صفحه 5 از 307 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط varahraam نمایش پست ها
    ۱- کاردانی عمران - ساختمان های بتنی ( دانشگاه علم و فرهنگ - سراسری - غیر انتفاعی) معدل : 15:89
    مهندسی عمران - عمران دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل : 15:75
    ۲- دانشجو کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت منابع آب دانشگاه آزاد تهران مرکز
    ۳- نمره زبان آیلتس 7
    writing:6.5 speaking:7 listening:7.5 reading:7.5
    ۴- نمره GRE ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) : ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5.5 سال (در زمینه عمران بوده - در زمینه آب نیوده)
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : دانشگاهی که بتوانم به عنوان کمک هزینه مبلغی دریافت کنم که پوشش کامل بدهد
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : water management --- water conflict management
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : ترجیحا Sep 2015 --- نهایتا اگر فراهم نشه Jan 2016
    ۱۰- موارد دیگر
    : فاصله لیسانس تا قبولی فوق لیسانسم 6 سال بوده که 5.5 سال آن را در زمینه عمران (کارشناس فنی شرکت پیمانکاری) فعالیت کردم.

و یک نکته : از چند ماه پیش به عنوان مدیر روابط بین الملل یک شرکت در زمینه خدمات تلفن همراه فعالیت میکنم. کارم رایزنی های اقتصادی و حل و فصل مناقشات اقتصادی ه . به نظرتون از این کار خارج بشم و برگردم به حیطه تخصصی خودم؟ این چند ماه رو اصلا در رزومه ام ذکر بکنم؟

سپاس از اینکه وقت می گذارید و راهنمایی می کنید.
    سپتامبر 15 که دیگه نمیشه. گذشت. ایشالا سپتامبر 16. وقتتون را صرف خوندن GRE کنید . مهمه واست. آیلتس ت اوکی هست. اون کاری را هم که الان دارید میکنید اگه به ضررتون نشه بعدا , فک نکنم به سودتون باشه ! موفق باشید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط molouki نمایش پست ها
    1. مهندسی شیمی دانشگاه گیلان/ 17/45
    2. -
    3. تافل100
    4.آیلتس 6.5 و gre هنوز ندادم
    5. 4 تا مقاله که یکیش isi هستش و بقیه داخلی
    6. شش ماه سابقه کار غیر مرتبط
    7.دانشگاه های آمریکا حتما حتما با فاند رنک متوسط به بالا
    دوستان من میخوام برای ارشد فاند بگیرم امکانش هست؟
    چرا که نه. . امکانش هست ..آره. البته بعد از اینکه یه GRE خووب. بهتر از 310 بیارید .مکاتبه با استاد هم فراموش نشه. موفق باشید

Junior Member

با سلام
    1-کارشناسی مهندسی صنایع- تولید صنعتی- دانشگاه شمال 15.42
    2-کارشناسی ارشد مهندسی صنایع- صنایع- دانشگاه علوم و فنون مازندران 17.61
    3-تافل 95 و GRE دردست اقدام
    4- فعلا یک ISI، یک علمی و پژوهشی و 5 کنفرانس داخلی فارسی
    5-بیش از دو سال سابقه کار مرتبط
    6- فکر کنم بتونم 2 ریکام قوی بگیرم
    7- 5 دوره مربوط به مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی در آکادمی توف نرد.
    آمریکا یا کاندا فول فاند
    برای رنک 200-300 شانس دارم؟
    ممنون

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

کاربران گرامی

متاسفانه تعدادی از پستهای اخیر این تاپیک خارج از قوانین فروم بودند و به دلیل نقض قوانین حذف شدند.

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید!
    1- قبل از ارسال پست جدید ، فرمت پست اول ( که الگوی صحیح تاپیک می باشد) را مطالعه نموده و برطبق آن فرمت پست خود را ارسال فرمایید.
    2- از ارسال پستهای غیر مرتبط جدا خودداری فرمایید.
    3- از ارسال پست جدید تنها به منظور تشکر و قدردانی خودداری نمایید. . برای تشکر می‌توانید به ارسال کننده پست امتیاز دهید یا از پیام خصوصی استفاده کنید.

با سپاس از همکاری شما
    !Never Give Up

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط moalz نمایش پست ها
    با سلام
    1-کارشناسی مهندسی صنایع- تولید صنعتی- دانشگاه شمال 15.42
    2-کارشناسی ارشد مهندسی صنایع- صنایع- دانشگاه علوم و فنون مازندران 17.61
    3-تافل 95 و GRE دردست اقدام
    4- فعلا یک ISI، یک علمی و پژوهشی و 5 کنفرانس داخلی فارسی
    5-بیش از دو سال سابقه کار مرتبط
    6- فکر کنم بتونم 2 ریکام قوی بگیرم
    7- 5 دوره مربوط به مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی در آکادمی توف نرد.
    آمریکا یا کاندا فول فاند
    برای رنک 200-300 شانس دارم؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز،

بله که دارین. رزومه شما بلقوه توان اخذ پذیرش از رنک های بین 100-200 را داراست و شما با گرفتن نمره GRE خوب حتی می تونید این عدد ها رو کاهش هم بدین.
    مقالات کنفرانسی شما چون فارسی هستند روشون حساب نکنید و اگر بتونید بصورت موازی روی مقالات ISI جدید هم کار بکنید ولی یادتون باشه 0.9 وقت باید به GRE و 0.1 تایم به
    بقیه چیزها اختصاص داده بشه. تعداد توصیه نامه هاتون رو سعی بکنید به عدد 3 و یا 4 برسونید تا در فرایند اپلای برای برخی دانشگاهها به مشکل برنخورید.
    یادتون باشه با اینکه رزومه شما یک رزومه تاحدی متعادل هستد ولی هیچ کفه ی آن به حد کافی سنگین نیست که بتونه فاند خوب بگیره (نه معدل لیسانس و تدریس و نه قسمت پژوهشی رزومه و نه کل رزومه)
    بنابراین شما باید در کنار کارهایی که گفتم به نحو مطلوبی با اساتید ارتباط برقرار کنید تا کسی رو بتونید برای فاند دادن به تور بندازید.

موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سپتامبر 15 که دیگه نمیشه. گذشت. ایشالا سپتامبر 16. وقتتون را صرف خوندن GRE کنید . مهمه واست. آیلتس ت اوکی هست. اون کاری را هم که الان دارید میکنید اگه به ضررتون نشه بعدا , فک نکنم به سودتون باشه ! موفق باشید

پس اینطور که شما میگید باید برای سپتامبر سال آینده خودم آماده کنم ، فقط با یک نمره GRE خوب میتونم فول فاند بگیرم؟ فقط رشته برام مهم ه و فول فاند ، رنگ دانشگاه خیلی مهم نسیت.

با سلام
    دانشگاه مالک اشتر-هوافضا- 16/30
    دانشگاه تهران- هوافضا 17
    تافل 100
    فعلا GRE رو امتحان ندادم
    5 تا مقاله ISI
    فکر کنم بتونم 3-4 ریکام قوی بگیرم
    آمریکا یا کاندا فول فاند
    برای رنک 0-100 شانس دارم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ferdowsi university of mashad

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران - فردوسی مشهد - 17.22
    Bachelor of Science in civil engineering at Ferdowsi University of Mashhad, Iran. GPA (121 credits) 17.22s out of 20
    Diploma in mathematics and physics at Shahid Beheshty Exceptional Talents School of Torbat-E-Heydarye (Under supervision of NODET), Iran. GPA 19.09 out of 20

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : (IELTs 7 (Overall 7 (Listening 6.5, Reading 7.5, Writing 7, Speaking 6.5)
    4- نمرۀ GRE یاGMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Q = 154 V=132 بار اولی که دادم اما میخوام دوباره بدم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    Ø Journal Papers

· Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Maryam Fazli, Behrooz Fathi (2014). Collation the durability of modified and non-modified sulfur concrete in erosive environments. International Journal Of Structural Analysis & Design, 1, 188 - 193.
    · ) Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Mohammad Hadi Enferadi, Mayram Fazli, Behrooz Fath. (2014). Appraising Effectiveness of Building Information Management (BIM) in Project Management. Procedia Technology, 16, 1116-1125. doi: 10.1016/j.protcy.2014.10.126
    Ø National Conferences and proceedings
    · Fazli, Sajad Fathi, M. Fazli, & B.Fathi (2014). Assessment of internal audit's role in risk management. First National Congress of Construction engineering and civil engineering Projects (NCCP). Gorgan, Iran.( http://www.civilica.com/Paper-NCCPP01-NCCPP01_136.html)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : master for fall or spring 2015
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : USA - ایالات مرکزی کالیفرنیا یا تگزاس یا ویرجینیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    Professional Experience
    2013– Current Intern and Assistant Engineer in Construction of Pasargad Modern Home mall, 13th Modaress St., 3th Kilometer Shandiz Road , Mashhad, Iran
    2012– Current Assistant Engineer in Consultation and Design of Elizeh Residential Tower, 29th Mollasadra St., Mollasadra Blvd. Elizeh Residential Tower, Mashhad, Iran

Teaching Experience
    2014-Current Structural Analysis I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Hydraulic Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Earthquake Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Design of Concrete Structures I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Tutor for Statics, Dynamics, Design of Concrete structures, Mathematics, Soil Mechanics and Hydraulic Engineering
    2013-Current Tutor for MSP, Excel, CSI Sap, Safe, E-tabs, MATLAB, Autodesk AutoCAD, Civil3D,and GIS

Invention & Innovation
    Innovation of Video-meter robot for sewage network
    Specifics
    · Optimize speed: 11.8 m/Sec
    · Data collection: Pipes diameter from 10”
    · Digital wide dynamic range
    · Compatible with carrier
    2010-2014 Ranked in top 10 percent among 40 student of civil engineering student of Ferdowsi University of Mashhad, Iran
    2006-2010 Qualified as a member of National Organization of development for Exceptional Talents
    2008 Qualified as Finalist (National stage) in the Mathematics Olympiads of Iran
    2008 Ranked in top 1% In Iran’s Nationwide University entrance exam among 1362516 participant in Mathematics and Physics discipline
    2008 Graduation from high school in mathematics and Physics with first honour and ranked 2th in Shahid Beheshty school
    2004-2006 Second place in Khwarizmi contest of Science Laboratory
    2004-2006 Elected as best male actor of theatre of Razavi Khorasan Province
    2004-2006 Winner of several Sport contest in Razavi khorasan

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    من آلان میخوام وضعیتمو بدونم و این که چقد شانس واسه فاند کامل دارم و اینکه کجا برم بهتره ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemiair نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاه مالک اشتر-هوافضا- 16/30
    دانشگاه تهران- هوافضا 17
    تافل 100
    فعلا GRE رو امتحان ندادم
    5 تا مقاله ISI
    فکر کنم بتونم 3-4 ریکام قوی بگیرم
    آمریکا یا کاندا فول فاند
    برای رنک 0-100 شانس دارم؟
    ممنون
    به نظر من شما با داشتن GRE قابل قبول شانس خوبی برای دانشگاههای زیر ۱۰۰ آمریکا دارین اما به این نکته هم توجه داشته باشین که‌‌ آیا میتونین Visa بگیرین یا نه. موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoodft نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران - فردوسی مشهد - 17.22
    Bachelor of Science in civil engineering at Ferdowsi University of Mashhad, Iran. GPA (121 credits) 17.22s out of 20
    Diploma in mathematics and physics at Shahid Beheshty Exceptional Talents School of Torbat-E-Heydarye (Under supervision of NODET), Iran. GPA 19.09 out of 20

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : (IELTs 7 (Overall 7 (Listening 6.5, Reading 7.5, Writing 7, Speaking 6.5)
    4- نمرۀ GRE یاGMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Q = 154 V=132 بار اولی که دادم اما میخوام دوباره بدم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    Ø Journal Papers

· Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Maryam Fazli, Behrooz Fathi (2014). Collation the durability of modified and non-modified sulfur concrete in erosive environments. International Journal Of Structural Analysis & Design, 1, 188 - 193.
    · ) Abdulsame Fazli, Sajad Fathi, Mohammad Hadi Enferadi, Mayram Fazli, Behrooz Fath. (2014). Appraising Effectiveness of Building Information Management (BIM) in Project Management. Procedia Technology, 16, 1116-1125. doi: 10.1016/j.protcy.2014.10.126
    Ø National Conferences and proceedings
    · Fazli, Sajad Fathi, M. Fazli, & B.Fathi (2014). Assessment of internal audit's role in risk management. First National Congress of Construction engineering and civil engineering Projects (NCCP). Gorgan, Iran.( http://www.civilica.com/Paper-NCCPP01-NCCPP01_136.html)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : master for fall or spring 2015
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : USA - ایالات مرکزی کالیفرنیا یا تگزاس یا ویرجینیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    Professional Experience
    2013– Current Intern and Assistant Engineer in Construction of Pasargad Modern Home mall, 13th Modaress St., 3th Kilometer Shandiz Road , Mashhad, Iran
    2012– Current Assistant Engineer in Consultation and Design of Elizeh Residential Tower, 29th Mollasadra St., Mollasadra Blvd. Elizeh Residential Tower, Mashhad, Iran

Teaching Experience
    2014-Current Structural Analysis I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Hydraulic Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2014-Current Earthquake Engineering T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Design of Concrete Structures I and II T.A. at Eqbal College of Mashhad
    2013-Current Tutor for Statics, Dynamics, Design of Concrete structures, Mathematics, Soil Mechanics and Hydraulic Engineering
    2013-Current Tutor for MSP, Excel, CSI Sap, Safe, E-tabs, MATLAB, Autodesk AutoCAD, Civil3D,and GIS

Invention & Innovation
    Innovation of Video-meter robot for sewage network
    Specifics
    · Optimize speed: 11.8 m/Sec
    · Data collection: Pipes diameter from 10”
    · Digital wide dynamic range
    · Compatible with carrier
    2010-2014 Ranked in top 10 percent among 40 student of civil engineering student of Ferdowsi University of Mashhad, Iran
    2006-2010 Qualified as a member of National Organization of development for Exceptional Talents
    2008 Qualified as Finalist (National stage) in the Mathematics Olympiads of Iran
    2008 Ranked in top 1% In Iran’s Nationwide University entrance exam among 1362516 participant in Mathematics and Physics discipline
    2008 Graduation from high school in mathematics and Physics with first honour and ranked 2th in Shahid Beheshty school
    2004-2006 Elected as best male actor of theatre of Razavi Khorasan Province
    2004-2006 Winner of several Sport contest in Razavi khorasan

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    من آلان میخوام وضعیتمو بدونم و این که چقد شانس واسه فاند کامل دارم و اینکه کجا برم بهتره ممنون
    دوست عزیز CV شما با توجه به اینکه دانشجوی کارشناسی بودین و برای Master دارین اقدام میکنین، یک CV خیلی خوب محسوب میشه و من مطمنم شما میتونین توی ایالتهای مورد نظرتون Fund بگیرین. یه نکته ای هست که من نمیتونم با قطعیت بگم (البته همه ی نظرات احتمالی هست)، اونجوری که از ایالتهای مورد علاقه ی شما بر میاد شما میخواین برای دانشگاههای خیلی خوبی اقدام کنین و همونطوری که میدونی توی دانشگاههای Top آمریکا پذیرش گرفتن به شدت رقابتی هست، در این مورد نمیشه با قطعیت گفت آیا شما شانس گرفتن Fund رو دارین یا نه؟ به نظر من برای چند دانشگاه خوب، متوسط و حتی ضعیت Apply کنین بهتره. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)