صفحه 305 از 307 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوست عزیز

شانس خوبی برای‌ پذیرش در دانشگاههای خوب و متوسط آمریکا خواهید داشت در صورتی‌ که نمره جی‌آرای بالایی بیارید. برای شرایط فاند پیشنهادم اینه که زودتر مکاتبه رو شروع کنید و مستقیماً از استاد در زمینه کاری خودتون سوال کنید چون مقاله ندارید و بهتر هست در مورد سابقهٔ کاریتون صحبت کنید. برای استرالیا بطور کلی‌ می‌تونم بگم شانس بالایی دارید برای پذیرش ولی‌ شرایط فاند کمتر از آمریکا هست.

موفق و شاد و سربلند باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe4631 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای دکتر اقدام کنم
    میشه لطفا راهنمایی کنیدکه چه کشوری و کدوم دانشگاه ها احتمال موفقیت و پذیرش و فاند دارم
    ممنون

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه امام خمینی قزوین-حسابداری-17.60
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :دانشگاه رجا قزوین-حسابداری-16.40
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل):آیلتس 6.5(l:7,s6.5,w:6,r:6)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing:هنوز امتحان ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):مقاله ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط:6سال سابقه حسابداری
    ۷- دانشگاه های مورد نظر:کشور امریکاو استرالیا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:مالی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر:2017پاییز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام دوستان
    من چند روز پیش شرایطم رو توضیح دادم و پست کردم ولی کسی راهنمایی نکرد
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ۱- دانشگاه آزاد اهر - کاردانی - برق الکترونیک - 15/35
    دانشگاه آزاد تبریز - کارشناسی - برق الکترونیک - 16/03
    ۲- فاقد ارشد
    ۳- نمره زبان تافل 90
    ۴- نمره جی ار ای 300
    ۵- فاقد مقاله
    ۶- سابقه کار : یک سال مرتبط با رشته تحصیلی
    ۷- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست فقط فاند کامل و کشور امریکا باشه رنک دانشگاه هم مهم نیست مقطع ارشد یا دکترای پیوسته
    ۸- رشته برق
    ۹- فال 2018
    ۱۰- چند مدرک بین المللی از فنی حرفه ای دارم مرتبط با رشته خودم - رتبه 17 دانشگاه در زمان فارغ اتحصیلی از مقطع کارشناسی
    دوست ندارم ایران ارشد ادامه بدم.هدفم Direct PhD هست.آیا امکانش هست؟کلا امیدی هست برا فاند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba_rostami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ۲- فاقد ارشد
    ۳- نمره زبان تافل 90
    ۴- نمره جی ار ای 300
    ۵- فاقد مقاله
    ۷- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست فقط فاند کامل و کشور امریکا باشه رنک دانشگاه هم مهم نیست مقطع ارشد یا دکترای پیوسته
    ۸- رشته برق
    ۹- فال 2018
    ۱۰- چند مدرک بین المللی از فنی حرفه ای دارم مرتبط با رشته خودم - رتبه 17 دانشگاه در زمان فارغ اتحصیلی از مقطع کارشناسی
    دوست ندارم ایران ارشد ادامه بدم.هدفم Direct PhD هست.آیا امکانش هست؟کلا امیدی هست برا فاند؟
    فاند برای ارشد بسیار کم هست و رقابتی ، برای دکترای مستقیم هم نیاز به رزومه قوی هست. نمره تافل تا حدی قابل قبول هست ولی نمره ای جی آر ای در حد فاند نیست . می تونید برای ارشد داخل اقدام کنید و روی رزومه بیشتر کار کنید یا حداقل روی نمرات زبان و یک مقاله کار کنید تا شانستون رو افزایش بدید.
    *** Never Give Up ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز

به نظرم برای دانشگاههای رنک بالای ۱۰۰ اقدام کنید می‌تونید جواب بگیرید. می‌تونید زمان رو از دست ندید و برای فال ۲۰۱۷ مکاتبه کنید. من دوستان زیادی رو دیدم که با همین شرایط شما با پذیرش آمدن و بد از رسیدن فاند فراهم شده. محدودیت ذهنی‌ نباید گذاشت چون خیلی‌ از اساتید برای ارتقای خودشون نیاز به دانشجو دارند و حاضرن فاند هم جور کنن. پیشنهاد می‌کنم برای ارشد اقدام کنید بد اگه خواستید راحتی‌ می‌تونید اینجا به دکترا تبدیل کنید که البته برای ورود به کار همون ارشد کافی‌ هست البته اگه نخواهید وارد کار دانشگاهی بشوید. بطور کلی‌ پذیرش برای ارشد راحت تر از دکترا هست. تأکید می‌کنم ارشد رو به هیچ عنوان در کشور نخونید.

موفق و پیروز باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ziba_rostami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    ۲- فاقد ارشد
    ۳- نمره زبان تافل 90
    ۴- نمره جی ار ای 300
    ۵- فاقد مقاله
    ۸- رشته برق
    ۹- فال 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN-D نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شانس خوبی برای‌ پذیرش در دانشگاههای خوب و متوسط آمریکا خواهید داشت در صورتی‌ که نمره جی‌آرای بالایی بیارید. برای شرایط فاند پیشنهادم اینه که زودتر مکاتبه رو شروع کنید و مستقیماً از استاد در زمینه کاری خودتون سوال کنید چون مقاله ندارید و بهتر هست در مورد سابقهٔ کاریتون صحبت کنید. برای استرالیا بطور کلی‌ می‌تونم بگم شانس بالایی دارید برای پذیرش ولی‌ شرایط فاند کمتر از آمریکا هست.

موفق و شاد و سربلند باشید.

سلام
    شانس بیشتر من در کدوم ایالتها هست یعنی؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس: خواجه نصیرالدین طوسی - رشته تحصیلی: مهندسی صنایع + معدل: 14.67
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: خوارزمی - رشته تحصیلی: مهندسی صنایع - معدل:17.91
    ۳- نمره زبان : تافل 97 (Reading:28,Listening:24,speaking:23,writing:22)
    ۴- نمره (GRE (Verbal: 150/Quantitative:162/Writing:3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله ISI منتشر شده و 2 مقاله ISI، Revised شده که به احتمال زیاد اکسپت میشه
    ۶- سابقه کار مرتبط: 3 سال سابقه کار مرتبط با مدرک
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : در حال جستجو !
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : Supply chain management, Stochastic programing, Inventory Management
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall 2017
    ۱۰- موارد دیگر : سابقه TA در درس مرتبط با موضوع پایان نامه و زمینه مورد علاقه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بنده اطلاع دقیقی‌ از موقعیت رشته شما ندارم. شاید بهتر باشدبا اساتید دانشگاه مکاتبه کنید هم برای آمریکا هم برای استرالیا. یه ایمیل تمپلیت آماده کنید و به اساتیدی که به زمینهٔ کاری شما نزدیک هستند ایمیل بزنید و رزومه رو به ضمیمه بفرستید. معمولا درصد پاسخگویی اساتید ۱۰-۲۰ درصد هست پس ناامید نشید.

البته دوست دارم به این نکته واضح دوباره اشاره کنم شرایط ویزا و رفت و آمد و هم اقامت خودتون و خانواده برای استرالیا به مراتب راحت تر هست. این نکته برای شرایط روحی‌ در ادامه راه شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره.

موفق و پیروز و سربلند باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe4631 نمایش پست ها
    سلام
    شانس بیشتر من در کدوم ایالتها هست یعنی؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز

شانس پذیرش خوبی دارید فقط یه مقدار معدل لیسانس میتونه تو بعضی‌ از دانشگاههای خیلی‌ خوب دردسرساز بشه. بهتره استادی که با زمینهٔ مقالتون نزدیکتر هست مکاتبه کنید. پیشنهاد می‌شه چند دانشگاه متوسط هم در اپلای در نظر داشته باشید.

موفق و پیروز و سربلند باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam86 نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس: خواجه نصیرالدین طوسی - رشته تحصیلی: مهندسی صنایع + معدل: 14.67
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: خوارزمی - رشته تحصیلی: مهندسی صنایع - معدل:17.91
    ۳- نمره زبان : تافل 97 (Reading:28,Listening:24,speaking:23,writing:22)
    ۴- نمره (GRE (Verbal: 150/Quantitative:162/Writing:3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : یک مقاله ISI منتشر شده و 2 مقاله ISI، Revised شده که به احتمال زیاد اکسپت میشه
    ۶- سابقه کار مرتبط: 3 سال سابقه کار مرتبط با مدرک
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : در حال جستجو !
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : Supply chain management, Stochastic programing, Inventory Management
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: fall 2017
    ۱۰- موارد دیگر : سابقه TA در درس مرتبط با موضوع پایان نامه و زمینه مورد علاقه

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من چندین ماه پیش پستی رو اینجا گذاشتم و از دوستان عزیز راهنمایی خوبی گرفتم. الان نمرات تافل و جی آر ای من هم آماده شد. من به صورت خاص روی امریکا متمرکز نیستم و بیشتر ترجیح خودم اینه که یه مستر رو توی یه بیزینس اسکول خوب اروپا بخونم و بعد برای دکتری جای بهتری اقدام کنم اما برای اینکه شانسم رو امتحان کرده باشم می خوام برای ۵-۶ دانشگاه امریکایی هم اقدام کنم. می خواستم نظرتون رو به صورت خاص راجع به رنکینگ های امکان پذیر برای پذیرش همراه فاند بپرسم. مثلا آیا امکان پذیرش در دانشگاهی مثل Southern California یا UPenn با همچین رزومه ای خوش بینانه نگاه کردن هست؟ من از رنکینگ های بین ۵۰ و ۱۰۰ و حتی ۲ تا بالای ۱۰۰ هم در نظر دارم اما نظر دوستانی که با این رشته ها بیشتر آشنایی دارن می تونه کمک کنه که من انتخاب بهتری داشته باشم. از کمکتون پیشاپیش ممنونم

1.لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد با معدل 18.70 (هنوز دو ترم دیگه دارم)
    2. من بورس اراسموس دانشگاه تونته هلند رو در رشته ی جی آی اس گرفتم و حدودا گرفتن این مدرک در هلند یک سال و نیم طول کشید. (معدل ۷۱ از ۱۰۰)
    3.تافل 111 (R30, L28, S24, W29)
    4. جی آر ای 313 (V150, Q163, AWA4.5)
    5. مقاله ندارم
    6. 2 سال سابقه ی برنامه نویسی تحت وب در چند شرکت
    8. گرایش های مد نظر: Operation Research, Information Science, MIS, Supply Chain
    9. فول فاند (می خواستم به طور خاص شانسم رو برای پذیرش مستقیم برای دکتری بدونم که بتونم فاند دریافت کنم)

Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز

شانس بسیار خوبی برای پذیرش دارید مخصوصا برای ارشد با فاند. می‌تونم پیشنهاد کنم ۲تا دانشگاه در هر سطح خوب، متوسط، و پایین رو اقدام کنید. گرایشهای مورد نظر شما بسیار خوب و بازار کار مناسبی دارن. باز هم اشاره می‌کنم مستقیم با اساتید مکاتبه کنید. در ضمن رقابت در اون ۲ دانشگاهی که مطرح کردید کمی‌ بالاست و تنها راه پیدا کردن استاد هست.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    من چندین ماه پیش پستی رو اینجا گذاشتم و از دوستان عزیز راهنمایی خوبی گرفتم. الان نمرات تافل و جی آر ای من هم آماده شد. من به صورت خاص روی امریکا متمرکز نیستم و بیشتر ترجیح خودم اینه که یه مستر رو توی یه بیزینس اسکول خوب اروپا بخونم و بعد برای دکتری جای بهتری اقدام کنم اما برای اینکه شانسم رو امتحان کرده باشم می خوام برای ۵-۶ دانشگاه امریکایی هم اقدام کنم. می خواستم نظرتون رو به صورت خاص راجع به رنکینگ های امکان پذیر برای پذیرش همراه فاند بپرسم. مثلا آیا امکان پذیرش در دانشگاهی مثل Southern California یا UPenn با همچین رزومه ای خوش بینانه نگاه کردن هست؟ من از رنکینگ های بین ۵۰ و ۱۰۰ و حتی ۲ تا بالای ۱۰۰ هم در نظر دارم اما نظر دوستانی که با این رشته ها بیشتر آشنایی دارن می تونه کمک کنه که من انتخاب بهتری داشته باشم. از کمکتون پیشاپیش ممنونم

1.لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد با معدل 18.70 (هنوز دو ترم دیگه دارم)
    2. من بورس اراسموس دانشگاه تونته هلند رو در رشته ی جی آی اس گرفتم و حدودا گرفتن این مدرک در هلند یک سال و نیم طول کشید. (معدل ۷۱ از ۱۰۰)
    3.تافل 111 (R30, L28, S24, W29)
    4. جی آر ای 313 (V150, Q163, AWA4.5)
    5. مقاله ندارم
    6. 2 سال سابقه ی برنامه نویسی تحت وب در چند شرکت
    8. گرایش های مد نظر: Operation Research, Information Science, MIS, Supply Chain
    9. فول فاند (می خواستم به طور خاص شانسم رو برای پذیرش مستقیم برای دکتری بدونم که بتونم فاند دریافت کنم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)