صفحه 298 از 307 نخستنخست ... 198248288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط sehiyuk نمایش پست ها
    سلام میتوننی شرایط منو بررسی کنین ببینین شانس پذیرش دارم یا نه؟

معدل لیسانس دانشگاه دولتی 14 هنوز 6 واحدم مونده و تیر فارغالتحصیل میشم
    تافل بهمن امتحان دارم ولی 100 رو میتونم بیارم
    gre ندارم
    سابقه کار تو یه شرکت خصوصی به مدت یه سال
    یه پروژه تحقیقاتی با استاد دانشگاه تهران +یه معرفی نامه ازش
    یه ساخت وسیله اپتیکی هم تو ایران که اون در حال انجام کارهاشم
    دانشگاه مد نظوم اریزونا ست خوشبختانه gre لازم نداره
    یه معرفی نامه هم از استاد دانشگاه خودمون میخوام برای مخابرات تو یکی از دانشگاههای کانادا یا امریکا درخواست بدم ولی نمیدونم با این معدل کجاها میشه درخواست داد
    دوست عزیز امیدوارم از دست من ناراحت نشین. میشه بفرمایید چی رو باید بررسی کردو نظر داد؟.
    شما نمی تونی فقط به امید یک دانشگاه باشی که پذیرش بگیری. شاید ده سال هم اپلای کنی و پذیرش نگیری. بعد هم این معدل رو باید یه چیزی جبران کنه یا نه؟ الان 5 میلیون نفر در ایران رزومه شون از شما بهتر نباشه مثل شماست و همه همه میخوان برن کانادا و امریکا. آیا شدنیه؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    اینکه برای مستر اقدام کنم یا phd؟ برای مستر هم فاند میتونم بگیرم؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره در اختیارم بزاره
    رزومه ی خوبی داشته باشن بله فاند می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza446 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    :مکانیک سیالات.14.07
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : تبدبل انرژی. 16 (3.44)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 (L 6,s 6,R 6.5,W 6.5)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 297 (Qu=156, V=139,W=2)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : سه تا ISI و یک عدد Elsevier که همگی Under Review هستند.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا،کانادا،سوید،آلمان
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): قول فاند

من با توجه به تجربه ام فکر نمی کنم شما با این نمرات و بویژه جی ار ای پایین شانسی داشته باشین حتی برای پذیرش. چون فاند خیلی خیلی رقابتیه و 90 درصد فاندها در دانشگاه های پدر و مادر دار هستن دوست عزیز. اونجا هم افرادی که اپلای می کنن رزومه ها ی خوب و عالی دارن. یک دکترا برای یک استاد حدود 300-400 هزار دلار حداقل آب میخوره. یعنی توی 5 سال باید 100 هزارتا بپردازه به دانشجو، در خیلی از دانشگاهها 150 هزارتا هم باید شهریه ی شما رو بده و حداقل 100-150 هزارتا هم پول باید بایت پروژه صرف کنه (البته رشته به رشته فرق داره، ممکنه یه رشته 20 هزارتا بخواد یه رشته 300 هزارتا).اگه فرض کنیم کلا 100-200 هزار دلار بخواد خرج یه دانشجوی دکترا بکنه، خوب کاملا طبیعیه که دنبال یه دانشجوی خفن باشه..

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی - دانشگاه شیراز - 16.2 (3.48) , (چهار ترم آخر = 3.7)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی شیمی - صنعتی شریف - 16.6
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 102 (W=22, S=23, L= 28, R= 29)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 316 (Q=166, V=150, AW=3.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک ISI، (کاملا اینترنشنال!:با همکاری یک استاد در کلگری و یک دانشجوی دکتری در پن استیت و اساتید از دانشگاه شریف و شیراز)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    11- به نظرتون برای این دانشگاهها شانس دارم: Utah, NCSU, Texas A&M, UIC, Northeastern, UCIrvine, Pennstate, Buffalo SUNY, Drexel

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandolf نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی - دانشگاه شیراز - 16.2 (3.48) , (چهار ترم آخر = 3.7)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی شیمی - صنعتی شریف - 16.6
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 102 (W=22, S=23, L= 28, R= 29)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 316 (Q=166, V=150, AW=3.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک ISI، (کاملا اینترنشنال!:با همکاری یک استاد در کلگری و یک دانشجوی دکتری در پن استیت و اساتید از دانشگاه شریف و شیراز)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا
    11- به نظرتون برای این دانشگاهها شانس دارم: Utah, NCSU, Texas A&M, UIC, Northeastern, UCIrvine, Pennstate, Buffalo SUNY, Drexel

من فکر می کنم برای برخی از این دانشگاهها شانس دارین برای برخی نه. اگه نمره ی جی ار ای شما 320 یا بالاتر بود شانستون بیشتر بود ولی الان هم خیلی شانس دارین. ببنید دوست عزیز در پروسه ی اپلای کردن و پذیرش گرفتن شانس هم خیلی مهمه که اون هم نباید از ذهنتون دور باشه. اگه استاد هم بتونید پیدا کنید که خیلی کمک خواهد کرد..

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان .14.17

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران- آب ، دانشگاه شهید بهشتی 16.2(3.6)

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 99 (L=27, R=24, S=19 ,W= 29)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 320 (Q=170, V=150, W=3.5)
    5- تعداد مقالات : یک کنفرانس داخلی پذیرفته شده، یک کنفرانس خارجی در حال revise، یک ISI سابمیت شده ولی اکسپت این مقالات فکر نکنم به ددلاین ها برسد.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای PHD -مهندسی عمران
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : univesity of minnesota, university of iowa, portland state university , kansas state university, univeristy of oklahoma, univesity of hawaii at manoa, university of virginia , university of southern illinois
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

ویرایش توسط shaho18 : November 28th, 2016 در ساعت 01:51 AM

Junior Member

سلام دوستان

ممنون میشم اگه دوستان درباره شرایط من هم نظر بدن.

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی شیمی - علم و صنعت -17.30 (3.76)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی - تولیدو - 3.96

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل ویو میشه برام - قبلیم رو 103 گرفته بودم اکسپایر شده. الان میتنونم دوباره امتحان بدم و قطعا میاد بالای 110 ولی نمیدونم ارزش داره و اصلا کمک کننده هست یا نه چون ویو میشه برای اپلیکیشن من
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 310 (Q=165, V=145, W=3) . تا 10 روز یکی دیگه میدم انتظارم اینه که حدود 318-320 بشم (وربالم بالای 150 نمیاد چون لغت نخوندم هیچی!)
    5- تعداد مقالات : یکی دارم مینویسم ولی به ددلاین ها نمیرسه. هرچند تو اس او پی و ریکامندیشن لتر استادم اشاره میشه که در حال نوشته شدنه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :اینا رو تو نظر دارم اپلای کنم. نمیدونم شانسم چقدره. عدد داخل پرانتز رنک US NEWS واسه رشته

1. UT Austin (6)
    2. Georgia Tech (10)
    3. U of Michigan (12)
    4. Rice University (26)
    5. Texas A&M (31)
    6. U of Houston (39)
    7. Arizona State University (49)
    8. UC Irvine (50)
    9. UC riverside (68)

میدونم اون 4-3 تای اول خیلی فضایین! میدونم هم که پذیرش خیلی غیرخطی و شانسیه! فقط میخوام نظرتون رو بر اساس تجربه ای که خودتون یا دوستاتون داشتن بدونم. اگه پیشنهادی هم دارین خیلی ممنون میشم بدونم.

9- نکات برجستۀ رزومه: جزو 10% اول لیسانس و نفر اول ارشدم. یه ترم تی ای بودم تو تولیدو که از استادش میتونم ریکام بگیرم و میدونم یه ریکام عالی میده چون خیلی زحمت کشیدم واسش! علاه بر اون 3 تا ریکام عالی دیگه هم دارم که دوتاش از استادای آمریکایی اینجان .
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

ممنون!

Junior Member

ممنون میشم اگه بفرمایید تو کدوماش شانس بیشتری دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    یک استاد در جواب درخواست من برا پذیرش دکتری اینو فرستاده

Thank you for your inquiry. Decisions on offering of scholarships are based on the collective review of applications and are typically restricted to teaching assistantships for the top applicants-usually in the doctoral program.
    Research assistantships are typically offered to students already at the university for at least one year and who have been observed by faculty in classes. So your best chance in working with me or other faculty in our department is to receive a teaching assistantship that may be followed by a research assistantship provided that you do well in your classes, I have observed you and I am satisfied with your performance and there is funding to support you.

For that you need to formally apply for admission to the graduate program and scholarship. An important consideration for scholarship is your rank at your undergraduate and graduate schools, if any-so be sure to have that information.

Good luck.

آیا امیدی برا پذیرش با فاند هست یا یک تمپلیت برام فرستاده
    سلام دوست عزيز
    بله عزيز

شانس داري
    خودشون بهتون گفتن كه رزومه شما راضي كننده بوده براي ايشون
    و شما ميتونيد از TA و RA ااقدام به گرفتن كمك هزبنه كنين
    فقط بايد مراحل رسمي اپلاي را انجام بدين و معدل ليسانس و فوق ليسانستون تاثيرگذار هستش

پس تبريك ميگم بهتون... ميتونين كمك هزينه بگيرين از اين راه
    ویرایش توسط rtrt : December 7th, 2016 در ساعت 09:47 AM دلیل: پاسخ به پست تاکیدی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس
    نمره GRE: هنوز نگرفتم ولی مثلا خوب
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر دانشگاهی

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)