صفحه 306 از 307 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN-D نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شانس بسیار خوبی برای پذیرش دارید مخصوصا برای ارشد با فاند. می‌تونم پیشنهاد کنم ۲تا دانشگاه در هر سطح خوب، متوسط، و پایین رو اقدام کنید. گرایشهای مورد نظر شما بسیار خوب و بازار کار مناسبی دارن. باز هم اشاره می‌کنم مستقیم با اساتید مکاتبه کنید. در ضمن رقابت در اون ۲ دانشگاهی که مطرح کردید کمی‌ بالاست و تنها راه پیدا کردن استاد هست.

موفق باشید.
    ممنونم احسان جان

راهنمایی خیلی خوبی کردید بابت اقدام برای دو دانشگاه ار هر رده ی رنکینگ و حتما این موضوع رو در نظر می گیرم.

در رابطه با تماس با اساتید, من پروسه ی مکاتبه با اساتید رو از چند ماه قبل شروع کرده بودم با اینکه شنیده بودم تماس مستقیم با اساتید تاثیر چندانی در بیزینس اسکول ها نداره و بیشترین تاثیر رو کمیته ی پذیرش داره نه اساتید به صورت انفرادی اما خب همین تماس با اساتید باعث شد من بیشتر با دانشگاه ها آشنا بشم. یه بخش دیگه ای که کمی نگرانم می کنه بخش اسپیکینگ و کوانتم هست که نمرات قابل قبول و خوبی هستن اما اصلا عالی نیستن, اما اگر بالاتر بودن شاید با ترکیب با بقیه ی بخش های رزومه تاثیر قوی تری می ذاشتن. مثلا من از همین الان بدون اینکه پروسه ی اپلای رو شروع کنم با مسئول اصلی پذیرش دانشگاه آلبرتا در کانادا در تماس بودم و به خاطر ترکیب نمره ی جی آر ای جواب منفی شنیدم. به همین خاطره می خوام بلندپروازانه اقدام نکنم و این طور به نظر می رسه مثلا انتخاب دانشگاه Southern California همچین انتخابی باشه.

اگر دوستان هم رشته ای ساکن دانشگاه های امریکا بتونن راجع به رزومه ی من نظر بدن واقعا ممنون میشم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام

کارشناسی :دانشگاه باهنر کرمان -علوم کامپیوتر computer science - معدل 17.75
    ارشد: دانشگاه شهید باهنر کرمان-علوم کامپیوتر سیستم های هوشمند -معدل 19.2
    نمره 90 تافل
    GRE امتحان ندادم

2 مقاله ISI
    2مقاله کنفرانسی

زمینه مورد نظر: یادگیری ماشین machine learning

برنامه نویسی پایتون و متلب و ........

دانشگاه مهم نیست فقط مورد پذیرش سازمان علوم باشه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Civil Engineering

سلام دوست عزیز

شانس پذیرش با فاند خیلی‌ بالاست و با گرفتن یه نمره جی‌آرای بالا می‌تونید برای دانشگاههای رنک عالی اقدام کنید. در ضمن زمینه کاری مورد نظر شما با اینکه رقابت بالاتر است ولی‌ درآمدی بسیار خوب میتوانید داشته باشید.

به امید موفقیت...

نقل قول نوشته اصلی توسط rez2016 نمایش پست ها
    با سلام

کارشناسی :دانشگاه باهنر کرمان -علوم کامپیوتر computer science - معدل 17.75
    ارشد: دانشگاه شهید باهنر کرمان-علوم کامپیوتر سیستم های هوشمند -معدل 19.2
    نمره 90 تافل
    GRE امتحان ندادم

2 مقاله ISI
    2مقاله کنفرانسی

زمینه مورد نظر: یادگیری ماشین machine learning

برنامه نویسی پایتون و متلب و ........

دانشگاه مهم نیست فقط مورد پذیرش سازمان علوم باشه.
    ممنون

Junior Member

سلام
    لیسانس دانشگاه باهنر کرمان معذل 3.4 مذیریت بازرگانی
    ارشد:بورس از چین دانشگاه شیان جیاوتونگ معدل 3.61 مدیریت انرژی
    سابق کار در ایزان 2 سال شرکت بازرگانی در چین تذریس زبان انگلیسی 3 سال و 1 سال کاراموری در شرکت بین المللی اکو وی
    مقاله ندارم
    ایلتس 4 سال قبل 6.5 و در صورت امتحان مجدد بالای 7 جی مت 510
    واسه ارشذ یا ذکترا و گرفتن بورسیه چه قدر شانس هست؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    فاند برای ارشد بسیار کم هست و رقابتی ، برای دکترای مستقیم هم نیاز به رزومه قوی هست. نمره تافل تا حدی قابل قبول هست ولی نمره ای جی آر ای در حد فاند نیست . می تونید برای ارشد داخل اقدام کنید و روی رزومه بیشتر کار کنید یا حداقل روی نمرات زبان و یک مقاله کار کنید تا شانستون رو افزایش بدید.
    خیلی ممنون از راهنمایتون
    همانطور که گفتم دوست ندارم ارشد رو اینجا ادامه بدم.چون ارشد نخوندم مقاله هم نمیتونم بدم.تنها کاری که میتونم بکنم اینه که نمرات زبانم رو بالا ببرم.اگه نمرات زبانم رو بالا ببرم امکان گرفتن فاند هست؟در چه مقطعی امکان گرفتن فاند هست؟نمرات در چه رنجی باشند امکان گرفتن فاند هست؟در ضمن رنک دانشگاه برام مهم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN-D نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به نظرم برای دانشگاههای رنک بالای ۱۰۰ اقدام کنید می‌تونید جواب بگیرید. می‌تونید زمان رو از دست ندید و برای فال ۲۰۱۷ مکاتبه کنید. من دوستان زیادی رو دیدم که با همین شرایط شما با پذیرش آمدن و بد از رسیدن فاند فراهم شده. محدودیت ذهنی‌ نباید گذاشت چون خیلی‌ از اساتید برای ارتقای خودشون نیاز به دانشجو دارند و حاضرن فاند هم جور کنن. پیشنهاد می‌کنم برای ارشد اقدام کنید بد اگه خواستید راحتی‌ می‌تونید اینجا به دکترا تبدیل کنید که البته برای ورود به کار همون ارشد کافی‌ هست البته اگه نخواهید وارد کار دانشگاهی بشوید. بطور کلی‌ پذیرش برای ارشد راحت تر از دکترا هست. تأکید می‌کنم ارشد رو به هیچ عنوان در کشور نخونید.

موفق و پیروز باشید.
    خیلی ممنون از راهنمایتون
    من امسال رو برای پذیرش در نظر نگرفته بودم.ولی بازم پذیرش میدم.
    اولین بارم بود که امتحان تافل و چی ار ای میدادم.قصد دارم یه بار هم امتحان بدم تا نمراتم رو بالا ببرم.بیشتر فاند برام مهمه تا پذیرش.مقطعش هم فرقی نمیکنه.چون ارشد نخوندم و رزومه خوب و قوی ندارم فکر میکنم نمیتونم تو مقطع ارشد فاند بگیرم برا همون به Direct PhD فکر میکنم.حاضرم یه سال هم بمونم تا نمرات زبانم رو بالا ببرم ولی ارشد رو اینجا نخونم.رو مقاله نمیتونم کار کنم فقط نمراتم زبانم رو میتونم ببرم بالا.مقطع و رنک دانشگاه برام مهم نیست.فقط فاند بگیرم.
    در کل با داشتن این رزومه و شرایط میتونم فاند بگیرم؟البته برای سال بعد و با بالا بردن نمرات زبان.

بهترین مرجع نتایج پذیرش سال های گذشته است ، توصیه می کنم نتایج سه سال اخیر رو نگاه کنید و کیس های مشابه خودتون رو از نظر مقطع و رشته پیدا کنید (شاید دقیقا مثل کیس شما نباشد ،منظور حدودی است) چون نظر من و بقیه شاید خیلی دقیق و درست نباشه. ولی به نظر من نمره تافل نزدیک به 100 و جی آر ای 315 به بالا و ترجیحا 320 به بالا نمره مناسبی برای گرفتن فاند هست، البته کسب این نمرات شاید ساده نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba_rostami نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایتون
    همانطور که گفتم دوست ندارم ارشد رو اینجا ادامه بدم.چون ارشد نخوندم مقاله هم نمیتونم بدم.تنها کاری که میتونم بکنم اینه که نمرات زبانم رو بالا ببرم.اگه نمرات زبانم رو بالا ببرم امکان گرفتن فاند هست؟در چه مقطعی امکان گرفتن فاند هست؟نمرات در چه رنجی باشند امکان گرفتن فاند هست؟در ضمن رنک دانشگاه برام مهم نیست
    *** Never Give Up ***

Junior Member

فقط از الگوی زیر استفاده نمایند:

۱- کارشناسی :مازندران + شیمی محض + 13.33
    ۲- ارشد :صنعتی شریف + شیمی + 15.18
    ۳- نمره زبان (تافل) (reading 23, listening 29, speaking 22, writing 23=sum 97)
    ۴- نمره (GRE (Verbal=148/Quantitative=159/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 2 تا سمینار کشوری دارم
    ۶- سابقه کار مرتبط: 2 سال مدیر تولید تو کارخونه تولید مواد اولیه شوینده ها و ضد عفونی کننده های صنعتی، دارویی و دامی بودم- 7-8 ماه هم با حفظ سمت مدیر تحقیق و توسعه شون
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه = شیمی و بیوشیمی و medicinal chemistry
    ۹- نیم‌سال مورد نظر:پاییز
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) ریکام های خوبی میتونم بگیرم ، یکی از استادهاش خیلی معروفه،
    3 ترم دستیار آزمایشگاه بودم
    عضو انجمن علمی بودم( 3 سال)
    رئیس هسته کارآفرینی بودم ( 3 سال)
    دبیر و برگزار کننده جشن فارغ التحصیلی بودم
    دبیر برگزاری دوتا سخنرانی بودم که یه استادش ایرانی بود و یکی خارجی.
    مدیر مسئول مجله شیمی بودم
    1 سالم مدیر برگزار کننده کلاس ها برای کنکور ارشد بودم
    تدریس خصوصی داشتم
    مشاورقلمچی کوتاه مدت بودم که به بچه ها برای کنکور سراسری مشاوره می دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiish نمایش پست ها

۶- سابقه کار مرتبط: 2 سال مدیر تولید تو کارخونه تولید مواد اولیه شوینده ها و ضد عفونی کننده های صنعتی، دارویی و دامی بودم- 7-8 ماه هم با حفظ سمت مدیر تحقیق و توسعه شون
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) ریکام های خوبی میتونم بگیرم ، یکی از استادهاش خیلی معروفه،
    تدریس خصوصی داشتم
    بدون فاند شاید شانسی داشته باشید ولی اگر دنبال فاند هستید فکر میکنم بهتر باشه برای سال آینده اقدام کنید. برای معدلتون که کاری نمیشه انجام داد ولی فرصت برای بهتر کردن رزومه پژوهشی و همچنین نمرات زبان هست، بویژه نمره GRE . بهترین مرجع برای سنجش موقعیتتون و سنجش شانس پذیرش ، مشاهده نتایج پذیرش سال های گذشته است.
    *** Never Give Up ***

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiish نمایش پست ها

تدریس خصوصی داشتم
    من برای این رزومه شانسی نمی بینم حتی بدون فاند. شاید از من ناراحت بشین ولی با این معدلها و این نمره ی جی ار ای من فکر نمی کنم شما به رنک 300-400 هم بتونید فکر کنید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)