صفحه 4 از 307 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط hos10843053 نمایش پست ها
    با سلام
    1-دانشگاه آزاد اسلامی-مهندسی عمران-معدل لیسانس 15.69
    3-فعلا امتحان تافل و GRE ندادم
    4-هیچ مقاله ای ندارم
    5-سابقه کارها عمرانی کاملا حرفه ای و داشتن مهارت در استفاده از نرم افزارهای مربوطه در حد حرفه ای
    6-کاندا یا آمریکا فرقی نداره بدون بورسیه هم باشه تواناییشو دارم .
    7- 88 فارغ التحصیل شدم . حدود 5 سال پیش .
    ممنون
    اگه بورس برات مهم نیست به نظرم شانس داری. البته اگر نمرات زبان مربوطه رو بیاری حتما.
    حالا که بورس برات مهم نیست میتونی به اروپا هم فکر کنی. البته این نظر شخصی منه و اگر جای شما بودم این کارو میکردم.

Junior Member

1.دانشگاه آزاد واحد شیراز، رشته معماری، معدل 17/42
    2.دانشگاه سراسری یزد، معماری- معماری، معدل 18/27
    3.توانایی کسب نمره 7 IELTS ( اولویت شرکت در امتجان IELTS نسبت به تافل)
    4.GRE امتحان ندادم.
    5. دارای 2 مقاله داخلی که یکی از آن های به زبان انگلیسی و در ژورنال انگلیسی چاپ شده است.
    6.فاند کامل اهمیت زیادی دارد
    7. 1 سال سابقه کار
    8. 25 سال سن و تز کارشناسی ارشدم یک تز بسیار خوبی است.
    9. قصد ادامه تحصیل در هر شاخه معماری که امکان پذیرش با شرایطم بالا تر باشد.

قصد ادامه تحصیل در مقطع PHD دارم
    ویرایش توسط bluen : April 21st, 2015 در ساعت 03:45 PM دلیل: توضیح تکمیلی مربوط به پست قبلی است

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی ارومیه - مهندسی مکانیک- 16.69
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه ارومیه - مهندسی مکانیک - 18.20
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)R:25, L:21, S:20, W:22 و نمره سر جمع 88
    ۴- نمره (GRE (2.5/162/144
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). دو مقاله کنفرانس داخلی به زبان فارسی، دو مقاله ی انگلیسی سابمیت شده در ژورنال های ISI ( احتمال میدم تا پاییز 2016 تعداد مقالات ژورنالم به 5 تا برسه حداقل)
    ۶- کارآموزی، کار در دانشگاه، برگزاری دوره های آشنایی با نرم افزار
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : -
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: موضوعات دینامیک سیالات محاسباتی، توربولانس، احتراق
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: پاییز
    ۱۰- موارد دیگر: شاگرد ممتاز دوره ی ارشد، ریکام های بسیار قوی. در ضمن به دنبال فول فاند هستم، رنک دانشگاه هم هر چه بالاتر باشه بهتره.
    در ضمن نظر دارم که تافل رو دوباره بدم و به نظرم بالای 100 حتی 105 رو میگیرم ، در مورد GRE هم نمره کامل رو میتونم از قسمت ریاضی بگیرم.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_rezazade نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ و راهنماییتون. در مورد مقاله باید بگم این که چرا مقاله ندارم جریانش مفصله و شاید به قول شما حکمت بوده. الانم که دیگه شاغل شدم و فرصتشو ندارم. میخوام بدونم شما در مورد این موسساتی که با دریافت یه هزینه از پایان نامه ی شما مقاله استخراج و چاپ میکنند اطلاعاتی دارید؟ آیا مورد اعتماد هستند؟ و در کل آیا داشتن مقاله خیلی مهمه؟ ممنون
    در مورد موسسات این تیپی باید بگم تاکنون هیچ تجربه ای نداشته ام ولی طبیعتا به هیچ عنوان بازده کار آنها نمی تواند به خوبی خود تهیه کننده پایاننامه باشد.
    بنابراین توصیه بنده به شما تهیه مقاله توسط خودتان هست. شاید اونها بتونند مقالاتی رو استخراج بکنند ولی شاید نتونند اونجا که باید و شاید هست چاپش کنند.
    در مورد تاثیر داشتن مقاله هم بنده کاملا براتون توضیح دادم. به شرط تغییر ندادن نمرات زبانتون نیاز هست. اما توصیه بنده موازی کار کردن شما هست.
    مقاله وقت چندانی از شما نخواهد گرفت ولی زبان وقت گیر هست. توصیه شدید دارم که هرچه می تونید GRE رو بالا بکشید به همراه بالا بردن نمره Speaking تافل.
    اگر بتونید دو مورد فوق رو براورده کنید تاثیر مقاله این وسط کم رنگ میشه ولی همچنان برای رشته شما بی رنگ نمیشه .
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی ارومیه - مهندسی مکانیک- 16.69
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه ارومیه - مهندسی مکانیک - 18.20
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)R:25, L:21, S:20, W:22 و نمره سر جمع 88
    ۴- نمره (GRE (2.5/162/144
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). دو مقاله کنفرانس داخلی به زبان فارسی، دو مقاله ی انگلیسی سابمیت شده در ژورنال های ISI ( احتمال میدم تا پاییز 2016 تعداد مقالات ژورنالم به 5 تا برسه حداقل)
    ۶- کارآموزی، کار در دانشگاه، برگزاری دوره های آشنایی با نرم افزار
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : -
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: موضوعات دینامیک سیالات محاسباتی، توربولانس، احتراق
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: پاییز
    ۱۰- موارد دیگر: شاگرد ممتاز دوره ی ارشد، ریکام های بسیار قوی. در ضمن به دنبال فول فاند هستم، رنک دانشگاه هم هر چه بالاتر باشه بهتره.
    در ضمن نظر دارم که تافل رو دوباره بدم و به نظرم بالای 100 حتی 105 رو میگیرم ، در مورد GRE هم نمره کامل رو میتونم از قسمت ریاضی بگیرم.
    سلام دوست عزیز،
    معدل های شما متعادل بوده و خوب محسوب میشه به خصوص ارشد شما خوب هست.
    نمرات زبان برای هدر ندادن معدلهاتون باید تکرار بشند همونطور که خودتون هم تصمیم دارید.
    اگر مقالات ژورنالی شما هم به تعدادی که گفتید برسه البته به این شرط که در ژورنال های خوبی بتونید چاپ بکنید. در این وسط نکته ای دارم:
    ژورنال خوب لزوما دارای IF بالا نیست و تخصصی بودن ژورنال بهتر از بالا بودن IF هست. مثلا ژورنال Combustion Explosion and Shock Waves درسته که
    IF کمتر از 0.5 داره ولی خیلی بهتر از ژورنالی مثل International Journal of Thermal Sciences یا هم سطح این ژورنال هست. یا مثلا Combustion and Flame یا Fuel و غیره
    ژورنال های خوبی هستند و در پروسه اپلای بدردتون خواهند خورد.
    در کل رزومه شما با تمام آینده نگری شما در موارد اکتسابی قابلیت Top 50-100 رو خواهد داشت. اما:
    حتما و حتما دقت کنید که موضوعی که مقاله درش چاپ خواهید کرد حساس نباشد (به نظر می رسد مقالات شما دارای موضوعی به شدت حساس خواهند بود که در دریافت ویزا 100% به مشکل خواهید خورد)
    بنابراین قبل از اقدام به چاپ مقالاتتون بخش مربوط به ویزای این سایت رو کامل بخونید (به قول خود ترک ها: Alah falah ela !!).
    درکل براتون آرزوی موفقیت دارم. اگر تونستید موضوعتون و جزئیات کارهاتون رو پیام خصوصی بدین تا حد توان کمکتون میکنم (بنده reviewer اکثر ژورنالهای احتراقی هستم مثل Fuel, Comb. Science and Technology).

موفق باشید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saharinar123 نمایش پست ها
    سلام من تو تایپیک قبل هم پرسیدم اما کسی راهنماییم نکرد دوباره اینجا می پرسم من رزومم رو می نویسم می خوام بدونم می تونم واسه فاند در مقطع دکتری اقدام کنم؟
    ۱- دانشگاه لیسانس دانشگاه دولتی رشته تحصیلی مهندسی برق الکترونیک معدل 14.03
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس دانشگاه ازاد رشته تحصیلی مهندسی برق قدرت معدل 18.50
    ۳- نمره زبان 100 tofel
    ۴- نمره ندارم
    ۵- فعلا مقاله ندادم اما دارم کار میکنم
    ۶- 4 سال سابقه کار دولتی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر نمیدونم
    ۸- تولید پراکنده و انرژی های نو
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰- سعی باید بکنم تا اون موقع مقاله هم بدم

با سلام
    معدل لیسانس اهمیت خیلی بیشتری داره تو پذیرش. بهتره روی دانشگاه هایی کار کنید که به معدل لیسانس اهمیت کمتری بدهند. دانشگاه های ایالت نیویورک و فلوریدا را می تونم توصیه بکنم. برای فاند هم داستان از این قراره که یا دانشگاه سیاستش اینه پذیرش دکترا حتما با فاند باشه که خوب باید پکیج شما همه چیزش خوب باشه و یا پروسه پذیرش از فاند جداست که در این صورت نمره GRE و TOEFL به ترتیب اهمیت دارند برای TA گرفتن. برای RA هم طبعا مقاله و مخ استاد مهمه. اما در مورد TA، نمره شما خوبه اما نمره speaking خیلی مهمه. بعضی از دانشگاه ها حداقل 23 رو گذاشتن. با توجه به تجربه من در 2015 نمره GRE در حدود 310 لب مرزه! سعی کنید به 315 برسونید. (بچه هایی که تجربه سالهای قبل رو دارند احتمالا 310 رو خوب ارزیابی می کنند.)

Junior Member

1. مهندسی شیمی دانشگاه گیلان/ 17/45
    2. -
    3. تافل100
    4.آیلتس 6.5 و gre هنوز ندادم
    5. 4 تا مقاله که یکیش isi هستش و بقیه داخلی
    6. شش ماه سابقه کار غیر مرتبط
    7.دانشگاه های آمریکا حتما حتما با فاند رنک متوسط به بالا
    دوستان من میخوام برای ارشد فاند بگیرم امکانش هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی-دانشگاه تهران

۱-----
    ۲- دامپزشکی دانشگاه تهران (دکتری عمومی) معدل 14.43
    ۳-تافل 86 L 26, R 22, W 21, S 19 : دوباره امتحان میدم
    4-GRE ; Verbal : 146, Quant: 158

۵-مقاله ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط: تدریس دانشگاه غیر انتفاعی و مسئول فنی شرکت های دارویی و غذایی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: Food Science or Microbiology or other Life science and biology fields
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)

Junior Member

۱- کاردانی عمران - ساختمان های بتنی ( دانشگاه علم و فرهنگ - سراسری - غیر انتفاعی) معدل : 15:89
    مهندسی عمران - عمران دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل : 15:75
    ۲- دانشجو کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت منابع آب دانشگاه آزاد تهران مرکز
    ۳- نمره زبان آیلتس 7
    writing:6.5 speaking:7 listening:7.5 reading:7.5
    ۴- نمره GRE ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) : ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5.5 سال (در زمینه عمران بوده - در زمینه آب نیوده)
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : دانشگاهی که بتوانم به عنوان کمک هزینه مبلغی دریافت کنم که پوشش کامل بدهد
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : water management --- water conflict management
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : ترجیحا Sep 2015 --- نهایتا اگر فراهم نشه Jan 2016
    ۱۰- موارد دیگر
    : فاصله لیسانس تا قبولی فوق لیسانسم 6 سال بوده که 5.5 سال آن را در زمینه عمران (کارشناس فنی شرکت پیمانکاری) فعالیت کردم.

و یک نکته : از چند ماه پیش به عنوان مدیر روابط بین الملل یک شرکت در زمینه خدمات تلفن همراه فعالیت میکنم. کارم رایزنی های اقتصادی و حل و فصل مناقشات اقتصادی ه . به نظرتون از این کار خارج بشم و برگردم به حیطه تخصصی خودم؟ این چند ماه رو اصلا در رزومه ام ذکر بکنم؟

سپاس از اینکه وقت می گذارید و راهنمایی می کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa88 نمایش پست ها
    ۱-----
    ۲- دامپزشکی دانشگاه تهران (دکتری عمومی) معدل 14.43
    ۳-تافل 86 L 26, R 22, W 21, S 19 : دوباره امتحان میدم
    4-GRE ; Verbal : 146, Quant: 158

۵-مقاله ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط: تدریس دانشگاه غیر انتفاعی و مسئول فنی شرکت های دارویی و غذایی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: Food Science or Microbiology or other Life science and biology fields
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    راجع به رشته شما خیلی اطلاعی ندارم ولی به نظرم مشخصه که با توجه به معدلتون , کلا بهتره GRE بهتری بیارید . (اگه نگم تافل را هم تجدید کنید ! ) موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)