صفحه 300 از 307 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام به دوستای زحمت کش. خسته نباشید. میخواستم شانس پذیرشم رو بدونم. ممنون خیلی زیاد خیلی
    ۱کارشناسی ، امیر کبیر + برق + 15.4
    ۲- ارشد، خواجه نصیر + کنترل + 17.10
    ۳- تافل 85
    4ـ جی ار ای 309. ک 166. و 143. ر. 3
    ۵- 5 کنفرانس به انگلسیی، یک ISI متوسط.
    ۶- 2 سال کار مرتبط در شرکت معتبر
    ۷- رنک زیر 300
    ۸- انرژی های نو. میکرو شبکه
    ۹- فال 2018
    ۱۰- فول فاند
    برای مقطع phd

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7788 نمایش پست ها
    با سلام به دوستای زحمت کش. خسته نباشید. میخواستم شانس پذیرشم رو بدونم. ممنون خیلی زیاد خیلی
    ۱کارشناسی ، امیر کبیر + برق + 15.4
    ۲- ارشد، خواجه نصیر + کنترل + 17.10
    ۳- تافل 85
    4ـ جی ار ای 309. ک 166. و 143. ر. 3
    ۵- 5 کنفرانس به انگلسیی، یک ISI متوسط.
    ۶- 2 سال کار مرتبط در شرکت معتبر
    ۷- رنک زیر 300
    ۸- انرژی های نو. میکرو شبکه
    ۹- فال 2018
    ۱۰- فول فاند
    برای مقطع phd
    نمره GRE Q خوبه و معدلت هم خیلی‌ بد نیست، حیفه هدرشون بدی. زبانت رو بهتر کن و دوباره GRE و TOEFL رو امتحان بده.

یک سال دیرتر قبولی گرفتن (از یک دانشگاه اقلا متوسط) بهتر از اینه که با زبان ضعیف اقدام کنی‌. نه فقط مدرک اون دانشگاهی که با این نمرات قبولت کنه به درد نمی‌خوره بلکه احتمال موفقیتت در دوره تحصیلی‌ هم با زبان ضعیف خیلی‌ پایین میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران

سلام
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شهرسازی- دانشگاه سراسری قزوین- 16 تمام
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: طراحی شهری- دانشگاه تهران- 18 حداقل (ترم آخر هستم)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 92
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس برنامه ریزی شهری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : فقط آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه 1 سال کار مرتبط با رشته , سابقه یک ترم TA مرتبط با رشته
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    فاند در حد متوسط .

Junior Member

سلام به همه دوستان . خسته نباشید . می خواستم ببینم آیا برای اپلای کردن شانسی دارم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید .
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع- دانشگاه پیام نور- 16.33-نفراول در بین وروردی ها
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی صنایع- دانشگاه خوارزمی- 19.45- نفر اول در بین کل ورودی ها
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آیلتس 7 میگیرم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    4تا ISI متوسط
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 11تا کنفرانسی دارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی صنایع
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا ، کانادا و آلمان
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه یک ترم TA مرتبط با رشته و هنوز همTAهستم.

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند

سلام دوستان. من با استادی توی امریکا در ارتباط نیستم . می خواستم ببینم با این رزومه شانس پذیش از طریق خود دانشگاه دارم؟ ممنون
    1- فردوسی مشهد + ریاضی کاربردی + 15.92
    ۲- صعتی شریف + مهندسی صنایع + 16.82
    ۳- تافل 107 (ریدینگ 28، لیسینینگ 29، رایتینگ 28، اسپیکینگ 22)
    ۴- جی ار ای (رایتینگ 3.5، وربال 146، کوانت 162)
    ۵- 4 مقاله ISI همه گی با ایمپکت بالای 4 (یکی ش نویسنده ی اولم)، 2 مقاله هم در حال سابمیت دارم
    ۶- سه سال سابقه ی کار به عنوان محقق در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
    ۷- ...
    ۸- بیوانفورماتیک( ترکیبی از داده کاوی و اپیدمیولوژی ، ....)
    ۹- پاییز 2017
    10- یک پکیج نرم افزاری در حال سابمیت دارم
    11- دانشگاه خوب با فاند کامل مد نظرمه

Junior Member

امیرکبیر+14.16+رشته برق کنترل(دوره کارشناسی)
    GRE می تونم بالای 300 بیارم.
    تافل هم می تونم بالای 100 بیارم.
    اگه بخوام برای ارشد اپلای کنم برای آمریکا چقدر شانس دارم و برای ارشد تا چه رنکی شانس برای پذیرش دارم و همچنین بتونم کمک مالی هم دریافت کنم.
    خیلی مچکرم!

Junior Member

با سلام
    من لیسانس و فوق لیسانسم (برق-مخابرات-میدان) رو تو دانشگاه دولتی قزوین (امام خمینی) گذروندم. معدل لیسانسم 17.05 و فوق لیسانسم به غیر از پایان نامه 18.6 هست. متاسفانه به علت قولی که یکی از دوستان به بنده داد (دسترسی رایگان به تجهیزات آزمایشگاهی)، موضوع پایان نامه ام رو موضوعی نسبتا دشوار به همراه ساخت قرار دادم (طراحی و "ساخت" آرایه ای از آنتن ها برای تصویر برداری مغزی). حالا با توجه به اینکه دوستمون (!) به قولش عمل نکرده می خوام برم و بخش ساخت رو حذف کنم. آیا این کار ضربه بزرگی به سابقه پژوهشی بنده خواهد زد (طراحی و شبیه سازی صرف آیا ارزشی دارد)؟ آیا این کار شانس بنده را در دریافت پذیرش دکترا (فاند) محدود خواهد کرد؟
    در آخر، آیا عقلانی است که زمان خود را به جای کار روی پایان نامه (ترم 5 هستم)، بر روی بخش های دیگر "پژوهش در موضوعات دیگر و نمرات زبان" بگذارم؟

با تشکر و سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط faridehbagherz نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با استادی توی امریکا در ارتباط نیستم . می خواستم ببینم با این رزومه شانس پذیش از طریق خود دانشگاه دارم؟ ممنون
    ۵- 4 مقاله ISI همه گی با ایمپکت بالای 4 (یکی ش نویسنده ی اولم)، 2 مقاله هم در حال سابمیت دارم
    ۷- ...
    ۹- پاییز 2017

برای دانشگاه‌های خوب نمرهات یک کم لبه مرزه (مخصوصاً GRE V و W, و TOEFL speaking). با توجه به اینکه رشته فوق هم جزو رشته‌های مستقیماً مربوط نیست و معدل لیسانسو فوقتم بالا نیست احتمال اینکه بدون نظر مثبت استاد پذیرش بگیری پایینه.

ازون مهمتر، دانشگاه‌های خوب معمولاً مهلت اقدامشون برای پاییز ۲۰۱۷ یا تموم شده یا همین روزا تموم می‌شه. اگر میخوای برای سال دیگه حتما اقدام کنی‌ وقتت خیلی‌ کمه.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    برای دانشگاه‌های خوب نمرهات یک کم لبه مرزه (مخصوصاً GRE V و W, و TOEFL speaking). با توجه به اینکه رشته فوق هم جزو رشته‌های مستقیماً مربوط نیست و معدل لیسانسو فوقتم بالا نیست احتمال اینکه بدون نظر مثبت استاد پذیرش بگیری پایینه.

ازون مهمتر، دانشگاه‌های خوب معمولاً مهلت اقدامشون برای پاییز ۲۰۱۷ یا تموم شده یا همین روزا تموم می‌شه. اگر میخوای برای سال دیگه حتما اقدام کنی‌ وقتت خیلی‌ کمه.
    آقا اطلاعات غلط ندید به مردم.
    ایشون هم شانس خوبه، و هم نمراتش خوبه. البته قاعدتا اپلای کردن برای کارنگی ملن و هم ارزش شانس پذیرش پایینی هستش اونم تو امریکا.
    ایشون دانشگاه شریف خونده، بیس ریاضی قوی دارن و مقالات با ایمپکت 4 داره، اگر با ژورنالهای بیزنس اشنا باشید، میفهمید ارزش این مقالات رو.
    ایشون نمره اسپیک اگر اگر اگر اگر کم باشه که نیست، این تعداد مقاله براشون به قطع ریسرچ استینتی رو میاره با توجه به بیس ریاضیش.
    وقتم مونده، دانشگاهها غالبا اواخر دسامبر اوایل ژانویه ددلاین دارن، درضمن خیلی فقط اون اپ فی رو میخان شما بریزی و یه ریز نمره اپلود کنی و اکی هستن با نقص مدرک و کاملا راه میان!
    دوست خوبم، نظر شما میتونه رو آینده افراد اثر شدیدی داشته باشه، در مورد نظراتتون محافظه کار باشید.
    شما برید تویه نتایج پذیرش مدیریت، ببینید با رزومه های ضعیف تر از ایشون چه راحت پذیرش گرفتن! تازه شریفی هم نبودن.

ایشون با یه مقدار فراصت امسال پذیرشو میگیره. مخصوصا با این رزومه پر بار!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faridehbagherz نمایش پست ها
    ۷- ...
    ۹- پاییز 2017

فکر میکنم، رشته شما بخشی از دپارتمانهای سلامت و بهداشت عمومی هستش. و گرایشی از رشته خدمات بهداشتی و بهداشت عمومی/مدیریت خدمات بهداشتی هستش. (گرچه دقیق نمیدونم بخشی از بیزنس اکسول باشه شاید و زیر مجوعه رشته تصمیم گیری!)
    برای اپلای این رشته، شما باید از طریق سیستم sophas فکر کنم بود اسمش، اپلای کنی که سیستم مرکزی پذیرش برای رشته بهداشت عمومی و سلامت هستش. که نیاز به ارزیابی WES داره. البته یه سری دانشگاه ازش تبیعیت نمیکنن، مثل پن استیت و بیلور و سنت لوئیز ...
    ولی شما مدارکو با نمرات زبانو و ... به این سیستم میفرستید و برای هردانشگاه، باید یه اپ فی اضافه مازاد بر اون اپ فی سیستم سوفاز بدید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)