه اپلای کرد تا ببینم بعد چی میشه).

کارشناسی (ارشد) : برق ، تهران جنوب 16.65(17.25)
    آیلتس :7 R:L:7.5 , W:7 , S : 6.5
    جی آر ای :315 Q:163 , V: 152
    یه مقاله آی اس ای

مرسی
    *** Never Give Up ***

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق قدرت-دانشگاه ازادتهران جنوب-16.29
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق قدرت-دانشگاه ازادتهران جنوب-17.42
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    امتحان ندادم ولی آیلتس 6.5یا7 میتونم بیارم
    4-نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : امتحان ندادم ولی نمرات مدنظر رو میتونم بگیرم حداقل نمره لازمه رو میتونم بیارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:1
    ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :1

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا-کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 5 سال سابقه کاردر شرکتهای مشاوره وپیمانکاری حوزه صنعت ساختمان و3سال سابقه نیروگاهی.نفر5 در فارغ التحصیلان دانشگاه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا full fund یا
    Partial Fund
    از دوستان خیلی ممنون می شم اگه بهم نظرتون رو در مورد رزومم بگید و یک بازه در مورد رنکی که شانس دارم بهم پیشنهاد بدید.(رنک مورد نظرخودم دانشگاههای متوسط به بالا هست)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_kr نمایش پست ها
    سلام.ممنون مى شم شانس من رو هم بررسى کنيد:
    ليسانس فيزيک دانشگاه شيراز / معدل 19.2

تافل 115
    Gre 328

مى خوام براى direct phd اقدام کنم.

1 مقاله ISI

حتما با فاند باشه.
    از اوايل دانشجويى توهم top 20 داشتم.نمى دونم شانس دارم يا نه
    دوست عزیز شما قطعا شانس تاپ 20 داری. و رزومه ی خیلی خوبی دارین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه گیلان- مهندسی شیمی- 14.84
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها):Toefl 106: W&R=27, S&L=26
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: وربال 157 کوانت 163 رایتینگ: نیومده. Total: 320
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند: یک مقاله isi که تا دو هفته دیگه سابمیت میشه
    ۶- سابقه کار مرتبط: خیر، تدریس زبان
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): University of rochester-north carolina state university- rochester institute of technology
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:جداسازی- مدل سازی- مهندسی محیط زیست
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: فال 2017
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    3 ترم متوالی شاگرد ممتاز
    معدل 2 سال آخر 3.58/4
    توصیه نامه های خوب و SOP خوبی هم دارم

شما رزومه ی خوبی دارین ولی برای دانشگاههایی که شرط معدل 3 دارن نباید اپلای کنید چون معدل شما زیر 3 هست. در ضمن مکاتبه با اساتید هم زمینه هم حیلی موثره.

نقل قول نوشته اصلی توسط oyster90 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم راهنماییم کنید که در چه رنک دانشگاه هایی برای امریکا اپلای کنم با توجه به رزومه م . ممنون میشم راهنمایی کنید
    ۱-رشته م مهندسی شیمی هست لیسانس و ارشد رو امیرکبیر خوندم (معدل لیسانس ۱۷ و ارشد ۱۸.۵
    ۲- نمره تافل ۱۰۰ ( ریدینگ ۲۳ / لیسنینگ ۲۷/ اسپیکینگ ۲۳/ رایتینگ ۲۷)
    ۳- جی ار ای میخوام امتحان بدم
    ۴- مقاله دو تا کنفرانسی دارم و یک ISI البته ایمپکتش بالا نیس و یکی هم در حال آماده شدن هست
    ۵-یه کار مرتبط تحقیقاتی داشتم به مدت یک سال
    ۶- برای fall 2017 میخوام اپلای کنم
    ممنونم
    شما رزومه تون خوبه ولی تا جی ار ای نباشه هیچ نظری نمی شه داد. با به جب ار ای 315 و به بالا میتونید پذیرش بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)